اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل یسکام با LCD نوکیا 6620

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل یسکام با LCD نوکیا 6620

سلام
    کامپایلر بسکام من 1.11.9.8 یزد کیت هست. فکر میکنم متاسفانه بعضی گاهی اوقات یهویی دیگه درست کامپایل نمیکنه!!!
    دستورات مربوط به ال سی دی رنگی نوکیا با چیپ فیلیپس، اکثراً کار نمیکنند و ال سی دی هنگ میکنه!! و تاریک میشه. البته میکرو هنگ نمیکنه. تنها دستوری که همیشه کار میکنه، دستور cls هست. مخصوصاً وقتی ویندوزم کهنه میشه یا اگه به تعداد دفعات زیاد برنامه رو تغییر بدم و کامپیل کنم، یهو دیگه ال سی دی درست کار نمیکنه
    کلافم کرده
    برنامه ای رو که قبلنا کامپایل کردم رو میریزم رو میکرو قشنگ کار میکنه!! اما اگه الان همونو کامپایل کنم باز قاطی میکنه! :angry:
    ورژن 2.0.7.3 رو هم تست کردم! جواب نمیده
    :angry:

پاسخ : مشکل یسکام با LCD نوکیا 6620

سلام

یکم غیره واضح توضیح دادی یکم یه خرده بیشتر :mrgreen:

کامپلیرت کتابخانه داره ؟

دیدگاه

پاسخ : مشکل یسکام با LCD نوکیا 6620

نوشته اصلی توسط erfan m
      سلام

یکم غیره واضح توضیح دادی یکم یه خرده بیشتر :mrgreen:

کامپلیرت کتابخانه داره ؟
      بله کتابخونه داره.
      فرض کنید تو برنامه می نویسم اول ال سی دی رو پاک کنه، بعد یک باکس رسم کنه، بعد یک پیکسل رو به یک رنگ خاص در بیاره، بعد یک خط بیکشه.
      پاک کردن ال سی دی مشکلی نداره.
      باکس رسم کردن اکثر اوقات کار میکنه. اما بعضی وقتها وقتی به این دستور میرسه، یا هیچ اتفاقی نمی افته، و یا ال سی دی خاموش و تاریک میشه و دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیده.
      دستور پیکسل و خط هم تعداد دفعاتی که کار کرده انگشت شماره. دایره هم هیچ وقت ندیدم کار کنه!!!
      کار کردن با ال سی دی رنگی تو بسکام برام زجر آور شده!! نمیدونم چرا اینجوری میشه.سخت افزاری نیست، چون اگه برنامه هگزی که سالم کار میکنه رو بریزم رو میکرو، هیچ مشکلی نداره، اما اگه همون برنامه رو هم دوباره کامپایل کنم، قاطی میکنه!!! هر از گاهی که این مشکل گیر میده، تا ویندوز عوض نکنم ول کن نیس!!! بعضی وقتا با عوض کردن ویندوزم باز مشکل هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X