اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار استفاده شده در شیرهای هوشمند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار استفاده شده در شیرهای هوشمند

با سلام

دوستان کسی مدار اصلی این شیرهای هوشمند(منظورم اونایی که با رفتن دست زیر شیر آب جریان آب وصل میشه) رو داره؟ سرچ کردم مدارات مختلفی هست ولی نمیشه اعتماد کرد .از دوستانی که عملا مدار مشابهی رو با حساست رو بستن لطفا کمک کنن.ممنون
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : مدار استفاده شده در شیرهای هوشمند

فکر کنم با یه جفت سنسور مادون قرمز و یه شیر برقی و رله و یه tinny13 بشه چنین چیزی ساخت !
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

میشه بیشتر راهنمایی بکنید. قسمت سسنور هارو بفرمایید بقیه رو حل میکنم یه چیزی میخوام که سریع عمل بکنه معطلی نداشته باشه
      مدار خاصی مد نظرتونه؟
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

سنسور یه فرستنده و گیرنده هستش !
        فرستنده و گیرنده هم در کنار هم هستند که وقتی که فرستنده امواج مادون قرمز رو ارسال میکنه و به کف سینک می خوره و برمیگیرده و گیرنده هم اون رو حس می کنه ولی وقتی که دست رو جلوی زیر شیر بگیری دیگه امواج مادون قرمز بر نمی گزده و گیرنده هم هیچی رو حس نمی کنه برای همین به میکرو فرمان می ده ! و میکرو هم یه رله رو وصل می کنه و رله هم یه شیر برقی که سر راه شیر آب هستش رو وصل می کنه و بعد هم آب از شیر بیرون می یاد !
        ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X