اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی STM32F10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی STM32F10

با سلام
    در صورت امکان در مورد کتابخانه ها و نحوه استفاده بفر مایید . و از ابتدای راه اندازی ، اصولا بچه ها اول کار را مشکل دارند یکم که راهنمایی کنید تا جایی که لازم داریم پیش میریم .
    یک سوال : ازکجا میتونم اطلاعات این کتابخانه در کیل را گیر بیارم و باهاش کار کنم .
    stm32f10xr.lib
    من توی st تازه کارم بابت سوال ابتدایی معذرت میخوام .

با تشکر .

پاسخ : راه اندازی STM32F10

با سلام
    برای stm32 کتابخانه ها و برنامه های زیادی برای کار ارائه شده است:
    1.در پوشه محل نصب keil (اگر باهاش کار می کنید) به آدرس C:\Keil\ARM\Boards\Keilسه عدد برد آموزشی ساخت شرکت keil است که در help نرم افزارش هم از اون ها یاد کرده و به توضیح اونها پرداخته است که منبع بزرگی از اطلاعات مفید را شامل می شود . مثلا من با mcbstm32 دارم کار می کنم (البته به روش مهندسی معکوس!!!)
    2.در پوشه محل نصب IAR نیز مشابه مورد قبل اطلاعات مفیدی راجع به چند برد آموزشی و برنامه های آن تحت نرم افزار keil پیدا می کنید
    3.دیتاشیت stm32 و RM0008 که از طرف شرکت st ارائه می شود به همراه موارد بالا می تواند کمک شایانی به شما بکند
    4. منابع موجود در اینترنت بسیار خوب هستند(stm32circle.com و coocox.com و keil.com و ...)
    5.اگر بتوانید یک فردی را که قبلا کار کرده پیدا کنید و از او راه را یاد بگیرید به نظر من هم اندازه مطالعه منابع قبلی و چه بسا بیشتر به شما کمک خواهد کرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X