اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک : فلزیاب با آی سی 555

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک : فلزیاب با آی سی 555

سلام
    هر کی هر طرحی در مورد فلز یاب با آی سی 555 و AVR داره خواهشا به من برسونه :applause:
    خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

پاسخ : فلزیاب با آی سی 555

سلام
    برای مسابقات iran open می خوای ؟ :applause:
    از آنجایی که آموزش ماهی گیری برای من بسیار مهم تر هستش، به همین خاطر، در این انجمن، تاجایی که بتونم جواب مطلبی رو مستقیم نمیگم و تلاش میکنم با آدرس دادن و کمی جستجو به جواب برسید. اگر عاشق الکترونیک باشید، دنبال جواب خواهید گشت.

دیدگاه

پاسخ : فلزیاب با آی سی 555

نه اصلا.چون برای اون میشه از CS209 استفاده کرد که خیلی بهتره.این یه پروژه هست که حتما باید 555 باش و تا شعاع 10 سانتی سلفش فلز رو پیدا کنه و قطر سلفش هم به اندازه یک سکه 5 تومانی باشه اما طولش تا 5 6 سانت هم میتونه باشه.خیلی ضروریه. اگه سراغ داری خبرم کن
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

پاسخ : کمک : فلزیاب با آی سی 555

با سلام
        این هم چیزی که میخواستین :nice:
        http://www.abelsim.co.uk/doc/help/tbellex2.htm

دیدگاه

پاسخ : کمک : فلزیاب با آی سی 555

از توجهت ممنون ولی اینام CS209 داره من طرحی میخوام که فقط اوسیلاتور 555 باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X