اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی ماژول RFM70

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی ماژول RFM70

سلام
    این ماژول رو من به تازگی خریدم بسیار بد قلق هست
    خواستم ببینم کسی با این ماژول کارکرده بگه چجوری میشه راهش انداخت
    خیلی داره اذیت میکنه دیتاشیت هم که........اصولا از HopeRF دیتاشیت درستی در نمیاد
    خواهشا اگه کسی بلده کمکی به من بکنه
    نه منبع فارسی واسش هست نه انگلیسی
    انگار هیچکس تاحالا باهاش کار نکرده

پاسخ : راه اندازی ماژول RFM70

دوستان گلم کسی نیست کمک برسونه
    خیلی حیاتیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط soundy
      دوستان گلم کسی نیست کمک برسونه
      خیلی حیاتیه
      شما دیتاشیت رو دارید سردرنمیارید
      یا
      اصلاً دیتاشیت ندارید.
      ?Why not

دیدگاه

دیتاشیت که چه عرض کنم
        کلشو چندین بار خوندم ولی اصلا توضیحاتش کامل نیست!ناقصه با توضیحات دیتاشیت هیچ کاری نمیشه کرد
        یه اکزمپل کد هم تو سایت خودش هست که اونم خیلی پیچیدس

دیدگاه

خب بگذارید ببینیم چی گفته
          گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
          همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin20107
            خب بگذارید ببینیم چی گفته
            http://www.hoperf.com/upload/rf/RFM70.pdf
            ?Why not

دیدگاه

خیلی ممنون
              مشکلم حل شد
              بسیار سخته راه اندازیش به دلیل اینکه عملکردش خیلی پیشرفتس توضیحات کافی هم نداره
              تا یه کد سمپل نداشته باشین نمیشه از دیتاشیت چیزی فهمید
              کسی اگه کمک خواست همینجا مطرح کنه در خدمتم

دیدگاه

پاسخ : کمک راه اندازی ماژول RFM70

سلام آقای soundy
                من هم چهاتا از این ها را خریدم ولی تاحالا نتونستم راه اندازی کنم
                میشه لطف کنید سورسی را که خودتون جواب گرفتید بزارید
                خیلی ممنون http://www.eca.ir/forum2/Smileys/phpbb/icon_confused.gif
                ***********@yahoo.com
                یا علی
                محمد.م

دیدگاه

سلام منم دارم روش کار میکنم ولی هنوز نتونستم میشه مثال راه اندازی شده شو همراه شماتیک قرار بدید

دیدگاه

جناب Soundy ممنون میشم کمک کنید ما هم این ماژول رو راه بندازیم

دیدگاه

سلام
                      دوستان عزیز من خیلی وقت بود که به این تاپیک سر نزده بودم
                      تو این مدت خیلی ایمیل دریافت کردم که آقا بیا راه اندازیه اینو بهمون بگو
                      اولش قصد نداشتم اینکارو بکنم چون خودم خیلی زحمت کشیدم پاش
                      ولی زکات علم یاد دادن است یا یه همیچین چیزی :nerd:دقیق جملشو یاد نیست
                      فقط خودتون هستیدو وجدان خودتون!من کد هارو کامل میذارم به همراه آموزشش.ازتون میخوام که از این آموزش فقط برای استفاده شخصی خودتون یا ساخت یه محصولی که توش این ماژول کاربرد داره استفاده کنید!یه وقت خدایی نکرده از این آموزش سوءاستفاده نکنین
                      به زودی یه آموزش جامع و کامل از این ماژول رو براتون میذارم که با هر میکرویی خواستین راش بندازین
                      برای شروع عرض کنم خدمتتون شما با یک ماژول خیلی حرفه ای رو به رو هستین که علی رغم قیمت بسیار پایینش(تو چین 70 سنت فروخته میشه)امکانات خیلی زیادی داره سکیوریتی بالایی داره سرعت بسیار بالایی داره(2 مگابیت)فوق العاده دقیقه و....
                      برد خیلی زیادی نداره این ماژول شاید تو فضای باز یه 15 متر هم نرسه ولی برای یه سری کاربردها خیلی عالیه
                      مدل تقویت شدش RFM70P هست که تقویت کننده RF داره و توان خروجیش رو به 100 میلی وات رسونده(توان اصلیش 5 میلی وات هست)
                      قیمت این ماژول هم تو چین تقریبا 2 دلار هست یعنی یک رقیتی که ماژولای زیگ بی رو با این قیمت راحت کنار میزنه
                      ولتاژ کاری ماژول 1.9 الی 3.3 هست که برای بیشترین برد روی همون 3.3 باهاش کار کنین.
                      اگر با میکرویی کار میکنین که فقط TTL حالیش میشه به فکر میکروی دیگه ای باشین که 3.3 هم حالیش بشه که این ماژول با 5 وات خواهد سوخت
                      حالا موشکافانه براتون از سیر تا پیازو تشریح میکنم
                      جای دیگه جز اینجا هم دنبالش نرین که یک کد هم واسش نیست جز یکی دو تا کد سمپل که تو سایت خودش هست و ناقصه
                      ارادتمند
                      آرمین

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : راه اندازی ماژول RFM70

نوشته اصلی توسط soundy
                        سلام
                        دوستان عزیز من خیلی وقت بود که به این تاپیک سر نزده بودم
                        تو این مدت خیلی ایمیل دریافت کردم که آقا بیا راه اندازیه اینو بهمون بگو
                        اولش قصد نداشتم اینکارو بکنم چون خودم خیلی زحمت کشیدم پاش
                        ولی زکات علم یاد دادن است یا یه همیچین چیزی :nerd:دقیق جملشو یاد نیست
                        فقط خودتون هستیدو وجدان خودتون!من کد هارو کامل میذارم به همراه آموزشش.ازتون میخوام که از این آموزش فقط برای استفاده شخصی خودتون یا ساخت یه محصولی که توش این ماژول کاربرد داره استفاده کنید!یه وقت خدایی نکرده از این آموزش سوءاستفاده نکنین
                        به زودی یه آموزش جامع و کامل از این ماژول رو براتون میذارم که با هر میکرویی خواستین راش بندازین
                        برای شروع عرض کنم خدمتتون شما با یک ماژول خیلی حرفه ای رو به رو هستین که علی رغم قیمت بسیار پایینش(تو چین 70 سنت فروخته میشه)امکانات خیلی زیادی داره سکیوریتی بالایی داره سرعت بسیار بالایی داره(2 مگابیت)فوق العاده دقیقه و....
                        برد خیلی زیادی نداره این ماژول شاید تو فضای باز یه 15 متر هم نرسه ولی برای یه سری کاربردها خیلی عالیه
                        مدل تقویت شدش RFM70P هست که تقویت کننده RF داره و توان خروجیش رو به 100 میلی وات رسونده(توان اصلیش 5 میلی وات هست)
                        قیمت این ماژول هم تو چین تقریبا 2 دلار هست یعنی یک رقیتی که ماژولای زیگ بی رو با این قیمت راحت کنار میزنه
                        ولتاژ کاری ماژول 1.9 الی 3.3 هست که برای بیشترین برد روی همون 3.3 باهاش کار کنین.
                        اگر با میکرویی کار میکنین که فقط TTL حالیش میشه به فکر میکروی دیگه ای باشین که 3.3 هم حالیش بشه که این ماژول با 5 وات خواهد سوخت
                        حالا موشکافانه براتون از سیر تا پیازو تشریح میکنم
                        جای دیگه جز اینجا هم دنبالش نرین که یک کد هم واسش نیست جز یکی دو تا کد سمپل که تو سایت خودش هست و ناقصه
                        ارادتمند
                        آرمین
                        آقا واقعا لطف میکنید بنده پروژه ارشدم لنگ این ماژول هست و واقعا اشکمو در آورده متاسفانه تو اینترنت هیچ منبع به درد بخوری واسش نیست

دیدگاه

سلام اتفاقا ماژول بسیار جالبی هم هست.اصلا هم بردش 15 متر نیست .من توی ساختمون رسیور رو گذاشتم رفتم توی کوچه با توجه به 3 تا دیوار که بینش بود راحت 40 متر جواب داد.مدل p هم به طور راخت بالای 600 متر جواب می ده.باهاش همه چیز هم نوشتم.می شه باهاش صوت رو فرستاد.تصویر های وب کم رو هم می شه فرستاد.دوره هم من براش روتر هم نوشتم که با این روتر سرعتم می اد یه خورده پایین اما بی نهایت متر رو دیگه جواب می ده. خلاصه ماژول بسیار خوبیه .فقط ایرادش اینه که به طور پیش فرض فقط 6 گره می تونن با هم در ارتباط باشن توی حالت acknowledgement که باز من اون رو هم درست کردم می شه باهاش 2 میلیارد گره رو الان پشتیبانی کرد.دوستان می تونن با من تماس بگیرن برای گرفتن یک فرستنده و یک گیرنده که اصلاعات رو از طریق com واستون ارسال و دریافت می کنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط am.shahraki
                            سلام اتفاقا ماژول بسیار جالبی هم هست.اصلا هم بردش 15 متر نیست .من توی ساختمون رسیور رو گذاشتم رفتم توی کوچه با توجه به 3 تا دیوار که بینش بود راحت 40 متر جواب داد.مدل p هم به طور راخت بالای 600 متر جواب می ده.باهاش همه چیز هم نوشتم.می شه باهاش صوت رو فرستاد.تصویر های وب کم رو هم می شه فرستاد.دوره هم من براش روتر هم نوشتم که با این روتر سرعتم می اد یه خورده پایین اما بی نهایت متر رو دیگه جواب می ده. خلاصه ماژول بسیار خوبیه .فقط ایرادش اینه که به طور پیش فرض فقط 6 گره می تونن با هم در ارتباط باشن توی حالت acknowledgement که باز من اون رو هم درست کردم می شه باهاش 2 میلیارد گره رو الان پشتیبانی کرد.دوستان می تونن با من تماس بگیرن برای گرفتن یک فرستنده و یک گیرنده که اصلاعات رو از طریق com واستون ارسال و دریافت می کنه.
                            ۴۰ متر با ۳ تا دیوار بینشون؟ واقعا جواب داد؟

دیدگاه

بله چرا جواب نده .البته به سلامتیو میمنت شرکت hoperf تولید rfm70 رو متوقف کرده .توی سایت شرکت هم به کل برداشتش .به جاش rfm73 رو گذاشته که دو برابر این راه اندازیش گیر داره.البته راه افتاد اما خوب اذیت کرد.rfm73p رو هم به جای rfm70p گذاشته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X