اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کند شدن و هنگ کردن التیوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کند شدن و هنگ کردن التیوم

دوستان من التیوم 10.494 رو نصب دارم و مشکلی نداره ولی وقتی چند تا لایبرری سنگین نصب میکنم کمی موقع کار با لایبرری ها و سرچ سنگین میشه و گیر میکنه! مثلا من فقط لایبرری میکرو های pic18 رو نصب کردم و موقع سرچ لایب ها بعضی مواقع نرم افزار گیر میکنه(not responding نمیشه ها!!!) فقط گیر میکنه برای 2 3 ثانیه دوباره راه میفته! میخواستم بدونم برای شما هم همینطوری میشه یا شما از کدوم ورژن استفاده میکنید!
    و یک سوال دیگه اینه ایا امکان داره در یک فایل پی سی بی مثلا بخواییم یک ای سی دیپ رو با smd همون ای سی رپلیس کنیم؟!! یعنی امکان عوض کردن دستی المانها در فایل پی سی بی وجود داره؟

پاسخ : کند شدن و هنگ کردن التیوم

سلام
    من چند وقته قید التیوم رو بعد از دو سال کار زدم و اونم بابت مشکلات مختلفش بابت کرک خوشکلش هست
    برای تغییر smd یادم می یاد باید روی قطعه کلیک کنین برین به بخش انتخاب فوت پرینت و فوت پرینت آی سی smd رو که شماره اش رو می تونین در قسمت شماتیک و بعد از گذاشتن قطعه انتخاب کنین ، به دست بیارین و اونجا سرچ و قطعه رو جایگزین کنین .البته یادتون باشه بهتره در شماتیک تغییر بدین چون به ازای هر پدیت pcb باز مجددا فوت پرینت این آی سی تغییر پیدا می کنه
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

درسته کرکش مشکل داره! ولی نرم افزار خوبی هست و حیفه!

دیدگاه

سلام
        درسته لایبرری سنگین باعث کندی میشه کاریشم نمیشه کرد
        بهترین راه اینه که زیاد لایبرری که استفاده نداری Add نکنی

برای عوض کردن Footprint باید توی شماتیک از منوی Tools گزینه Footprint manager رو انتخاب کنی از لیستی که میاره IC مورد نظرتو انتحاب کن و در پنجره View and edit footprint میتونی footprint های موجود رو عوض کنی یا از پایین صفحه Add رو بزنی و Footprint دلخواهتو وارد کنی تا در PCB اعمال بشه

موفق باشی
        درایور شبکه و nRF24L01
        کاتالوگ محصولات
        کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
        شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
        فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X