اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساختمان هوشمند BMS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساختمان هوشمند BMS

با سلام کسی درمورد ساختمان هوشمند BMSاطلاعاتی داره؟آیا plc برای سخت افزار این کار مناسبه؟ممنون از پاسخهای شما

پاسخ : ساختمان هوشمند BMS

این 2 تا pdf که گزاشتم رو یه نگاهی بندازید ببینید به کارتون میاد.
    smart home!
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

با سلام کسی اطلاعات دیگری در این رابطه داره؟کسی روی این پروژه با plc کار کرده؟میتونید من را راهنمایی کنید

دیدگاه

اطلاعات عملی خیلی خوبی براش نیست و بهتره همین اطلاعات تئوری رو مسلط شده و در شرکتی که کارآموز دانشجو می پذیره کارآموزی کنید.
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

با سلام
          خود شرکت های ارائه دهنده تجهیزات خانه هوشمند اطلاعات جالبی روی سایتشون می ذارن و این دقیقا به خاطر عدم اطلاعات کافی در این زمینه هست . خیلی از اطلاعات از جمله دیتاشیت قطعات و سیستم کلی و تجهیزات استفاده شده . من خودم تا الان هرچی اطلاعات در این زمینه بدست آوردم از سایت های داخلی و خارجی این زمینه بوده . برای شروع کار خوب هست . بعد کم کم ایده دستتون میاد .

توی لینک های زیر یک پاور پوینت هست که داخل اون به معرفی تجهیزات خانه هوشمند شرکت Smart HDL می پردازه . تقریبا تموم دستگاه های مورد استفادش رو اشاره کرده . فقط برای استفاده ازش باید هر 3 پارت رو دانلود کنی. چون کل فایل رو برای پلود 3 قسمت کردم .

پارت اول
          پارت دوم
          پارت سوم

اضافه شده در تاریخ :
          با سلام
          دیروز به یک مشکلی برای پلود خوردم گفتم اینجا بگم . متاسفانه پلود سنتر اسم فایل ها رو عوض میکنه . بعد از دانلود فایل های بالا به همون ترتیبی که دانلود کردید یک اسمی به شکل x.part1.rar بهش بدید و فایل دوم به جای 1 دو بذارید والی آخر . بعد فقط پارت اول رو اکسترکت کنید . اگه بازم مشکل داشتید بگید تا جایی دیگه پلود کنم .
          تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
          دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
          مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
          حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

سلام یه منبع خوب در مورد bms دارم چند روز دیگه اپلودش میکنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط temsa
              سلام یه منبع خوب در مورد bms دارم چند روز دیگه اپلودش میکنم
              سلام. چند روز دیگه؟!

دیدگاه

سلام دوست عزیز من پروژهای بی ام اس زیاد دیدم ولی راستشو بخواین به دلم نچسبیده .بیشتر مانیتور میکنن تا کنترل .ولی با پی ال سی هم میشه کنترل کرد خود من با پی ال سی کار زیاد انجام دادم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammady.teh
                  سلام دوست عزیز من پروژهای بی ام اس زیاد دیدم ولی راستشو بخواین به دلم نچسبیده .بیشتر مانیتور میکنن تا کنترل .ولی با پی ال سی هم میشه کنترل کرد خود من با پی ال سی کار زیاد انجام دادم
                  با سلام

کار های که انجام دادید بیشتر توی چه حیطه ای بود ؟ یعنی کنترل چه سیستم هایی و ..... .
                  تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
                  دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
                  مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
                  حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
                    با سلام

کار های که انجام دادید بیشتر توی چه حیطه ای بود ؟ یعنی کنترل چه سیستم هایی و ..... .
                    سلام در سیستمهای تاسیساتی (آبرسانی- چیلرهای جذبی -سرمایش-گرمایش-سیستمهای دور متغییر)

دیدگاه

سلام دوست عزیز من یک سال در یکی از این شرکت های هوشمند سازی کار کردم.سوالی داری در خدمتم. :job:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alipartovi
                        سلام دوست عزیز من یک سال در یکی از این شرکت های هوشمند سازی کار کردم.سوالی داری در خدمتم. :job:
                        سلام،
                        شما با چه پروتکل و برندی کار کردید؟ KNX, LON, SBUS ,... ?

دیدگاه

سلام
                          LON , KNX , ... خیلی تو ایران استفاده تمیشه چون تجهیزاتی که بااین پروتوکل مچ میشن به ایران وارد نمیشن
                          ولی پروتکل همون HDL که دوستان معرفی کردن SBUS همون پرتکل سریال خودمن با یکم تغییرات که تو ایران بیشتر از این تجهیزات استفاده میشه
                          البته تو پروژهای بزرگ از PLC هم استفاده میشه ولی هزینه خیلی بالا ست.
                          در ضمن شرکت های که تو این زمینه فعالیت میکنن اکثرا اطلاعاتی در این زمینه ندارن حتی در زمینه BMS هم ندارن
                          BMS رو میگن خاموش روشن کردن چنتا چراغ و نهایت کنترل دما
                          آنان که خاک را به نـــــظر کیمیا کنند
                          آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند

دیدگاه

سلام به همه دوستان گرامی . من الان حدود هفت ساله که در زمینه BMS فعالیت دارم و الان از تولید کننده های این محصولات هستم . دوستانی که علاقه مندند در این زمینه فعالیت داشته باشند میتونن با من تماس بگیرند تا راهنماییشون کنم . در ضمن با توجه به اینکه قصد تبلیغ در این سایت را ندارم به جای سایت اصلی آدرس وبلاگ آموزشی که در مورد تجهیزات هوشمند و نقشه و راهکار نصب این محصولات هست را برای شما دوستان گرامی قرار میدهم . امیدوارم که مفید واقع گردد . :NO:
                            http://www.khanehayehooshmand.blogfa.com/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی صنعتی زاده
                              سلام به همه دوستان گرامی . من الان حدود هفت ساله که در زمینه BMS فعالیت دارم و الان از تولید کننده های این محصولات هستم . دوستانی که علاقه مندند در این زمینه فعالیت داشته باشند میتونن با من تماس بگیرند تا راهنماییشون کنم . در ضمن با توجه به اینکه قصد تبلیغ در این سایت را ندارم به جای سایت اصلی آدرس وبلاگ آموزشی که در مورد تجهیزات هوشمند و نقشه و راهکار نصب این محصولات هست را برای شما دوستان گرامی قرار میدهم . امیدوارم که مفید واقع گردد . :NO:
                              http://www.khanehayehooshmand.blogfa.com/
                              سلام.
                              من تازه م یخوام bms کار کنم و تازه کارم. نمی دونم با چه پروتکلی شروع کنم. بهترین پروتکل از نظر قیمت و کار کدوم است

ممنون
                              دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X