اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چاپ ستاره در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چاپ ستاره در متلب

با سلام
    چطور میشه چنین چیزی رو با استفاده از کدنویسی ماتریس ها در مطلب چاپ کرد؟

*
    **

من فکر کردم ساده میشه نوشت مثلا a=[*; **; ***; ****] ولی دیدم خطا میگیره و نمیشه. ممنون از شما.

پاسخ : چاپ ستاره در متلب

نوشته اصلی توسط Naser Firouz
    با سلام
    چطور میشه چنین چیزی رو با استفاده از کدنویسی ماتریس ها در مطلب چاپ کرد؟

*
    **

من فکر کردم ساده میشه نوشت مثلا a=[*; **; ***; ****] ولی دیدم خطا میگیره و نمیشه. ممنون از شما.
    خوب باید هم خطا بده . چون شما ماتریس تعریف کردید . یه راهش این هست که از ارایه های سلولی استفاده کنید . که در واقع ارایه های سلولی نوع خاصی از ارایه ها در متلب هستند که المان های اون سلول هایی هستند که خودشون می تونند ارایه های دیگه ای باشند . در هر صورت یه جوش این مدلی هست :

کد PHP:
    a=cell(4,1);

a={'*';'**';'***';'****'}

&
    #039;*'

'**'

'***'

'****' 

بعد این که توی ارایه های سلولی از این علامت استفاده میشه

توی خط اول یه ارایه سلولی با 4 سطر و 1 ستون تعریف کردم بعدش هم تعریف کردم هر سلول چی باشه .
    مصادیق اظهار محبت به همسر
    بررسی مسائل جنسی در زندگی زناشویی(فایل صوتی)
    ویژگی های خانواده سالم - مصادیق احترام (فایل صوتی)
    اثر قصه گویی برای کودکان

دیدگاه

خیلی از لطفتون ممنونم.

دیدگاه

سلام مجدد خدمت شما skyzare گرامی و دوستان عزیز. آیا امکان نوشتن کدی برای چاپ شدن این ستاره ها بدون استفاده از تابع متلب هست؟ مثلا a(1) بدیم و بعد چاپ بشه. و البته اون ' ' ها رو هم نشون نده؟ با تشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Naser Firouz
          آیا امکان نوشتن کدی برای چاپ شدن این ستاره ها بدون استفاده از تابع متلب هست؟ مثلا a(1) بدیم و بعد چاپ بشه. و البته اون ' ' ها رو هم نشون نده؟ با تشکر
          سلام

شما اگر تو محیط command window تایپ کنید مثلا 'a' یا مثلا '*' بهتون a و * رو نشون میده. هیچ دستور خاصی هم نمیخواد!
          فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X