اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل قسمت چاپ برای روش لمینت.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل قسمت چاپ برای روش لمینت.

من لمینتشو گرفتم ولی نمیدونم قسمت کامپیوتر به لمینت که همون قسمت چاپ میشه رو چه طوری باید درست کنم.

پاسخ : مشکل قسمت چاپ برای روش لمینت.

سلام
    اگه با پروتئوس کار میکنی که کار راحته موقع پرینت یه گزینه invert color داره تیک اونو بزارو پرینت کن ولی اگه با پروتل و یا .... کار میکنی که اعصابت خورد میشه اول باید عکسش کنی بعد با نرم افزاری مثله فتوشاپ اینورتش کنی

دیدگاه

من توی قسمت سخت افزاریش مشکل دارم با Altium هم کار میکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
        من لمینتشو گرفتم ولی نمیدونم قسمت کامپیوتر به لمینت که همون قسمت چاپ میشه رو چه طوری باید درست کنم.
        سلام
        من تا به حال چندبار با لمینت برد زدم خوب دراومده . البته این قسمت پرینتش رو هم یکم تخصصی کار کردم تا نتیجه آخر خوب دربیاد . برای پرینت گرفتن از فایلت مراحل زیر رو انجام بده . یکم طولانی هست ولی آخر کارت دقیق در میاد . اینو توی یکی از تاپیک های دیگه به بقیه بچه ها هم گفته بودم :
        ابتدا در محیط پرینت preview پروتل یاید تصویر رو بزرگ کنید یا زوم کنید(نگران بزرگ شدن سایزش نباشید در ادامه درستش می کنیم) . بعد با دکمه پرینت اسکرین رو کیبرد ازش عکس بگیرین ودر paint اون رو paste کنید . دور بوردتون یک کادر بکشید واون رو از سایر تصاویر جدا کنید (corp کنید).سپس عکس بردتون رو ذخیره کنید. تا اینجا سایز عکس چندین برابر سایز عکس واقعی هست . بعد اون عکس رو با photoshop باز کنید و به سربرگ image و سپس image resize برید . در اونجا تیک واحد cm سانتیمتر رو بزنید و سایز واقعی بردتون رو در کادر های مربوط به اون بزنید و تصویر رو save کنید و باخیال راااااااااااااااااحت :agree: از پرینت بگیرید . من خودم همیشه بردهام رو به همین روش می زنم و100 درصد جواب گرفتم . :agree: با این روش دیگه track هاتون هم لبه دار نمیشه و با کیفیت بالا قابل پرینت میشه.

بازم اگه سوالی بود من در خدمتم
        تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
        دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
        مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
        حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
          سلام
          من تا به حال چندبار با لمینت برد زدم خوب دراومده . البته این قسمت پرینتش رو هم یکم تخصصی کار کردم تا نتیجه آخر خوب دربیاد . برای پرینت گرفتن از فایلت مراحل زیر رو انجام بده . یکم طولانی هست ولی آخر کارت دقیق در میاد . اینو توی یکی از تاپیک های دیگه به بقیه بچه ها هم گفته بودم :
          ابتدا در محیط پرینت preview پروتل یاید تصویر رو بزرگ کنید یا زوم کنید(نگران بزرگ شدن سایزش نباشید در ادامه درستش می کنیم) . بعد با دکمه پرینت اسکرین رو کیبرد ازش عکس بگیرین ودر paint اون رو paste کنید . دور بوردتون یک کادر بکشید واون رو از سایر تصاویر جدا کنید (corp کنید).سپس عکس بردتون رو ذخیره کنید. تا اینجا سایز عکس چندین برابر سایز عکس واقعی هست . بعد اون عکس رو با photoshop باز کنید و به سربرگ image و سپس image resize برید . در اونجا تیک واحد cm سانتیمتر رو بزنید و سایز واقعی بردتون رو در کادر های مربوط به اون بزنید و تصویر رو save کنید و باخیال راااااااااااااااااحت :agree: از پرینت بگیرید . من خودم همیشه بردهام رو به همین روش می زنم و100 درصد جواب گرفتم . :agree: با این روش دیگه track هاتون هم لبه دار نمیشه و با کیفیت بالا قابل پرینت میشه.

بازم اگه سوالی بود من در خدمتم
          ممنون ولی میخاستم بدونم روی چه نوع کاغذی باید چاپ انجام بشه و از کجا باید بخرم؟ چون مثل اینکه باید نور ازش رد بشه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
            ممنون ولی میخاستم بدونم روی چه نوع کاغذی باید چاپ انجام بشه و از کجا باید بخرم؟ چون مثل اینکه باید نور ازش رد بشه!
            سعی کن روی کاغذ کالک بزنی . شفاف نیست ولی نور کاملا ازش رد میشه .البته از جاهایی که روش پرینت نشده . (یعنی همون Track ها). روی کاغذ تراسپرنت هم میشه ولی متاسفانه از اونجایی که فروشنده ها بعضی هاشون یکم ناشی تشریف دارن به جای طلق ترانسپرنت طلق و شیرازه معمولی میدن و وقتی میر میدی که طرح رو روی اون برات پرینت بگیرن اون موقع هست که این طلق به هد و اوتی دستگاه می چسبه و طرف دیگه باید یا از خیر دستگاهش بگذره یا حداقل 300 تا 400 هزار تومن پیاده بشه .(یکدفعه نزدیک بود این اتفاق برام بیفته که به خیر گذشت). چون این دو نوع طلق اصلا از هم قابل تشخیص نیستن.
            بهترین گزینه همون کاغذ کالک هست و هیچ مشکلی از نظر عبور نور ازش نداره.
            قیمتش برگی 50 تومن فکر نکنم بیشتر باشه .
            از لوازم التحریری ها می تونی بگیری.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
              سعی کن روی کاغذ کالک بزنی . شفاف نیست ولی نور کاملا ازش رد میشه .البته از جاهایی که روش پرینت نشده . (یعنی همون Track ها). روی کاغذ تراسپرنت هم میشه ولی متاسفانه از اونجایی که فروشنده ها بعضی هاشون یکم ناشی تشریف دارن به جای طلق ترانسپرنت طلق و شیرازه معمولی میدن و وقتی میر میدی که طرح رو روی اون برات پرینت بگیرن اون موقع هست که این طلق به هد و اوتی دستگاه می چسبه و طرف دیگه باید یا از خیر دستگاهش بگذره یا حداقل 300 تا 400 هزار تومن پیاده بشه .(یکدفعه نزدیک بود این اتفاق برام بیفته که به خیر گذشت). چون این دو نوع طلق اصلا از هم قابل تشخیص نیستن.
              بهترین گزینه همون کاغذ کالک هست و هیچ مشکلی از نظر عبور نور ازش نداره.
              قیمتش برگی 50 تومن فکر نکنم بیشتر باشه .
              از لوازم التحریری ها می تونی بگیری.
              برای تشخیص طلق و شیرازه از طلق ترانسپرنت نمیشه از اطو استفاده کرد؟

دیدگاه

رفتم گفتم کاغذ کاهی گفت ندارم پس اسمش کالک هستش!؟ آره؟ :icon_razz:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
                  برای تشخیص طلق و شیرازه از طلق ترانسپرنت نمیشه از اطو استفاده کرد؟
                  نمی دونم تست نکردم . دمای اتو هم مهمه . دقیقا نمی دونم دمای قابل تحملش چقدر هست . ولی از طلق معمولی بیشتر هست .
                  نوشته اصلی توسط arvinfx
                  رفتم گفتم کاغذ کاهی گفت ندارم پس اسمش کالک هستش!؟ آره؟ :icon_razz:
                  احسنت !

دیدگاه

آره بابا ترسید اصلا یارو فکر کنم کاغذ کاهی مال زمان جنگ بود! :icon_razz:

دیدگاه

میگم نمیشه از عکس های رادیولوژی به جای ترانسپرنت استفاده کرد ؟؟؟ البته قبلش باید با وایتکس پاکش کرد !!
                      تنها مشکل اینه که یخورده رنگش فرق داره !!
                      ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نگاتیو رو چطور میتونم تهیه کنم یه توضیح مختصر بفرمائید.(منظورم اینه که چطور از طرحم نگاتیو تهیه کنم.)

آقا یه سوال دیگه هم داشتم. میشه بردی با ترکهایی با ضخامته 0.2 میلیمتر رو با لامینت زد.

منظورم تقریباً اینه:

بی زحمت یه لینک آموزشِ لامینت واسم بذارید(معتبر باشه).

?Why not

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X