اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسیدی برای از بین بردن قلع وسرب ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسیدی برای از بین بردن قلع وسرب ؟؟؟

درود به همه ی دوستان و استادان و مهندسان و ...........
    ببخشید سه سئوال دارم اینکه آیا اسیدی هستش که بتونه قلع و سرب رو از بین ببره بدون آسیب رسیدن به قطعات ؟؟؟
    با تشکر
    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

پاسخ : اسیدی برای از بین بردن قلع وسرب ؟؟؟

تا وقتی میشه قلع را آبش کرد حالا برا چی اسید؟؟؟؟؟؟؟؟برای چه کاری نیاز دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اسیدهای زیادی هستند که فلزات را می خوره اما خوب برد هم خراب میشه
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

من مشکلی با خرابی برد ندارم اما قطعات باید سالم بمونه !!
      برای دمونتاژ احتیاج دارم !!
      ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کیان
        ببخشید سه سئوال دارم اینکه آیا اسیدی هستش که بتونه قلع و سرب رو از بین ببره بدون آسیب رسیدن به قطعات ؟؟؟
        با تشکر
        سلام دوست عزیز
        بنده هم چنین چیزی شنیدم که تو جمهوری انجام میدن که با ریختن ماده ای روی پایه های ای سی بعد از چند دقیقه قطعه رو بدون گرما دادن از برد جدا میکنن
        نمی دونم اسیده یا چیز دیگه! خودم از نزدیک ندیدم ولی این کار الان تو جمهوری انجام میشه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کیان
          با تشکر
          درود همه دوستان هم بر تو باد.....
          خودم قبلا اسیدی درست کردم که بتونه قلع رو از بین ببره ولی بدجوری گاز حاصل از این فعل و انفعالاتش خطرناک هست !!!
          من بارها کارم به دوا و دکتر کشیده....حتی با استفاده از ماسک فیلتر دار !
          قدرتش هم میشه اینقدر زیاد کرد که کمتر از 1دقیقه حل شدن قلع طول بکشه.....
          کلا به خطرش نمی ارزه.... بیخیالش شی بیشتر سود میکنی
          هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

اسید کلرید ریک HCL یا همون جوهر نمک قلع و سرب رو بخوبی از بین میبره ولی به احتمال زیاد مس مدار هم از بین خواهد رفت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X