اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی های سوئیچینگ ( فقط موجود در بازار ایران!!!!!)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی های سوئیچینگ ( فقط موجود در بازار ایران!!!!!)

با سلام به همه دوستان
    متاسفانه تو شهر ما جز UC3845 و UC3842 هیچ آی سیه دیگه ای که مربوط به سوئیچینگ باشه پیدا نمیشه! البته سه چهارتا از آی سیهای TOP هست ولی همون طوری که میدونید واسه توانهای چند صد واتی جواب نمیدن.

حالا از دوستانی که تو شهرهای بزرگ زندگی میکنند خواهش میکنم که اگه ممکنه شماره ی آی سیهای رو که تا حالا باهاشون کار کردن رو بگن تا ما هم بتونیم اونارو تهیه کنیم و ازشون استفاده کنیم.

البته هدف من بیشتر آی سیهای مخصوص فول بریج، هاف بریج و منابع رزونانسی هست.

باتشکر از همه ی دوستان
    موفق باشید

پاسخ : آی سی های سوئیچینگ ( فقط موجود در بازار ایران!!!!!)

معروف ترینش tl494 هست که برمیگرده به عهد بوق
    بعد هم sg3525 و KA3525 که هردوتاشون یک چیز هستن.
    با اینا میتونی از 1 وات تا هر چند وات که بخوای بسازی.
    زکات علم نشر آن است
    بیشتر با من اشنا بشین :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
    ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

فقط همین!!!!! فک نکنم فقط و فقط همینا باشن ها!!! حالا واسه منابع رزونانسی از کدوم آی سیها استفاده میکنند؟ درضمن یکی از دوستان آی سی UCC28950 برای منابع رزونانسی با توپولوژی فول بریج رو معرفی کرده آیا این آی سی تو تهران پیدا میشه؟ آیا کسی میتونه مشابه این نوع آی سی که تو ایران هم پیدا میشه رو اینجا ذکر کنه؟

با تشکر

دیدگاه

حالا واسه منابع رزونانسی از کدوم آی سیها استفاده میکنند؟
        PLC810وFSFR2100
        هر دو رو لیون الکترونیک داره.

دیدگاه

ممنون B2 جان
          مهندس من دنبال یه آی سی میگردم که مثل UCC28950 بتونه هم 4 تا ماسفت طرفه اولیه و هم ماسفتهای طرف ثانویه( برای یکسوسازی) رو کنترل کنه.
          چون من میخوام رو یه منبع 2KW کار کنم که برام هم کاهش تلفات مهمه و هم کاهش ابعاد دستگاه!

موفق باشید

دیدگاه

چون من میخوام رو یه منبع 2KW کار کنم که برام هم کاهش تلفات مهمه و هم کاهش ابعاد دستگاه!
            افرین بابا دست ما رو هم بگیر...
            UC3875
            UCC3895
            دو نکته اول ببین شرکتهای قطعه سازی برای کاری که میخوای چی دارن بعد تو بازار ببین فروشنده ها کدومارو دارن

دیدگاه

B2 جان حرف شما کاملا منطقیه ولی اینجا ایران هااااااا! تو ایران باید اول ببینی چی داری بعد بری سراغش! تا اونجایی که من میدونم تمام شرکتهای سازنده حداقل یه دونه قطعه واسه کاری که من میخوام انجام بدم رو ساختن پس خیالم از اون لحاظ راحته !

درضمن بابت معرفی UCC3895 و UC3875 ممنون

دیدگاه

اتفاقا واس همین میگم جیگر :biggrin: مثلا من چند وقت پیش میخواستم روی pfc کار کنم رفتم تمام مقاله های کنترلرهای چند تا شرکت مهم رو در اوردم بعد یه کوچولو خوندم فهمیدم از بین اونا چند تاش راست کارمه بعدش دوره افتادم تو امجد ببینم چی گیرم میاد در نهایت فهمیدم برای توان بالا بهترین چیزی که موجوده UC3854 هستش....
                درضمن بابت معرفی UCC3895 و UC3875 ممنون
                خواهش.فکر کنم جفتشون تو ایران باشن.برای اینکه کارت سریعتر راه بیفته برو تو سایتهای قطعه فروشیها لیست قطعه هاشون رو نگاه کن

دیدگاه

.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SA3ID
                    ممنون B2 جان
                    مهندس من دنبال یه آی سی میگردم که مثل UCC28950 بتونه هم 4 تا ماسفت طرفه اولیه و هم ماسفتهای طرف ثانویه( برای یکسوسازی) رو کنترل کنه.

موفق باشید
                    سلام سعید جان...خوبی؟ چه خبرا؟ نیستی؟؟؟
                    بهتره هر آیسی که میخری مارک ST باشه....یه تجربه خیلی خیلی کوچیک
                    تکاور شدن جرات افزون کند.....هراس از دل مرد بیرون کند....

تا تکاور به تن زخمی خود جان دارد....مرز اسلام در این ملک نگهبان دارد.........

دیدگاه

راستش خیلی ایران مغازه های الکترونیکی کم داره ، توی شیراز (شاید هم استان فارس) 2 جا مرکز لوازم الکترونیکی هست. یکی تو پاساز قائم طبقه دوم! یکی دیگه هم تو بازار کازرونی ها اون هم طبقه دوم. بد بختی ما اینه همه جا شده لباس فروشی! ما برای یه مقاومت باید شهر رو دور بزنیم. باید خرید اینترنتی کنی چون تو بازار شیراز همونایی که گفتی بزور گیر میاد. به خدار 8 هزار تومن می ارزه تا خودت بری و نداشته باشن.
                      http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan.astinhost
                        راستش خیلی ایران مغازه های الکترونیکی کم داره ، توی شیراز (شاید هم استان فارس) 2 جا مرکز لوازم الکترونیکی هست. یکی تو پاساز قائم طبقه دوم! یکی دیگه هم تو بازار کازرونی ها اون هم طبقه دوم. بد بختی ما اینه همه جا شده لباس فروشی! ما برای یه مقاومت باید شهر رو دور بزنیم. باید خرید اینترنتی کنی چون تو بازار شیراز همونایی که گفتی بزور گیر میاد. به خدار 8 هزار تومن می ارزه تا خودت بری و نداشته باشن.
                        البته دو جا بیشتره
                        پاساژ قائم ، پاساژ کپی فارس ، پاساژ کازرونی، پاساژ وحدت ، پاساژ زمانی ، پاساژ بهار ، پاساژ المهدی ، پاساژ ولیعصر و ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
                          البته دو جا بیشتره
                          پاساژ قائم ، پاساژ کپی فارس ، پاساژ کازرونی، پاساژ وحدت ، پاساژ زمانی ، پاساژ بهار ، پاساژ المهدی ، پاساژ ولیعصر و ....
                          کدومش به بلوار نصر پارک رضوی نزدیک تره؟ واقعا ممنون میشن که کارم رو راحت کنید
                          http://image.kocholo.ir/user/Sana/tazin/khat_gher.gif

دیدگاه

نوشته اصلی توسط erfan.astinhost
                            کدومش به بلوار نصر پارک رضوی نزدیک تره؟ واقعا ممنون میشن که کارم رو راحت کنید
                            پاساژ ولیعصر که توی خود فلکه ولیعصره_طبقه زیرزمینش کخ قطعه فروشی هست
                            بقیشون توی محدوده چهارراه مشیر تا چهارراه پارامونت هستن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X