اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل دستگاه sony

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل دستگاه sony

با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم کنترل این دستگاه رو اگه بشه درستش کنم چون کنترلشو ندارم :cry: اگه اطلاعاتی در موردش دارید ممنون میشم راهنمایم کنید
    اینم عکسش
    مردی که کوه را از میان برداشت کسی بود که شروع به برداشتن سنگ ریزه ها کرد

پاسخ : کنترل دستگاه sony

یعنی اصلا کنترلش پیدا نمیشه ؟
    فکر کنم کار سختی باشه ... چون دستگاهای سونی یکم پروتکل ریموت کنترلشون فرق میکنه با بقیه دستگاه ها ...
    باز اگه یه ریموتش رو داشتی میتونی یه چیز تو مایه های کد لرن کار کنی ولی بدون ریموت ....

دیدگاه

متشکر از راهنمایید ولی اگه ریموتشو داشتم که استفاده میکردم هیچی ازش ندارم :cry2:
      باز اگه یه ریموتش رو داشتی میتونی یه چیز تو مایه های کد لرن کار کنی
      اگه میشه بیشتر راهنمایی کن
      با تشکر

دیدگاه

به نظر من هم کد های سونی با بقیه خیلی فرق میکنه .بنظرم ضبط شما شاملش نمیشه چون کلا 4تا کلید volume-power-muteبیشتر نداره و خیلی از این دستگاه ها از یه برد مشترک ریموت استفاده کردند(کنترلشون به هم میخوره)
        اگه فقط میخوای واسش یه کنترل داشته باشی ،یه راه راحت :اگه از گوشی موبایل هایی که برنامه های ریموت رو ساپورت کنه داشته باشی (بعضی از نوکیاها و یا ویندوز فون با برنامهNovii Remote) به راحتی میتونی کنترل هر دستگاهی رو داشته باشی

دیدگاه

گه از گوشی موبایل هایی که برنامه های ریموت رو ساپورت کنه داشته باشی (بعضی از نوکیاها و یا ویندوز فون با برنامهNovii Remote) به راحتی میتونی کنترل هر دستگاهی رو داشته باشی
          یه سوال مگه اینا از طریق بلوتوث اتصال برقرار نمی کنن آخه این دستگاه با IRکار میکنه که مطمئنا میدونید oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r_sal
            یه سوال مگه اینا از طریق بلوتوث اتصال برقرار نمی کنن آخه این دستگاه با IRکار میکنه که مطمئنا میدونید oo:
            سلام
            این ضبط صوت مدل CFS -KW300 S هست که خیلی کم کنترلش تو بازار پیدا میشه..مگه اینکه دست دوم پیدا کنی.قبلا از این کنترل داشتم ولی الان ندارم .وگرنه عکسشو برات میذاشتم
            یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

متشکر از جوابتون ولی سوال من چی شد؟
              واین که به نظرتون بنده الان چیکار کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r_sal
                متشکر از جوابتون ولی سوال من چی شد؟واین که به نظرتون بنده الان چیکار کنم؟
                این چیزی که دوستمون گفتند،شامل چنیین ضبطی نمیشه.اصلا زمانی که این ضبطها ساخته شد اصلا بلوتوث مثل الان روی کار نیومده بود .این شامل ضبط های سی دی ماشین میشه.که با بلوتوث کار میکنه نه این ضبط ها
                یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

نه ...
                  منظور این دوستمون این برنامه های هست که مثل ریموت کنترل عمل میکنند که چند مشکل داره ...
                  اولا که احتمالا سونی رو ساپورت نمیکنند
                  دوما گوشتیون باید سیمبین باشه ....
                  سوما باید اینفرارد داشته باشه ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
                    نه ...
                    منظور این دوستمون این برنامه های هست که مثل ریموت کنترل عمل میکنند که چند مشکل داره ...
                    اولا که احتمالا سونی رو ساپورت نمیکنند
                    دوما گوشتیون باید سیمبین باشه ....
                    سوما باید اینفرارد داشته باشه ...
                    یه سوال مگه اینا از طریق بلوتوث اتصال برقرار نمی کنن آخه این دستگاه با IRکار میکنه
                    تو سوال ، جواب خودت رو هم گنجوندی ، تا اخر غلط جلو رفت .خیر ،همونطور که پور ریکنده فرمود با IR(اینفرارد)گوشی کار میکنه .به طور پیش فرض کد ها برای تعدادی از دستگاه ها توش هست وراحت مدل دستگاه انتخاب میکنی . که انواع دستگاه های سونی(TV CD DVD ...)رو داره وساپورت میکنه .
                    2 اگه دستگاهی رو نداشت میشه اضافه کرد .کافیه کنترلو جلو گوشی گرفته و تک تک کلیدارو بهش معرفی کنیم .دست ادم همه جوره برای تغییر وچیدن وساختن شکل کلیدا تو گوشی باز هست .
                    3اگه کنترل دسگاهی رو نداشتیم codebaseاونو از سایت برنامه واینترنت میگیریم ( همه راهها توسط خودم تست شده و استفاده میکنم)
                    برای گوشی سیمبین و مال خودم ویندوز رو دیدم ولی فکر کنم برای سونی اریکسون هم هست

دیدگاه

نه ؛چون من یه سری از این ریموت هارو دیده بودم که از طریق بلوتوث ارتباط برقرار میکرد واسه اون پرسیدم
                      باز شرمنده که منظورمو درست نتونستم برسونم :cry2:

دیدگاه

با یه ریموت ضبط صوت دیگه البته sony تست کنین به احتمال زیاد کار میکنه
                        http://www.sbprojects.com/knowledge/ir/sirc.php

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X