اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل ماژول rxq3 توسط atmega

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل ماژول rxq3 توسط atmega

سلام
    من میخوام یه ماژول rxq3 رو با یه میکرو atmega16 کنترل کنم. هم دیتاشیت خود rxq3 رو خوندم هم cc1101، اطلاعاتی که توی دیتاشیت cc1101 هست قابل استفاده س، یعنی رجیسترها و آدرس ها و عملکرد ها رو توضیح داده که متناسب با برنامه نویسی میکرو هست ولی دیتاشیت rxq3 انگار اصلا برای میکرو نوشته نشده. مثلا برای تغییر حالت از data mode به command mode گفته باید +++ وارد بشه. یا برای حالت عکسش باید ATO وارد بشه، ولی اینکه این کدها کجا باید نوشته بشه نمیدونم. گفتم شاید نرم افزار خاصی داره ولی هر چی تو دیتاشیتش گشتم چیزی پیدا نکردم.

کسی تا حالا با این ماژول کار کرده؟

پاسخ : کنترل ماژول rxq3 توسط atmega

یعنی هیچ کس تا حالا با این ماژول کار نکرده؟ oo:

دیدگاه

سلام
      با تشکر از کمک های دوستان و حمایتهای همه جانبه بالاخره خودم به جواب رسیدم.
      اگه کسی سوالی در زمینه کار با CC1101 داره در خدمتم

حالا میخوام الگوریتم AES رو روش پیاده کنم که باید تو یه تاپیک دیگه مطرحش کنم

بدرود

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rt28 نمایش پست ها
        سلام
        با تشکر از کمک های دوستان و حمایتهای همه جانبه بالاخره خودم به جواب رسیدم.
        اگه کسی سوالی در زمینه کار با CC1101 داره در خدمتم

حالا میخوام الگوریتم AES رو روش پیاده کنم که باید تو یه تاپیک دیگه مطرحش کنم

بدرود
        سلام , من ماژول drf خریدم که همین تراشه روش نصبه، میخوام حالا ی اطلاعات ساده بفرستم و دریافت کنم یین دو ماژول اما تا ب امروز نتونستم موفق بشم، فقط توانستم رجیستر ها رو بخونم و بنویسم، البته اونم ی مقدار قاطی میکنه گاهی وقتا،،

میشه منو راهنمایی کنید، کد های نمونه داشتم اما نشده بتونم اطلاعات بفرستم، شما کد ساده ای ندارید؟ ممنونم

Sent from my SM-P601 using Tapatalk

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X