اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد مدار کنترل گاز اتومات بیل مکانیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد مدار کنترل گاز اتومات بیل مکانیکی

عرض سلام به دوستان عزیز
    شکلی که گذاشتم مربوط به برد کنترل اتوماتیک گاز ماشین های بیل مکانیکی هست، همونطور که می بنیدی یکی ( یا شاید دوتا )از آی سی ها مشکل پیدا کرده، اما متاسفانه شماره این تراشه ها رو پاک کردند، کسی با این برد آشنایی نداره که بدونه شماره آی سی ها چیه؟ اون یکی که شدیدا آسیب دیده احتمالا درایور موتور باشه اما دقیقا نمیدونم چه مدلیش هست، آی سی دیگر هم نمیدونم متاسفانه.
    هر نوع کمکی بکنید ممنون میشم.
    http://navidt.persiangig.com/image/Other/shovel%20%281%29.jpg
    http://navidt.persiangig.com/image/Other/shovel%20%282%29.jpg
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : سوال در مورد مدار کنترل گاز اتومات بیل مکانیکی

عزیز عکس ها باز نمیشه. چک کنید.

دیدگاه

ممنون از تذکر شما، عکس ها رو اصلاح کردم، دوستان اگر نظری دارند ممنون میشم همفکری کنید.
      از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
      هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
      اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
      اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
      شاد و موفق باشید

دیدگاه

این ایسی شبیه L298 هست. l298 یه ایسی درایور هست که 15 پایه داره و 2تا پل برای درایو 2تا موتور داره. تو دیتاشیت l298 زده که تا 4 امپر جریان دهی داره. اما شما باید ببینی اون موتوری که درایو میشه چقدر جریان میکشه؟ من این ایسی به ذهنم رسید. شما ورودی و خروجی ایسی روی برد رو با دیتاشیت L298 مطابقت بدین ببینید مشابه هست یا نه!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X