اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد خرید و نصب دوربین مدار بسته

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد خرید و نصب دوربین مدار بسته

با سلام

دوستان من اطلاعاتی در ضمینه دوربینهای مدار بسته نیاز دارم .به یه دوریبین نیاز دارم ولی نمیدونم چی باید بخرم ونهوه نصب رو هم نمیدونم چطوریه

میخوایم این دوربینو توی محل نصب کنیم
    درمورد قیمتها
    تفاوت رنگی با سیاه سفید
    بادوام بودن
    آیا قسمتی تو خود دوربین داره که فیلم رو ذخیره میکنه؟
    یا یه دستگاه جدا برای ذخیره سازی باید خرید
    نهوه ظبط چطوریه هارد داره چی داره ؟مدت ضبط چقدره؟یعنی بعد چند روز تصاویر تازه روی قدیمیها ظبط میشن؟
    آیا این دوربین ها 24 ساعته روشن وتغذیشون برقراره؟اگه اینطوریه اتفاقی براشون نمیفته؟
    برای مشاهده تصاویر چه شکلی به تلوزیون وصل میشه؟با یه تلوزیون سیاه سفید معمولی میشه راش انداخت ؟یا خروجیش فقط مخصوص تلوزیون رنگیهاست؟
    میدان دید این دوربیها چطوریه ؟ چندر مترو پوشش میدن؟
    لطفا دوستانی که تجربه استفاده یا نصب یا خرابی یا هر اطلاعاتی دیگه دارن راهنمایی بفرمایند ممنون از همه دوستان
    معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

پاسخ : راهنمایی در مورد خرید و نصب دوربین مدار بسته

ما شاالله! چه قدر سوال! آدم وحشت میآ‌کنه!

1-قیمت از 20 هزار تومن بگیر تا 20 میلیون تومن!
    2-دوربین های سیاه و سفید خیلی وقته با بازار وداع کردن. البته دوربینآ‌های رنگی دید در شب، توی تاریکی تصویر سیاه و سفید میدن.
    3-اگه دوربین جنسش خوب باشه و از این چینی های No name و به قول یکی از بچه ها دات کام! نباشه و توی نصبش استاندارد رو رعایت کنید، معمولا مشکلی ایجاد نمیآ‌کنه.
    3-دوربینآ‌های آنالوگ این امکان رو ندارن.بعضی از دوربین های IP مموری کارت میآ‌خورن و میآ‌تونن ضبط کنن ولی دوربین های حرفهآ‌ای IP هم این امکان رو ندارن.
    4-بله.اگه دوربینآ‌ها آنالوگ باشه باید DVR بخرید. یا استندالون که شبیه یه رسیور هست یا کارت PCI که داخل کامپیوتر نصب میشه.(مورد اولی رو توصیه میآ‌کنم)
    اگه DVR بخرید باید داخلش یه هارد هم بزارید.
    اگه دوربینآ‌ها IP باشن یا باید NVR داشته باشید یا یه سرور.
    5-مدت ضبط بستگی به Bit Rate ، ظرفیت هارد و تعداد دوربین ها داره.( با 4 تا دوربین معمولی و یه هارد 500 حداقل 20-30 روز جواب میده)
    6-دوربین ها معمولا 24 ساعته روشن هستن.اصلا برای 24 ساعته روشن بودن ساخته میشن!
    7-دوربینآ‌ها رو میآ‌تونید مستقیما به تلویزیون وصل کنید.یه سر کابل رو BNC میآ‌زنید و سر دیگه رو فیش Video
    8-بستگی به لنزشون داره

در ضمن یه سرچی توی گوگل بکنید بد نیست. کلی اطلاعات پیدا میآ‌کنید.

دیدگاه

پاسخ : راهنمایی در مورد خرید و نصب دوربین مدار بسته

خیلی خیلی ممنون استاد گرامی توضیحات کاملی دادید خیلی تشکر میکنم مرسی :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:
      معلوليت محدوديت نيست

آنکس که عاجز از خلق لحظه هاست، معلول است. نه من...روح بلند آدمیت فراتر از هر معلولیتی است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X