اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرستنده صوت با برد حداکثر 3 کیلومتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرستنده صوت با برد حداکثر 3 کیلومتر

سلام دوستان.من یه فرستنده صوتی میخوام که حدود 3 کیلومتر برد داشته باشه.فرکانسش ترجیحا از 400 تا 900 مگ باشه.حداقل 8 کانال هم داشته باشه.میخوام یه چیزی مثل واکی تاکی درست کنم.خیلی هم عجله دارم.ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : فرستنده صوت با برد حداکثر 3 کیلومتر

واقعا خیلی ممنون از کمک همتون

دیدگاه

سلام
      شما ابتدا باید یه مدار فرستنده و گیرند8 کاناله بسازین و بعد بردش رو توسط PA افزایش بدین
      فرکانس باید کمتر از 800 مگاهرتز باشه چون داده شما با فرکانس های موبایل آنتهای bts اختلال ایجاد می کنه
      چرا از خود واکی تاکی ها کمک نمی گیرین؟

اگر می خواین طراحی کنین مباحث زیر رو باید بدونین پیشنهادم FM هست یا AM
      1-ضرب کننده های سیگنال (مودلاتور ها) و دمولاتورها
      2-تطبیق امپدانس
      3-مدارت AGC

اگر می خواین راحتی داشته باشین یکی از مدارت فرستنده و گیرنده رو پیدا کنین که با استفاده از اسیلاتورهای کولپیتس استفاده کرده هست و شما بتونین به راحتی و با اعمال یه واریابل فرکانس و متغییر کنین (البته برای تنظیم فرستنده و گیرنده باید این خازن رو چندین مرتبه تنظیم کنین)
      هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

PA چی ؟

دیدگاه

Power Amplifier
          هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

سلام.ممنون که جواب دادید.عرضم به حضورتون که من میخوام مدار اماده باشه چون وقت طراحیو ندارم.منظورم این بود که اگه کسی ماژول اماده واسه این کار میشناسه معرفی کنه.pa تو این رنج.فرکانسی دارم ولی ماژول پیدا نکردم.یه چیزی پیدا کردم یکم قیمتش زیاده ولی ارزش داره.تست میکنم اگه جواب داد با مشخصات کامل میذارم که دوستان استفاده کنن.بازم اگه کسی قبلا این کارو انجام داده ممنون میشم راهنماییم کنه.

دیدگاه

سلام
              یه تماس با سایت
              http://rfphone.com
              بگیرین چیزی که احتیاج دارین رو بگین حتما بهتون چند تا ماژول پیشنهاد می کنن

دیدگاه

والا من یه سالی هست ازش خرید میکنم ولی نداشت.فقط یه فرستنده تو فرکانس 2.4 گیگ داشت.اونم تست زدم کیفیتش خیلی عالی بود ولی بردش کم بود.خودتونم که میدونید تو این فرکانس نمیشه از موانع رد شد.بردشم اگه بخوادبره بالا باید حتما انتن تو ارتفاع بالا و دید به دید هم نصب بشن.یه فرستنده fm هم داشت که محدوده فرکانسیش واسه کارم خوب نیست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X