اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطب مثبت خازن های تانتالیوم کدوم طرفه ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قطب مثبت خازن های تانتالیوم کدوم طرفه ؟؟؟

سلام به همگی . ما تازه یه جند تا خازن تانتالیوم 10uf رفارش دادیم خیال میکردم از این خازنای زرد رنگی باشه که توی بوردها دیدم البته توی عکس بوردا ( تا حالا از خازن های smd قطب دار نخریده بودم) . اما حالا که به دستم رسیده میبینم که مثل دیود هستند رنگشون مشکیه و یه خط هم یه طرفش داره . پکیجش 1206 هست .
    اینم عکسش

حالا دو تا سوال داشتم اول اینکه آیا اصلا این تانتالیوم هست ؟؟؟
    قطب مثبتش کدومه ؟؟؟

یه سوال دیکه دارم اما ربطی به موضوع نداره ... می دونیم که ولتاژی نامی خازن ها متفاوته مثلا 16 ولت 6.3 ولت 25 ولت و بیشتر . می خوام بدونم که چه فرقی بین خازن با ولتاژ کاری 25 ولت با خازن با ولتاژ کاری 6.3 ولت هست ؟؟؟؟؟
    (البته به غیر از سایز و حداکثر ولتاژ قابل تحمل )

پاسخ : قطب مثبت خازن های تانتالیوم کدوم طرفه ؟؟؟

سلام
    بله اینها تانتالیوم هستند

سوال آخرتون هم فکر نکنم فرقی داشته باشه مهم ولتاژ قابل تحمله

راستی اینها را دونه ای چند خریدی(چندتا خریدید)از اصفهان خودمون خریدید؟؟؟؟؟
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نه آقا خیلی هم مهمه! برعکس بزنی سوخته! به ولتاژ معکوس حساسه! تو همون عکس + معلومه!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط voyager2020
        نه آقا خیلی هم مهمه! برعکس بزنی سوخته! به ولتاژ معکوس حساسه! تو همون عکس + معلومه!
        سوال ایشون و جواب منو بخونید ایشون نگفتند قطب مهمه یا نه :rolleyes: :rolleyes:

ه سوال دیکه دارم اما ربطی به موضوع نداره ... می دونیم که ولتاژی نامی خازن ها متفاوته مثلا 16 ولت 6.3 ولت 25 ولت و بیشتر . می خوام بدونم که چه فرقی بین خازن با ولتاژ کاری 25 ولت با خازن با ولتاژ کاری 6.3 ولت هست ؟؟؟؟؟
        (البته به غیر از سایز و حداکثر ولتاژ قابل تحمل )
        سوال آخرتون هم فکر نکنم فرقی داشته باشه مهم ولتاژ قابل تحمله
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

من یک خازن دارم شبیه فیلم پلی استر هست که چند سال پیش از یک وسیله خراب جدا کرده بودم و روش نوشته 68nK63 .میدونید چیه؟واقعا 68 نانوفاراد پلی استر هست؟شبیه مکعب مستطیل (کتابی) زرد هست.پلاریته ای هم نزده روش.
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط deremel400
            سوال ایشون و جواب منو بخونید ایشون نگفتند قطب مهمه یا نه :rolleyes: :rolleyes:
            :redface:
            بله 68 نانو هست!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X