اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارشد مهندسی پزشکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارشد مهندسی پزشکی

سلام
    باتوجه به اینکه به آزمون مهندسی پزشکی(وزارت بهداشت) کمتر 2از هفته مونده!دوستان عزیزی که این آزمون سالای قبل دادن لطفا تجربیاتشونو در مورد این آزمون در اختیار ماپشت کنکوری ها بزارن....؟!(در مورد وقت آزمون ترتیب جواب دادن سولات واهمیت درس زبان و اولویت دانشگاهها توضیح بدن!) :nerd:
    عمريست تقليد شطرنج بازان فهيم را در آورده ايم

ناگاه فهميديم كه اصلا "حريفي " نداريم

ما "مات" بي حركتي خود شده ايم ...

پاسخ : ارشد مهندسی پزشکی

سلام، من خودم هم امسال دارم کنکور میدم، اگر یه سری به لینک پایین بزنی مطالب خیلی جالبی پیدا میکنی، هم توی خود سایت میتونی اطلاعات کارنامه ی بچه های سال های گذشته و نمونه سوالات سالهای قبل رو ببینی و هم توی فرومش مطالب جالبی پیدا کنی.
    http://olumpezeshki.ir/forum/thread1883.html
    http://oloompezeshki.com/

دیدگاه

ممنون سایت خوبی بودولی یک کارنامه گذاشتن!
      میشه اگه کسی پارسال تهران قبول شده درصد هاشو بزاره؟ :cry:
      عمريست تقليد شطرنج بازان فهيم را در آورده ايم

ناگاه فهميديم كه اصلا "حريفي " نداريم

ما "مات" بي حركتي خود شده ايم ...

دیدگاه

چندتا درس هست که رتبه رو مشخص می کنه زبان و سیگنال-بچه های برق اگه امسال سیگنال و مدار و الک کمتر از 40 بزنن دیگه شانسی واسه خودشون در نظر نگیرند-آخه امسال با توجه به کم شدن تعداد سوالات مدار والک به سود بچه های مهندسی پزشکی شده- ریاضی که دیگه باید راحت بتونین بالای 45 بزنید.مدار 40 به بالا خوبه الک همینطور -سیگنال هرچی بیشتر بهتر-اون کسی که طراح سوالات سیگنال واقعا آدم باهوشی -و کاملا از تمام نکات استفاده میکنه -هرچند گاهی در گزینه ها اشتباهاتی نیز وجود داره-زبان که دیگه نمیشه چیزی گفت درموردش-واما فیزیک ومقدمه به نظرم واسه برقی ها بین 10تا 20 درصد ،درصد خوبی وهرچی بیشتر هم بهتر.
        موفق باشید

دیدگاه

سلام...
          بالاخره نتیجه ی وزارت بهداشت اومد...
          ما هم خداروشکر تهران قبول شدیم...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X