اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغذیه ad420

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغذیه ad420

سلام به همگی
    این آی سی برای تغذیش گفته که از12 تا 32 ولت میشه استفاده کرد من اگه بخوام ازش 4 تا بیست میلی امپر بگیرم میشه 12 ولت بذارم ؟؟؟؟
    چون تغذیه ام 12 ولته
    اگه بذارم جواب میده؟؟؟؟؟
    خواهشا راهنماییم کنید هر چی دیتا شیتشو نگاه میکنم ننوشته برای اینکار باید تغذیه چند ولت باشه فقط رنجشو گذاشته
    من فقط تغذیه 12 دارم میخواستم ببینم اگه استفاده کنم جواب میده کاملا
    خواهش میکنم راهنماییم کنید :cry:

پاسخ : تغذیه ad420

وقتی خود دیتا شیت میگه می تونی چرا شما نتونی دوست عزیز :biggrin:
    فقط حواست باشه که ولتاژ سورس خروجیت میشه vcc - 2.75 یعنی اگه بهش 12 ولت بدی ولتاژ سورست در خروجی 9.25 ولت میشه .
    و این یعنی اینکه در این حالت خروجی آی سی حداکثر باید مقاومتی به مقدار 462 اهم(برای ماکزیمم جریان خروجی یعنی 20 میلی آمپر) ببینه تا بتونه درست جواب بده .

دیدگاه

سلام دوست بزرگوار
      ممنونم از جوابت ولی من که نمیدونم تو خروجی چه مقاومتی قراره باشه من خروجی جریان آی سی رو میدم به ترمینال که بعدا ازش بشه جریان بگیرم
      مقاوتو دیگه باید کجا گذاشت؟؟؟؟
      یعنی باید سری کنم با خروجی؟؟؟؟
      بعدشم مگه قرار نیست این ای سی متناسب با عددی که به پورت spi اش فرستاده بشه جریان 4 تا بیست میلی امپر بده
      ؟؟؟؟
      میشه بیشتر توضیح بدی
      ببخشید :cry:

دیدگاه

دوست عزیزم
        قرار نیست که شما مقاومتی در خروجی سری کنی . ببین این مداری که شما درست می کنی قراره که یک جریانی ایجاد کنه . حالا این جریان قراره که بالاخره وارد یک مدار بشه که شما هنوز نمی دونی چی هست . حالا این مدار یک مقاومت داره که بازم نمی دونی مقدارش چقدره . منظورم همین مقاومت بود.
        شما مدارتو درست کن .نهایتا اگر این ولتاژ کم بود براش کافیه یه منبع تغذیه با ولتاژ بیشتر بذاری و مدارت که فرقی نمیکنه .
        به نظرم برای اکثر موارد ولتاژ کم نمیاره .
        پس بسم ا...

دیدگاه

ممنونم دوست بزرگوار از راهنماییهات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X