اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

جدول بردار وقفه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

جدول بردار وقفه

سلام
    راستشو بخوای به این جدول نیاز دارم خیلی سرج کردم ولی پیدا نکردم
    اگر دوستانی که با نرم افزار avr.stodio کار کرده اند و این جدول رو دارند لطفی کنند اینجا قرار بدند خیلی سپاس گذار میشم
    با سپاس
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

پاسخ : جدول بردار وقفه

والا من فکر میکنم که جدول بردار وقفه ربطی به AVR studio نداره و شما باید تو دیتا شیت دنبال اون باشی که معمولا برای هر میکرو در قسمت وقفه ها مشخص میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
      والا من فکر میکنم که جدول بردار وقفه ربطی به AVR studio نداره و شما باید تو دیتا شیت دنبال اون باشی که معمولا برای هر میکرو در قسمت وقفه ها مشخص میشه
      سلام دوست عزیز
      ولی یکمی فرق می کنه اگر به دیتاشیت می بود که باید توی همه کامپایلر ها یه جور تعریف میشد
      نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی

راستشو بخوای به این جدول نیاز دارم خیلی سرج کردم ولی پیدا نکردم
      اگر دوستانی که با نرم افزار avr.stodio کار کرده اند و این جدول رو دارند لطفی کنند اینجا قرار بدند خیلی سپاس گذار میشم
      پیداش کردم شما دوستان میتونید از لینک زیر استفاده کنید
      http://www.nongnu.org/avr-libc/user-manual/group__avr__interrupts.html
      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

باز هم گفته خودمو تکرار میکنم که بردار وقفه مربوط به خود میکرو هست و ربطی به کامپایلر نداره. در واقع بردار وقفه آدرس خانه هایی از حافظه است که موقع رویداد وقفه ، شمارنده برنامه بعد از ذخیره آدرس بازگشت (عموما در پشته یا stack) به اونجا میپره.
        حالا اینکه تو هر کامپایلری چطور میشه مشخص کرد که یه تابع موقع اجرای وقفه صدا زده بشه یه موضوع دیگست و به سینتکس کامپایلر مربوط میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
          حالا اینکه تو هر کامپایلری چطور میشه مشخص کرد که یه تابع موقع اجرای وقفه صدا زده بشه یه موضوع دیگست و به سینتکس کامپایلر مربوط میشه
          دقیقا من منظورم همینه واسه برنامه نویس این مهمه که چی بنویسه که اگر آشنا نباشی اون موقع توش می مونی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X