اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمائی در مورد فیلتر های پاس و لو پاس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمائی در مورد فیلتر های پاس و لو پاس

من یک آمپلی فایرماشین 2 کانال دارم که میخواهم دو تا باندو یک عدد ساب وفر بهش وصل کنم توی دفترچه خودش توضیح داده اما نتونستم اون قطعه های که سر راهشون گذاشته بفهمم چی هست ممنون میشم راهنمادی بفرمائید :

درون عکس دورش خط قرمزکشیدم :

این هم دفترچه آمپلی فایر هست کخ مدل آمپلی فایر من XTA880.2 هست .

کد:
    http://www.soundstream.com/manuals/2006/AMP/xstream-amplifiers.pdf
    متشکرم

پاسخ : درخواست راهنمائی در مورد فیلتر های پاس و لو پاس

سلام
    به این فروم خوش آمدید :bye
    اون قطعه ای که شبیه فنر هست بهش میگن سلف یک در واقع یک ف ی ل ت ر پایین گذر هست و اجازه میده اصوات بم عبور کنند
    اون یکی هم (capacitor high pass fil...) یک خازن هست که نقشش عبور اصوات زیر هست
    موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : درخواست راهنمائی در مورد فیلتر های پاس و لو پاس

دوست عزیز اولا اگه امپلی شما دو کانال هستش که نمیشه هم ساب و هم 2 باند رو بهش وصل کرد فقط یا دو تا باند یا ساب اون تصویری هم که گذاشتین فقط برای توضیح طریقه وصل کردن هست نه اینکه میشه همه اینا رو با هم وصل کرد بعد برا امپلی های ماشین نیاز به این فیلتر هایی که گفتین نیست چون خوده امپلی فیلتر داره (پخشهای خودرو حرفه ای هم فیلتر دارن) این امپلی که شما عکسش رو گذاشتین خودش هم lpf داره هم hpf که اگر ساب نصب کنید میشه ازش استفاده کرد و با ولومی که داره میشه مقدار بیس رو کم و زیاد کرد lpf هم برا زمانیه که شما تیوتر حرفه ای نصب کنید اگه قرار باشه که بشه به یه امپ دو کانال هم باند نصب کرد هم ساب که دیگه نمیرفتن امپ 4 و 5 کانال بسازن (البته میشه اگه قدرت امپلی زیاد باشه اینکارو کرد ولی اهم که از 4 بیاد پایینتر قدرت میره بالا ولی کیفیت صدا میاد پایین و به امپ هم فشار میاد)
      ببخشید که این همه حرف زدم چون من خودم سیستم نصب میکنم به این چیزا تجربه دارم هر سوالی که داری بپرس با کمال میل جواب میدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X