ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2012/05/02
    3
    0

منابع ارشد 92

سلام دوستان

با توجه به سایت های تخمین رتبه من احتمالا غیر انتفاعی بیارم :mrgreen: ولی میخوام برای بار دوم شروع کنم

لطفا منو ارجاع ندین به تاپیک ها قبلیچون همشو خوندم

یه سری از منابعم رو میخوام عوض کنم با توجه یه سوالات امسال برای مدار و کنترل ماشین و سیگنال چه کتابهایی(مرجع و تست) پیشنهاد میدین؟

البته من از کتایای خوبی اسفاده کردم نمیدونم چرا نتونستم خوب جواب بدم.

منتظرم :smile:
    2007/11/28
    1,746
    19

پاسخ : منابع ارشد 92

نقل قول نوشته اصلی توسط gilane
    سلام دوستان

با توجه به سایت های تخمین رتبه من احتمالا غیر انتفاعی بیارم :mrgreen: ولی میخوام برای بار دوم شروع کنم

لطفا منو ارجاع ندین به تاپیک ها قبلیچون همشو خوندم

یه سری از منابعم رو میخوام عوض کنم با توجه یه سوالات امسال برای مدار و کنترل ماشین و سیگنال چه کتابهایی(مرجع و تست) پیشنهاد میدین؟

البته من از کتایای خوبی اسفاده کردم نمیدونم چرا نتونستم خوب جواب بدم.
    کنترل کتب راهیان ارشد خوبه

منتظرم :smile:
    سلام
    دوست عزیز مدار جزوه دکتر جبه دار موسسه ماهان که سال 90 برای اولین بار کلاس کنکور برگزار کرده رو گیر بیار و بخون.منم گیر آوردم و جزوه ی واقعا خوبیه.
    2012/05/02
    3
    0

میگن مدار 90 و 91 همشو هدتنی طرح کرده,خواستم بدونم صحت داره اگه اینطوریه کتاب هدتنی رو بخونیم که بهتره

منظورتون جبه داره؟
    2008/10/29
    2,098
    206

سلام
    برای کتاب سیگنال چی معرفی می کنین چون واقعا ضعیف هستم
    برای آمار ، ریاضی مهندسی چطور؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط gilane
    میگن مدار 90 و 91 همشو هدتنی طرح کرده,خواستم بدونم صحت داره اگه اینطوریه کتاب هدتنی رو بخونیم که بهتره

منظورتون جبه داره؟
    درسته که پروفسور هدتنی از طراحان برجسته کنکور ایران هست در این سالها ولی فکر کنم کار طراحی تیمی هست و بعیده یکنفری اینکارو بکنه!!! در ضمن جزوه دست نویس پروفسور هدتنی برای مدار الکتریکی در اینترنت هست.بگردین و اگر پیدا نکردین خبر بدین.
    موفق باشید
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط baby_1
    سلام
    برای کتاب سیگنال چی معرفی می کنین چون واقعا ضعیف هستم
    برای آمار ، ریاضی مهندسی چطور؟
    برای سیگنال فکر کنم کتاب راهیان ارشد خیلی خوبه البته باید حتما اپنهایم رو بخونیدا با تمریناش.در ضمن تا چند کاه دیگه کتاب مهندس تقدسی هم که الان جزوش در انتشارات نصیر هست به بازار میاد و احتمالا باید عالی باشه.
    برای آمار خیلی چیز خاصی نیست و بهتره دبیرستان رو بخوبی مرور کنی و بعد جزوه خوبی گیر بیاری در کنار تستهای کنکور ارشد دکتر نیکوکار استفاده کنی.
    برای ریاضی هم کتاب خوب کم نیست مثل دکتر معتقدی از پارسه و مهندس کریمی از نصیر و
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2009/04/02
    شهر علم و ادب
    559
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
    برای سیگنال فکر کنم کتاب راهیان ارشد خیلی خوبه البته باید حتما اپنهایم رو بخونیدا
    با سلام .

نویسنده اش کی هست ؟ توی توی اینترنت نوشته دو تا کتاب از سیگنال مال راهیان ارشد هست .

برای تمرین سیگنال رهیافت دیانی هم به نظرم خوب باشه .

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2011/05/01
    566
    3

سلام و عرض ادب خدمت دوستان.
    راستش من خودم با جزوه های کلاسهای نصیر خیلی حال کردم
    اکثر درسهاش مخصوصا الکترونیک و سیگنال دکتر اشرفیان، مدار ملک محمد، و ریاضی مهندسی و معادلات معتقدی، که البته من فکر مکینم هر منبع دیگه ای رو از این اساتید گیر بیارید، حالا نه حتما خود جزوه های نصیر، خیلی عالی باشه.
    گذشته از اینها تو ریاضیها کریمی هم همه ی مباحث رو خیلی خوب گفته.

الکترونیک هم کتابهای جلد 1 و2 تقی شفیعی، به همراه اون کتابهای دکتر اشرفیان، ماله پوران پژوهش که هم 1اش هست هم 2ش، + جزوه های ایشون که سر کلاسای نصیر گفتن، البته نه فقط جزوه ی خالی، خیلی عالیه که صدای استاد رو هم برای هر درس داشته باشید.

سیگنال دکتر اشرفیان هم که ماله همین کلاسا بود، واقعا حرف نداشت، البته جناب پاشایی کاملا درست میگن، کتاب اپنهایم حتما باید خونده بشه، مخصوصا خود سوالای آخر فصلش بعضا جزو سوالات کنکور بوده، گذشته از اون این کتاب خیلی میتونه کمک باشه در راستای پاسخ دادن به سوالات مفهومی کنکور.

از مغناطیس هم بخوام عرض کنم، کتاب محمد طاهری که دقیقا یادم نیست، ماله پردازشه یا پوران پژوهش، ولی کتاب خوبیه.
    مغناطیس دکتر احمد صفایی که استاد دانشگاه ویر جینیا هستند، هم کتاب خیلی خوبیه، که البته این یکی دیگه کتاب کنکور نیست و کتاب درسه، منتها اگه وقت دارید و تو درسش ضعیفید، خوبه که با این کتاب شروع کنید.

مدار هم کتابهای کارو زرگر کتابای خوبین، ماله پوران پژوهش.
    البته باز هم بنده میگم مدار ملک محمد، از رو جزوه های نصیر، اونم با صدای استاد.

کنترل هم آریاز برادرانی.

زبان هم هر چه از دستتان بر آید بخونید...

البته همه ی اینها نظر و تجربه ی شخصی هست که از بین منابع و کلاسای مختلف در عرض 2 سال بنده بهش رسیدم، و در جریان هستم که دوستان دیگم هم( که البته لیسانسشون دولتی بود) و پایشون اینقدر مثله منه آزاد خونده درب و داغون نبود، تونستن وارد دانشگاههای خیلی خوب دولتی بشن( البته من تنها دانشگاه آزادی استثنام که پایم خیلی داغون بود، و خدای نکرده جسارت به دوستان دیگه ی این دانشگاه نشه، کما اینکه خیلی از دوستان دانشگاه آزادیم، که درسشون بهتر بود ، خیلی هم خود کشی نکردند! و با تلاش یکسان با بنده، خدا میدونه از آزاد، شریف هم رفتن، و مثالهای خیلی زیاده دیگه)
    خلاصه حرفم اینه که چه آزاد خوندید چه دولتی، اگه احساس میکنید پایتون یه کم ضعیفه، تا کنکور وقت خیلی خوبی دارید، میتونید یه تایم منطقی ای رو برا قوی کردن پایتون بگذارید، با همین نمونه کتابایی که عرض کردم، مثلا مغناطیس هیت یا دکتر اصفهانی، مدار هیت، سیگنال اپنهایم و امثالهم...
    که مطمئن باشید اگر تو پایه لنگ نزنید، حالا حتما نه با منابع کنکوری که بنده معرفی کردم، بلکه با هر منبع دیگه ای که یه کم جون دار باشن و خیلی هم آبکی نباشن، میتونید خودتونو بالا بکشید، مگه بقیه چی کار کردن؟!
    همه مثل من و شمان، مطمئن باشید دور از جون شما، آدم خنگ نداریم، هیچ آدمی هم اونقدر تیز هوش نیست ، این پشتکاره که هممونو میسازه.
    پر حرفی کردم، ببخشید...
    برای همتون آرزود موفقیت دارم .
    زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست
    امتحان ریشه هاست
    ریشه هم هرگز اسیر باد نیست
    زندگی چون پیچک است
    انتهایش میرسد پیش خدا!
    2009/10/27
    5
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط علی حیاتی
    سلام
    دوست عزیز مدار جزوه دکتر جبه دار موسسه ماهان که سال 90 برای اولین بار کلاس کنکور برگزار کرده رو گیر بیار و بخون.منم گیر آوردم و جزوه ی واقعا خوبیه.
    سلام گيلانه

مدار: راهيان ارشد استاد تقوي + پارسه استاد عبدالعالي (بقيه كتابها حلهاشون خيلي تشريحيه حتي كتاب جبه دار هم خيلي كلاسيك و تشريحي حل ميكنه)
    كنترل: راهيان ارشد استاد تقوي (كنترل آرياز برادراني خيلي قديمي و پر غلط شده هيچكدوم از اساتيد كنكوري ديگه توصيش نميكنن)
    زبان: لغات سالهاي قبل رو قبل از هر كاري بايد حفظ كني (لااقل 1500 تا لغته!)
    سيگنال: كتاب راهيان بد نيست ولي اگه حوصله زياد خوندن رو نداري كتاب مهندس صايب رو بخون

تجربه خودم: بجاي جزوه خواني ، كتاب بخونيد. درسته كه بيشتر طول ميكشه ولي تاثيرش چشمگيره.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9