اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاپیک جامع ارشد 92

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاپیک جامع ارشد 92

سلام

دوستان میاید در مورد کنکور ارشد برق 92 بهم دیگه کمک کنیم!؟

پاسخ : تالار مشاوره کنکور ارشد برق 92

منظورتون چه جور کمکیه؟
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام

منظورم :

کمک در مورد برنامه ریزی هستش!

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز
        لطفا از معرفی منابع شروع کنید، بخصوص ریاضی و مدار. ممنونم

دیدگاه

سلام

مدار 3 جلدی پوران (دکتر کارو زرگر)
          ریاضیات:
          ریاضی مهندسی راهیان ارشد
          معادلات دو جلدی آقاسی اگه زیاده معادلات نصیر و اگه خواستین خلاصه تر باشه گاج
          امار فقط پارسه!!

کنترل پوران پژوهش (رضایی)
          سیگنال(3 جلدی مومن زاده راهیان +پوران)
          الکترونیک(راهیان ارشد مهدی ناصح+مهندس اسلام پناه)
          ماشین(مدرسان+راهیان)
          زبان
          گرامر درست و حسابی نمیدونم!!
          لغت که 504 و 1100
          زبان تخصصی هم نمیدونم!!

دیدگاه

اینطور که من دیدم وخوندم،سوالات کنکور ارشد91خیلی فرق کرده بود باسالهای قبل.
            توبعضی ازتایپیک هاهم دوستان منابعی رو معرفی کرده بودن.
            حالا چندتاسوال ذهن منو درگیر کرده اینکه ایامنابعی که دوستان گفتن بااین روندرو به مفهومی سوالات،کارسازخواهد بود یا....؟
            ایااین منابع مفهومی یاد میدن؟

دیدگاه

سلام من سال 91 کنکور ارشد دادم رتبم 677 شد. احتمالا روزانه کنترل فردوسی مشهد رو میارم.به نظر من راهنمایی های زیر میتونه بهتون کمک کنه ، چون من کاملا تجربه کردم البته اینا فقط نظرات منه .....!!!
              1-من مدار بدون اینکه از منبع خاصی بخونم 66.66 درصد زدم فقط چون تست زدم.درصد مدار به اطلاعات علمیتون کار نداره به قدرت حلتون نیاز داره
              2-اصلا به هوای اینکه پارسال از فصل خاصی تو درس خاصی سوال نیومده پس من اونو کنار بزارم دلتونو خوش نکنید همه رو بخونید
              3-برای زبان اول از خودتون کنکور سال قبل رو تو 30 دقیقه امتحان بگیرید اگه 15 درصد بالاتر زدید برای زبان برنامه ریزی کنین و گرنه دارید وقتتونو توی مدار و ریاضی هدر میدید
              4-سیگنالو بفهمید برخلاف مدار که حل تست به نظر من مهمتره سیگنال فهمیدنش مهمتره مثل کنترل
              5-وضعیت الکم دقیقا مثل مداره
              6-در پایان: کنکور ارشد یعنی 5 تا تست بزن ولی درست بزن نه اینکه 12 تا بزن ولی با شک و تردید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط temsa
                1-من مدار بدون اینکه از منبع خاصی بخونم 66.66 درصد زدم فقط چون تست زدم.درصد مدار به اطلاعات علمیتون کار نداره به قدرت حلتون نیاز داره
                5-وضعیت الکم دقیقا مثل مداره
                سلام از چه کتابهایی تست زده اید آیا کتابهایی هست که فقط تست باشه ؟؟؟ من دنبال یک چنین کتابهایی هستم
                یک چیزه خوب دیگه متوجه شدم که تقریبا راحتم کرد من فکر میکردم تعداد سوالات مهمه واسه همین چون زبانم خیلی خیلی ضعیفه یکمی ناراحت بودم ولی حالا متوجه شدم به تعداد سوالات ربطی نداره به درصد همون درس و ضریبش مربوط میشه رتبه هر شخص .
                مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

ریاضی مهندسی فقط پارسه خوبه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Muhammad1986
                    سلام

مدار 3 جلدی پوران (دکتر کارو زرگر)
                    ریاضیات:
                    ریاضی مهندسی راهیان ارشد
                    معادلات دو جلدی آقاسی اگه زیاده معادلات نصیر و اگه خواستین خلاصه تر باشه گاج
                    امار فقط پارسه!!

کنترل پوران پژوهش (رضایی)
                    سیگنال(3 جلدی مومن زاده راهیان +پوران)
                    الکترونیک(راهیان ارشد مهدی ناصح+مهندس اسلام پناه)
                    ماشین(مدرسان+راهیان)
                    زبان
                    گرامر درست و حسابی نمیدونم!!
                    لغت که 504 و 1100
                    زبان تخصصی هم نمیدونم!!
                    به نظر من کنترل راهیان ارشد بهتره
                    ماشین هم مدرسان شریف
                    مدار همون کار و زرگر

دیدگاه

سلام
                      من هنوز ترم دوم کارشناسیم ولی یه چند روزیه شروع کرده ام به خوندن ولی توی ماه رمضان نمی تونم بخونم همش یا خوابم یا بازم خوابم :angry:
                      ولی با این حال اگه سعی کنم یکمی سعیمو بیشتر کنم احتمال قبولیم به نظرم هست با اون که در کل من معدل پایینی دارم و خیلی دانشجویه ضعیفی هستم نمیگم خیلی ضعیف ولی خوب مسلما من که همه ی نمراتمو با نمراته لب مرزی پاس می کنم تئوری خوبی ندارم ولی بازم من خیلی امیدوارم به قبولی اگر به برنامه ای که واسه خودم نوشتم عمل کنم
                      دوستان من بیخیال زبان شدم و فکر می کنم برنامه ی خوبی واسه خودم نوشته ام و امیدوارم بتونم عملیش کنم .
                      و برنامه ای که نوشته ام به شکل زیر است :NO:
                      ماشین و دیجیتال هر کدام روزی یک ساعت
                      روزهای زوج در بهره ی صبح الکترونیک و در بهره ی عصر مدار
                      روزهای فرد در بهره ی صبح ریاضیات و در بهره ی عصر کنترل
                      به نظر خودم این بهترین برنامه ای است که میشد واسه خودم بنویسم حالا نظرتون در مورد برنامه ای که نوشته ام چیه
                      من خیلی دلم روشنه که اگر به این برنامه عمل کنم قبول میشم
                      انشالله همه قبول میشیم

در مجموع هم به نظر من کتابهای شریف کتابهای خوبی هستند ولی متاسفانه تککی تکی اجازه ی خرید نمیدند البته بازم میدند ولی مشکل . اگر بری باهاشون صحبت کنید شاید بتونید راضی شون کنید که تکی بهتون بدند .
                      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : تالار مشاوره کنکور ارشد برق 92

نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
                        سلام
                        من هنوز ترم دوم کارشناسیم ولی یه چند روزیه شروع کرده ام به خوندن ولی توی ماه رمضان نمی تونم بخونم همش یا خوابم یا بازم خوابم :angry:
                        ولی با این حال اگه سعی کنم یکمی سعیمو بیشتر کنم احتمال قبولیم به نظرم هست با اون که در کل من معدل پایینی دارم و خیلی دانشجویه ضعیفی هستم نمیگم خیلی ضعیف ولی خوب مسلما من که همه ی نمراتمو با نمراته لب مرزی پاس می کنم تئوری خوبی ندارم ولی بازم من خیلی امیدوارم به قبولی اگر به برنامه ای که واسه خودم نوشتم عمل کنم
                        دوستان من بیخیال زبان شدم و فکر می کنم برنامه ی خوبی واسه خودم نوشته ام و امیدوارم بتونم عملیش کنم .
                        و برنامه ای که نوشته ام به شکل زیر است :NO:
                        ماشین و دیجیتال هر کدام روزی یک ساعت
                        روزهای زوج در بهره ی صبح الکترونیک و در بهره ی عصر مدار
                        روزهای فرد در بهره ی صبح ریاضیات و در بهره ی عصر کنترل
                        به نظر خودم این بهترین برنامه ای است که میشد واسه خودم بنویسم حالا نظرتون در مورد برنامه ای که نوشته ام چیه
                        من خیلی دلم روشنه که اگر به این برنامه عمل کنم قبول میشم
                        انشالله همه قبول میشیم

در مجموع هم به نظر من کتابهای شریف کتابهای خوبی هستند ولی متاسفانه تککی تکی اجازه ی خرید نمیدند البته بازم میدند ولی مشکل . اگر بری باهاشون صحبت کنید شاید بتونید راضی شون کنید که تکی بهتون بدند .
                        هنوز برای شروع ارشد خیلی زوده، فعلاً سعی کن همین درسا که داری خوب بخونی، حداکثر 6 ماه برای ارشد وقت گذاشتن کافیه.
                        لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                        لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                        با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                        اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                        يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

سلام
                          خوب عزیزم شش ماه بیشتر نمونده دیگه
                          شهریور - مهر - آبان - آذر - دی - بهمن - تازه من کلاسامم هست درسامم هست و .... تازه اگه برسم بخونم واسه ارشد توی کلاسا :agree:

دیدگاه

سلام به همه ی دوستان عزیزم
                            از امروز تا پایان تابستون چند تا آزمون مدار براتون میذارم با پاسخ کاملا تشریحی
                            شبیه این سوالات قراره برای آزمون های یک موسسه توی شهر مشهد طرح بشه.
                            به همین دلیل خواهش میکنم هم درصداتون وهم سطح سوالات و هم اگر ایرادی در سوالات هست رو بگید تا بتونم اونارو برای آزمون های موسسه اصلاح کنم ، اگر به ترتیب به سوالات زیر جواب بدید واقعا ممنونتون میشم. سوالات این آزمون ها کاملا جدیده و معیار مناسبی برای سنجش خودتون میتونه باشه.
                            پاسخ تشریحی تمام آزمون ها رو هم براتون قرار میدم. امیدوارم مورد استفاده واقع بشه.
                            1) سطح سوالات چه جوری است؟
                            2) کدام سوال( یا سوالات ) به نظرتون ایراد داشت؟
                            3) درصدتون؟
                            4) نظر شما برای بهبود سوالات؟
                            من واقعا به نظراتتون نیاز دارم ،پیشاپیش از نظراتی که میدید تا بتونم روال کاریمو برای طرح سوال در این موسسه اصلاح کنم ممنون .
                            شماره آزمون تعداد سوالات تاریخ پلود سوالات تاریخ پلود پاسخ های تشریحی سطح سوالات آزمون توضیحات
                            1 12 25 مرداد 27 مرداد متوسط کل فصول
                            2 12 27 مرداد 31مرداد آسان //
                            3 12 31 مرداد 3شهریور سخت //
                            4 12 3 شهریور 7شهریور متوسط //
                            5 12 7 شهریور 14شهریور متوسط //
                            6 12 14شهریور 21شهریور آسان //
                            7 12 21شهریور 22شهریور سخت //

فقط برای دریافت سوالات به سایت باشگاه مهندسان ایران و قسمت گفتگوی خودمانی ارشدی های 92 مراجه کنید.

دیدگاه

سلام.تا چه رتبه های میشه رو دانشگاه سراسری حساب کرد؟تو همه شاخه های برق
                              اگه کسی رتبه اخرین نفر قبول شده تو رشته های برق داره لطف کنه بذاره ببینم چه خبره
                              **** k i n j ****

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X