ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2011/12/03
    کرج
    449
    9

راهنمایی در مورد انتخاب تراشه FPGA

سلام خدمت دوستان گرامی و اساتید عزیز من قصد خرید یک تراشه FPGA را دارم وبا توجه به این که اولین تجربه من با این خانواده است وهمچنین PCB وپروگرمرش را خودم می خواهم بزنم ، احتمالا با CPLD ها کار کنم از شما می خواهم من را راهنمایی فرمایید من در جستجو هایم به دو تراشه زیر رسیدم به نظر شما با کدام یک کار کنم و اگر تراشه دیگری مد نظرتان است بفرمایید در ضمن من می خواهم نه خیلی کوچک و به عبارتی گیت های کم داشته باشه نه اینکه خیلی سنگین باشه که طراحی آن سخت باشه یک چیز خوب برای شروع معرفی کنید

xc95144xl10tqg144 : برای شرکت Xilinx دارای 3200 گیت 144macrocells ,ولی فکر کنم چند تا ولتاژ می خواهد قیمت :9000
    EPM7128SLC84_15: برای شرکت Aletra داری 2500 گیت 128macrocells و ولتاژ 5ولت ورودی قیمت :15000 تومان

دوستان لطفا در مورد پروگرمر و همچنین مینیمم سیستم مورد نیاز راهنمایی بفرمایند
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    [size=10pt]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/size]
    2008/12/11
    400
    12

پاسخ : راهنمایی در مورد انتخاب تراشه FPGA

به نظر به جای تراشه مورد نظرتون توی xilinx از تراشه ی زیر استفاده کنید که تعداد گیت ها و ماکروسلاش دو برابر هست اما قیمتش 1000 تومن بیشتره

XC95288XLTQ144-10C
    Cpld Family; System Gates:6400 ; I/O:117 ; Macrocells:288 ; 3.3V

2011/12/03
    کرج
    449
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ma-bah
    به نظر به جای تراشه مورد نظرتون توی xilinx از تراشه ی زیر استفاده کنید که تعداد گیت ها و ماکروسلاش دو برابر هست اما قیمتش 1000 تومن بیشتره

XC95288XLTQ144-10C
    ممنون شما بااین تراشه کار کردید ؟ پروگرمر وزدن pcbراحته؟ ولتاژ های مختلف می خواهد یا نه؟
    معجزه اين است که هرچه داشته هايت را بيشتر با ديگران سهيم شوي،داراتر مي شوي (لئونارد نيموي)
    اگر مغزانسان،چنان ساده مي بود که ما از آن سر در مي آورديم،هنوز چنان احمق بوديم که هيچ از آن سر در نمي آورديم!
    [size=10pt]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/size]
    2007/07/08
    تهران
    1,603
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط ma-bah

XC95288XLTQ144-10C
    منم با این گزینه موافقم-این 2تا ولتاژ VCCIO و VCCINT داره که هر دو 3.3 هستن.البته میتونی به VCCIO ولتاژ 2.5 هم بدی-دلخواه
    این قطعه تو Library های Altium هم وجود داره-کتابخانه Xilinx XC95XL رو از داخل کتابخانه های خود نرم افزار ADD کن.داخل اون کامل هست
    پروگرمر پاراللش قیمتی نداره اما USB حدود 150 تومانه
    اگه طرح پروگرمر پارالل رو میخوای برات بزارم؟
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4