اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی و برنامه نویسی ریموت کنترل های لرنینگ با avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی و برنامه نویسی ریموت کنترل های لرنینگ با avr

سلام به همه دوستان من برای پروژه پایان ترمم قرار ریموت کنترول لرنینگ رو بدم
    اگه کسی از دوستان این ریموت کنترول رو طراهی کرده توضیح بده تا بتونم برنامشو بنویسم
    :read: :read:
    [img width=67 height=100]http://dc365.4shared.com/img/pGCA8eEE/30607875402595991224.jpg[/img]
    1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

پاسخ : راه اندازی و برنامه نویسی ریموت کنترل های لرنینگ با avr

نوشته اصلی توسط kazemihossein33
    سلام به همه دوستان من برای پروژه پایان ترمم قرار ریموت کنترول لرنینگ رو بدم
    اگه کسی از دوستان این ریموت کنترول رو طراهی کرده توضیح بده تا بتونم برنامشو بنویسم
    :read: :read:
    اینو که سالها پیش آقای Polestar کامل توضیح دادن و برنامشم گذاشتن
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52063.0
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

اینو که سالها پیش آقای Polestar کامل توضیح دادن و برنامشم گذاشتن
      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=52063.0
      خلیی ممنون به خاطر کمکتون ، به این پست هم سر زده بودم و برنامه رو دانلود کرده بودم ولی اگه میشه لطف کنید خط به خط برنامه رو توضیح بدید
      ممنون میشم
      راستی اگه میشه کامپایلری که با اون برنامه نوشته شده رو هم بنویسید
      :nerd:
      [img width=67 height=100]http://dc365.4shared.com/img/pGCA8eEE/30607875402595991224.jpg[/img]
      3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kazemihossein33
        خلیی ممنون به خاطر کمکتون ، به این پست هم سر زده بودم و برنامه رو دانلود کرده بودم ولی اگه میشه لطف کنید خط به خط برنامه رو توضیح بدید
        ممنون میشم
        راستی اگه میشه کامپایلری که با اون برنامه نوشته شده رو هم بنویسید
        :nerd:
        من که نمیدونم برنامه چیه!
        ولی تو پستهای بعدی توضیح دادن که عملکردش چطوریه
        با کدویژن نوشته شده
        با نویسنده پست تماس بگیرید بهتر میتونن کمکتون کنن
        آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

دیدگاه

ممنون :applause: :applause: :applause:

دیدگاه

سلام
            پست معرفی شده متاسفانه حذف گردیده . اگر کسی از دوستان کد راه انداز ریموتهای لرن رو داره لطفا انرا ارسال کند
            کدویژن باشه بهتره .
            تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
            تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

مهندس اسدی یا همون polestar کامل توضیح دادن. بنده برنامه و توضیحات ایشون رو خوندم و قصد داشتم از برنامه ایشون استفاده کنم ولی از اونجایی که سردر آوردن از برنامه دیگران سخت تر از نوشتن اون برنامس(!!) تصمیم گرفتم از توضیحات مفید ایشون استفاده کنم و خودم برنامه رو بنویسم و همینکارو هم کردم و برنامه گیرنده ریموت های کد لرن رو نوشتم. بعدا موفق شدم که فرستنده روهم با میکرو بسازم. شما توضیحاتی که خود مهندس دادن رو مطالعه بفرمایید و اگه مشکلی بود مطرح کنید. اگه در توان بنده بود پاسخ میدم وگرنه میتونم به خود مهندس اسدی معرفیتون کنم.
              موفق باشید
              جدیدترین ویرایش توسط vahidabedi; ۱۷:۴۴ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹.
              www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

دوست عزیز من خواستم شخصا کد برنامه رو بنویسم و مشکلی هم نداشتم و فقط مشکلی که بود چون از وقفه خارجی استفاده کردم و خروجی گیرنده به صورت پشت هم دیتا میفرسته(احتمالا به دلیل هارمونیک های محیطی) میکرو اکثرا مشغول به اجرای وقفه هست و تقریبا نمیشه از قابلیتهای دیگه استفاده کرد چون شاید 60 درصد زمانها مشغول رسیدگی به وقفه خارجی هست.در برنامه شما این موضوع رو حل کردین؟اگر بله چطوری؟
                Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Aristar نمایش پست ها
                  دوست عزیز من خواستم شخصا کد برنامه رو بنویسم و مشکلی هم نداشتم و فقط مشکلی که بود چون از وقفه خارجی استفاده کردم و خروجی گیرنده به صورت پشت هم دیتا میفرسته(احتمالا به دلیل هارمونیک های محیطی) میکرو اکثرا مشغول به اجرای وقفه هست و تقریبا نمیشه از قابلیتهای دیگه استفاده کرد چون شاید 60 درصد زمانها مشغول رسیدگی به وقفه خارجی هست.در برنامه شما این موضوع رو حل کردین؟اگر بله چطوری؟
                  شما نباید از وقفه خارجی استفاده کنید. کافیه که یک پین رو بعنوان ورودی در نظر بگیرید و وضعیت صفر و یک بودن رو درون وقفه تایمر مشخص کنید
                  www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

برنامه شما رو نگاه کردم.شما به جای وقفه از تایمر استفاده کردین که هر لحظه وضعیت پایه رو بررسی کنه.مشکل اینه که تایمر هر 500 میکرو ثانیه این کار رو میکنه و بازم میکرو اشغال میشه و البته برنامه ای که من توش استفاده میکنم فقط یک تایمر بلااستفاده دارم و موقع ترکیب این برنامه با اون ایراد درست میشه چون اون هر 200 میکروثانیه سرریز میشه.سرعت میکرو هم در حدی نیست که سریع وقفه رو اجرا کنه و بره سراغ بعدی.مگر اینکه از کریستال 16 مگاهرتز استفاده کرد.(این مورد رو هنوز تست نکردم)
                    Aristar Group - Always And Forever

دیدگاه

شما برنامه مهندس اسدی رو دیدید.
                      ولی اونطوری که فک میکنید نیس که میکرو فرصت نکنه به وقفه ها و سایر دستورات برسه. سعی کنید برنامتون رو مخصوصا داخل وقفه ها بهینه بنویسید ایشالا مشکلی نداره
                      www.gam-co.blogsky.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X