ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    2008/09/29
    6,000
    414

آیفن تصویری با شرایط ویژه

دوستان ما یه آیفن تصویری لازم دارم که ( دقیقا" اینکارو انجام بده نه کمتر نه بیشتر) 2 تا ورودی داریم پس میشه 2 تا برد دم در ( شمالی جنوبی) که هر کدوم رو کسی زنشگو زد تصویر همون بیاد روی صفحه گوشی و اگرم خاستی بتونی سویچ کنی روی در های شمالی و جنوبی
    2011/08/17
    1,348
    32

پاسخ : آیفن تصویری با شرایط ویژه

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx
    دوستان ما یه آیفن تصویری لازم دارم که ( دقیقا" اینکارو انجام بده نه کمتر نه بیشتر) 2 تا ورودی داریم پس میشه 2 تا برد دم در ( شمالی جنوبی) که هر کدوم رو کسی زنشگو زد تصویر همون بیاد روی صفحه گوشی و اگرم خاستی بتونی سویچ کنی روی در های شمالی و جنوبی
    سلام من نگرفتم که چی شد. oo: oo:

مثلا شما 2تا پنل دوربین دار گذاشتی یکی برای در A و یکی برای در B ؟؟و یه ایفون هم گذاشتی برای هر دوی ایناها
    حالا میخای وقتی یه نفر زنگ Aرو زد فقط Aرو نشون بده و وقتی یه نفر B رو زد در Bرو نشون بده ..؟؟؟
    منظورتون اینه ؟؟
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی
    2010/09/18
    217
    2

پاسخ : آيفن تصويري با شرايط ويژه

دوست عزيز شما بايد گوشيتون قابليت پشتيباني 2تا پنل رو داشته باشه(اختلاف قيمت زيادي نداره). شما بايد از اين گوشي ها بگيريد و وصل کنيد به 2 تا پنل. از هر پنل که زنگ بزنن تصوير مياد روي گوشي و از همون گوشي شما ميتوني تصوير رو سوييچ کنيد. اگر اشتباه متوجه منظور شما نشده باشم.
    2012/06/19
    121
    0

آروين جان اين آيفوني كه شما نياز داري تو بازار موجوده
    من يك مورد اينجوري نصب كردم
    شركت تابا اومده گوشي هاي مخصوص اين كار رو ساخته كه روي گوشي دو تا كليد براي سويچ كردن داره كه هر كدوم از پنل ها رو بتوني نگاه كني
    البته جديدا اكثره گوشي هاي تابا دوتا سوكت براي دوتا پنل داره ولي اون شستي كه بشه پنل مورد نظر رو نگاه كرد فقط گوشي ها ي مخصوص خودش داره
    موفق باشي
    2008/09/29
    6,000
    414

بله دکتر جون همینه منظورم.

بهزاد جان میدونی چیه همسایه ها گیر دادن بیا آیفنامونو تصوریی کن . منم مدارشو یکی 2 بار دیدم فقط البته مدار آیفن معمولی رو کامل بلدم میگن که با همون سیمکشی میشه بستش . شما که تجربه داری میتونی بگی سخته یا آسون؟ و اینکه این مدل 2 تصویری شمار و قیمتش چیه؟
    2011/08/17
    1,348
    32

بهزاد جان میدونی چیه همسایه ها گیر دادن بیا آیفنامونو تصوریی کن . منم مدارشو یکی 2 بار دیدم فقط البته مدار آیفن معمولی رو کامل بلدم میگن که با همون سیمکشی میشه بستش . شما که تجربه داری میتونی بگی سخته یا آسون؟ و اینکه این مدل 2 تصویری شمار و قیمتش چیه؟
    سلام
    دوست عزیزم سعی میکنم امشب برات یه لینک بذارم که با زبان شیرین فارسی و بصورت عملی اموزش نصب ایفون تصویری رو نشون میده.
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی
    2012/06/19
    121
    0

سختيه خاصي نداره
    مثل همون تصويري عادي ميمونه :
    از هر گوشي( يا هر واحد) 4 رشته سيم ميره به پنل، كه در حالت دو پنله از هر گوشي 4 رشته سيم مياد ، 4رشته براي يك پنل و 4 رشته براي پنل ديگه.
    از هر پنل هم درب بازكن دره خودش كنترل ميشه به اين صورت كه هر پنل فعال باشه دره مربوط به همون باز ميشه
    احتمالا شما بخاطره اين مدارات با خودت فكر كردي شايد سخت باشه؟ نه اون مدارات داخل گوشي هست و چيزه خاصي بهش اضافه نشده
    در حقيقت به سيم كشي آيفون قبلي اگه تصويري بوده 4 رشته سيم اضافه ميشه؛ اگه هم صوتي بوده كه سيم به اندازه كافي هست
    خيالت راحت باشه مهندس شروع كن به تعويض خدا بزرگه
    2008/09/29
    6,000
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط ^^BEHZAD^^
    سختيه خاصي نداره
    مثل همون تصويري عادي ميمونه :
    از هر گوشي( يا هر واحد) 4 رشته سيم ميره به پنل، كه در حالت دو پنله از هر گوشي 4 رشته سيم مياد ، 4رشته براي يك پنل و 4 رشته براي پنل ديگه.
    از هر پنل هم درب بازكن دره خودش كنترل ميشه به اين صورت كه هر پنل فعال باشه دره مربوط به همون باز ميشه
    احتمالا شما بخاطره اين مدارات با خودت فكر كردي شايد سخت باشه؟ نه اون مدارات داخل گوشي هست و چيزه خاصي بهش اضافه نشده
    در حقيقت به سيم كشي آيفون قبلي اگه تصويري بوده 4 رشته سيم اضافه ميشه؛ اگه هم صوتي بوده كه سيم به اندازه كافي هست
    خيالت راحت باشه مهندس شروع كن به تعويض خدا بزرگه
    ممنون از توضیحت، فقط متوجه 1 چیز نشدم از هر گوشی ( از هر واحد ) فقط 4 تا سیم میاد بیرون؟ و برای پنل های 4 رشته برای هر کدوم یعنی با هم موازی میشن دیگه؟

خوب شد گفتی ما در واقع 2 دره ایم و اول در حیاط باز میشه و بعد در داخل راهپله! ( برای این گفتم شمالی جنوبی که آخه بعضی ها اصلا گیج میشن وقتی می گم 2 دره ایم :icon_razz: ) حالا هر کی میاد از بیرون وارد بشه باید یه بار در بیرون رو بزنه که در بازکنش فعال بشه تا من بتونم از بالا درو براش باز کنم بعد باید بیاد در دوم رو بزنه زنگشو که اون فعال بشه بعد من باز کنم؟! این که خیلی ستمه :surprised:

نه سختیش برای این بود که 2نفر کشیدن و نشده و مجبور شدن 2 آیفونه بشن!!! یکی تصویری یکی معمولی. و یه مورد دیگم این بود که شنیدم برق گوشی ها 220 ولته که خیلی فکرمو مشغول کرده!

تا یادم نرفته این قضیه سویچ چیه توی ایفت تصویری؟
    2012/06/19
    121
    0

ممنون از توضیحت، فقط متوجه 1 چیز نشدم از هر گوشی ( از هر واحد ) فقط 4 تا سیم میاد بیرون؟ و برای پنل های 4 رشته برای هر کدوم یعنی با هم موازی میشن دیگه؟

خوب شد گفتی ما در واقع 2 دره ایم و اول در حیاط باز میشه و بعد در داخل راهپله! ( برای این گفتم شمالی جنوبی که آخه بعضی ها اصلا گیج میشن وقتی می گم 2 دره ایم :icon_razz: ) حالا هر کی میاد از بیرون وارد بشه باید یه بار در بیرون رو بزنه که در بازکنش فعال بشه تا من بتونم از بالا درو براش باز کنم بعد باید بیاد در دوم رو بزنه زنگشو که اون فعال بشه بعد من باز کنم؟! این که خیلی ستمه :surprised:

نه سختیش برای این بود که 2نفر کشیدن و نشده و مجبور شدن 2 آیفونه بشن!!! یکی تصویری یکی معمولی. و یه مورد دیگم این بود که شنیدم برق گوشی ها 220 ولته که خیلی فکرمو مشغول کرده!
    خواهش
    تا يادم نرفته يه چيزي رو اصلاح كنم كه اگه آيفون قبلي تون صوتي باشه مثلا يه صوتي 8 واحدي ،اگه بخواي دو پنله بكشي احتمال زياد بايد براي هر واحد يه كابل دو زوج بكشي(4رشته)
    پس بايد متوجه شده باشي كه گوشي ها به هيچ وجه موازي نميشن!!! از هر گوشي 4 رشته سييم مستقيم ميره به پنل.
    البته اگه سيم كشه قبلي از هر واحد يك 4 زوج آورده باشه پايين نيازي نيست، مشكل حله.
    خب حالا بريم سره موضوع خودمون : ببين داداش اون كه گفتم هر پنل فعال باشه دره همون باز ميشه يعني اينكه شما خودت ميتوني با شستي روي گوشي اون پنل رو فعال كني و درشو باز كني
    البته به نظره من اگه دوتا در بعد از هم هستند يعني بايد از دوتاش رد بشه طرف چرا ميخواي دوپنله نصب كني ؟؟ از همون پنل كه ميذاري يه در بازكن هم براي در دووميه بكش!

تا یادم نرفته این قضیه سویچ چیه توی ایفت تصویری؟
    كدوم سويچ ؟ همين كه ميگفتم سويچ ميشه رو پنل ها يا اون كه ميگن سويچر ؟؟؟ اويه رو كه من خودم همينجوري ميگم
    ولي دوميه چيزه خاصي نيست يك ميكرو سويچ يا سوييچر هست كه وقتي پنل روشن ميشه و تصوير رو نشون ميده اون فعال ميشه و يك كنتاكت باز رو ميبنده كه شما هر كاري ميتوني باش بكني ،مثلا چراغ هاي دمه در رو روشن كني
    بازم اگه چيزي يادم رفت بيزحمت بگو تا بگم . مرسي
    2008/09/29
    6,000
    414

برق 220 ولت رو چطوری میارین پشت مونیتور؟

سویچ هم منظورم این بود:

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30