اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرایشهای برق

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گرایشهای برق

راهنمایی در مورده گرایشهای برق میخام ؟ :eek:
    شبکه های انتقال و آی سی تی
    این دو گرایش به درده ما الکتروتکنیکی ها میخوره یا نه ؟
    بازار کارش چطوره و کجا هست کارش ؟
    با مهندسی شبکه کسی میتونه خودش وارده بازار کاره آزاد بشه و مشغول به کار بشه ؟
    مر30 که وقت میذارین

پاسخ : گرایشهای برق

سلام عزیزم
    به نظر من همون الکتروتکینکتو ادامه بدید بازار کارش هم از انتقال بهتره هم از ای سی تی هم از مهندسی شبکه .
    البته اینا نظر منه
    منم قصد داشتم ای سی تی بخونم واسه کارشناسی ولی بعدش پشیمون شدم و دیدم همون الکترونیکم بهتر از ای سی تیه گرچه ای سی تی هم رشته ی جالبیه :applause:
    ولی بازم به علاقه و موقعیت خودتون نگاه کنید .
    مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

سلام
      این سئوالی بود که پسرخاله کوچیکه من ازم پرسید(مهندسی شبکه خوبه یا نه)
      منم از یه مهندس کامپیوتری که دستش تو کار بود، پرسیدم

ایشون گفت کار شبکه تا چند سال پیش خوب بود اما الان دیگه نه چون دست زیاد شده دیگه فایده نداره سود آنچنانی هم دیگه نداره(یه کار معمولی)
      گفت مگه اینکه بخوای بری تو شرکتی چیزی استخدام شی در این صورت خوبه، بد نیست
      اما خوب تاآخر عمرت باید حقوق بگیر باشی دیگه

دیدگاه

سلام دوست عزیز؛
        من خودم دانشجوی آی سی تی ام ، ترم 3. شاید باورتون نشه اما خود منم کاردانیم الکتروتکنیکه! علاقه حرف اولو میزنه.
        رشته بسیار جالبیه. البته برای موفقیت تو این رشته باید به کامپیوتر و مخابرات علاقه داشته باشین. پایه ریاضی قوی هم میخواد مثل اکثر گرایشهای دیگه برق. تو این رشته باید خیلی به روز باشین. البته اینم بگم که چون شما هم عین من کاردانیت تکنیکه تو درسایی مثه برنامه نویسی که قبلا اصلا راجع بهش نخوندین حسابی باید کار کنین ، کلا هیچ درسی رو نباید شب امتحانی بخونین وگرنه بدون شک به مشکل میخورین. بازار کارشم خوبه مثلا همین امسال مخابرات نیروی ICT میخواست یا هر سازمانی الان نیروی فاوا میخواد با توجه به تعداد کم فارغ التحصیلان. خلاصه اگه واقعا علاقه داری و حوصله همیشه به روز بودنو داری ICT بهترین انتخابه.

دیدگاه

از همتون ممنونم واسه راهنمایی
          فعلا انتخاب رشته کردم تا ببینم چی میشه
          اولویت انتخابهام قدرته بعد کنترل بعدش الکترونیک در آخر هم آی سی تی دیگه با خداس ک چی قبول شم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X