اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد شکستن پایه میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد شکستن پایه میکرو

با سلام خدمت دوستان
    من مدارمو رو برد بورد نصب کردم دیدم جواب نمیده با خودم گفتم شاید از برنامه باشه برنامه رو تغییر دادم وقتی میکرو رو دراوردم که دوباره پروگرامش کنم دیدم پایه 40 که به عنوان adc ازش استفاده کردم خیلی کج شده و اصلا داخل برد بورد نرفته بود به خاطر همین بود که جواب نمیداد.ولی اومدم پایه رو راست کنم یهو پایه شکست.حالا نمیدونم چی کنم چطور پایه رو سر جاش برگردونم :cry: کمکم کنید.
    انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

پاسخ : کمک در مورد شکستن پایه میکرو

سلام
    می تونی پایه led بهش لحیم کنی .
    http://electronic289.persiangig.com/...%208%20pin.gif]

دیدگاه

سلام.. بهتره از یک زیف سوکت یا سوکت معمولی استفاده کنید تا بخاطر جازدن های مداوم میکرو دچار مشکل نشه و مشکل فعلی هم حل شه.
      خداوند زمین را مدوّر آفرید تا به انسان بگوید
      همان لحظه ای که تصوّر می کنی به آخر دنیا رسیده ای؛
      درست در نقطه ی آغاز هستی.

دیدگاه

منظورت اینه که از ته کنده شده ؟؟؟
        اون دردسرش زیاده !!
        البته اگه بتونی کنار اون پایه رو به اندازه نیم میلی متر سوهان کنی شاید بشه !!!
        اما فکر کنم اگه سوهانت هم صاف بشه اون جنسی که میکرو داره تکون نخوره |!!
        ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

ولش کن بابا!!
          اینکه مساله ای نیس خودتو ناراحت می کنی :icon_razz:
          از یه پایه دیگه استفاده کن...واسه من زیاد اتفاق افتاده که پایه بشکنه و از پایه دیگه استفاده کردم.آی سی 40 پایه است نه 8 پایه که!!! :job:
          انا لله و انا اليه الراجعون

دیدگاه

چون پایه ی آخری هست میتونی از جناح 90 درجه اون ور تر!!! :mrgreen: نفوذ بکنی تا برسی به پایه!(با سوهان) اگه میکروی40 پایه رو بشکنین میبینین که قسمت اصلی دقیقا وسط IC قرار داره و از بقیه پایه ها سیم کشی شده تا اون وسط ( البته من این مورد رو تو میکرویPICدیدم که disassemble ش کرده بودم!! احتمال خیلی زیاد بقیه هم همینطور باشن) فقط در حالت کلی مواظب خودت و دستت و میکرو و میز و اتاق و خانواده باش! :mrgreen:

دیدگاه

سلام من تاحالا زیاد پایه شکوندم خودم یک سیم بهش لحیم کردم درست شد مشکلی هم نداشت ها ها ها روشهای دوستان هم جالب بود ببین باکدوم روش راحت تری همونو انجام بده :mrgreen: :mrgreen: :biggrin:
              ای زندگی بردار دست از امتحانم چیزی نه میدانم نه میخواهم بدانم. ...ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد برخیز فدای سرت انگار نه انگار

دیدگاه

از همه عزیزان تشکر میکنم رفتم یه پایه led بهش لحیم کردم درست شد خوشبختانه طوری شکسته بود که بشه لحیمش کرد.بازم ممنون :nice: :wow:
                انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X