اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیش نیاز لبوییو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیش نیاز لبوییو

با سلام خدمت دوستان

من تصمیم گرفته بودم این تابستون رو یه دوره برای نرم افزار لبوییو برم.. بعد گفتم اینجا با دوستان یه مشورتی بکنم ببینم چه پیش نیاز هایی لازمه و آیا با معلومات حال حاضرم اصلا درست هست این دوره رو برم یا نه ؟؟

من دانشجو الکترونیک هستم و سال گذشته هم دو دوره برای میکرو avr گذروندم..

با تشکر
    به رویاهات فکر کن!!

پاسخ : پیش نیاز لبوییو

من با کلاس رفتن زیاد موافق نیستم. کلی فایل و کتاب و فیلم آموزشی تو بازار هست بعلاوه اصلیترین عامل خواستن برای یادگیری هست. خودت پروژه تعریف کن و شروع کن به کار کردن . بیشتر چیز یاد میگیری. میتونی ترکیبی با میکرو هم کار کنی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
      من با کلاس رفتن زیاد موافق نیستم. کلی فایل و کتاب و فیلم آموزشی تو بازار هست بعلاوه اصلیترین عامل خواستن برای یادگیری هست. خودت پروژه تعریف کن و شروع کن به کار کردن . بیشتر چیز یاد میگیری. میتونی ترکیبی با میکرو هم کار کنی.

با تشکر از شما ..
      پس پیش نیازی لازم نداره؟؟

کلا درباره این نرم افزار یه توضیح کوچیکی میدی؟؟ تا اونجا که من میدونم یه محیط با برنامه نویسی گرافیکی هستش که میتونه با میکرو ارتباط برقرار کنه و داده هایی رو که میکرو میفرسته رو به صورت گرافیکی نمایش بده ( میدونم یه گوشه کوچکی از توانایی هاش هستش )
      به رویاهات فکر کن!!

دیدگاه

با سلام
        مقالات و فایل های آموزشی این نرم افزار در لینک زیر موجود هست . در صورت نیاز می تونید از اون ها هم استفاده کنید .
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=62411.0
        تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
        دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
        مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
        حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

لب ویو یه محیط برنامه نویسی گرافیکیه در نتیجه هر کاری که شما مثلا با سی شارپ یا دلفی بتونی انجام بدی اینجا هم میشه انجام داد اما لب ویو از نظر من حداقل دو فرق اساسی با زبونای برنامه نویسی متنی داره
          1- برنامه نویسی (یا سازی) در اون شیرینه
          2- بخاطر وجود و قابلیت ایجاد کنترلهای سفارشی ؛ ظاهر برنامه خروجی قابل رقابت توسط هیچ محیط دیگه ای نیست
          البته اگه بخوام بشمرم هزار تا دلیل دیگه میتونم برات بیارم که چرا شما بایستی بعنوان محیط برنامه نویسیت بهتره که لب ویو رو در اولویت یک قرار بدی. در رتبه بعدی شاید بشه الان سی شارپ رو گذاشت

دیدگاه

اگرمیتونی به جاهایی که کاربرد داره سر بزن واز نزدیک کاربردشو ببین :agree:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X