ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2011/11/25
    دزفول
    162
    8

ال سی دی گرافیکی

سلام...
    تو برنامه pic basic pro دستوراتی برا ارتباط با ال سی دی گرافیکی وجود داره؟اخه هرچی گشتم تو پی دی اف این برنامه چیزی پیدا نکردم؟اگه با بیسیک نمشه پس لطفا یه برنامه خوب معرفی کنیدواگه ممکنه یه پی دی اف هم برا یاد گیریش بزارین
    با تشکر...
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...
    2007/11/22
    تبریز
    2,483
    492

پاسخ : ال سي دي گرافيکي

سلام.بهتره از کامپايلرهاي زبان C استفاده کنين. پيشنهادم MikroC هست که خودم باهاش کار ميکنم و CCS که اساتيد زيادي باهاش کار ميکنن. اخيرا هم جناب آقاي رمضاني دارن ماها رو تشويق ميکنن تا بلکه رو بياريم به استفاده از کامپايلر MPLABX !! و دست از اين يکي کامپايلرها و Library هاي آماده ش برداريم! :nerd:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/02/18
    تهران
    270
    1

پاسخ : ال سی دی گرافیکی

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ
    سلام.بهتره از کامپايلرهاي زبان C استفاده کنين. پيشنهادم MikroC هست که خودم باهاش کار ميکنم و CCS که اساتيد زيادي باهاش کار ميکنن. اخيرا هم جناب آقاي رمضاني دارن ماها رو تشويق ميکنن تا بلکه رو بياريم به استفاده از کامپايلر MPLABX !! و دست از اين يکي کامپايلرها و Library هاي آماده ش برداريم! :nerd:
    :nerd:

من هم با نظر جناب آقای شاهرخ موافقم , اگر کار با میکرو هارو تازه شروع کردین از کامپایلر MikroC استفاده کنید اما برای ادامه حتما با کامپایلر های میکروچیپ کار کنید

نا اميدي يه دروغ بزرگه که آدما به خودشون ميگن
    تلاش يه حقيقت بزرگه که با صبر به ثمر ميرسه
    2011/11/25
    دزفول
    162
    8

پاسخ : ال سی دی گرافیکی

نقل قول نوشته اصلی توسط ramezani.t
    سلام

:nerd:

من هم با نظر جناب آقای شاهرخ موافقم , اگر کار با میکرو هارو تازه شروع کردین از کامپایلر MikroC استفاده کنید اما برای ادامه حتما با کامپایلر های میکروچیپ کار کنید
    نه من دو ساله با میکرو کار میکنم ولی فقط با پی ای سی بیسیک کار کردم ولی نقطه ظعف هایی داره مثلا مقدارمتغیر بیش از65536 نمیتونه باشه بعضی جاها به عدد بیشتر ازای نیاز داری ولی بیسیک نمیتونه بیش از 16 بیت برا یه متغیر اختصاص بده.ضمنا اگه منبعی سراغ دارین که بتونم اموزش این نرم افزارهایی که معرفی میکنین رو دانلود میکنم لینکش و بزارین مرسی...
    2007/11/22
    تبریز
    2,483
    492

متأسفانه فايل PDF تقريبا ميتونم بگم که ندارم! (نه واسه mikroc و نه واسه CCS) بهترين گزينه همون help نرم افزارها هست.mikroc واقعا يه help خوشگلي داره که نگو!

در عوض تمام Library هايي که داره بسته هستن و معلوم نيست توي اون کتابخونه اومده چيکار کرده!

CCS : من که از Help ش اصلا خوشم نيومد! خوشدست نيست! عوضش تمامي کتابخونه هاش بازه و ميتونين راحت ببينين که کجا چيکار کرده!

نتيجه: من الان حدود 2 سال ميشه که به mikroc معتاد شدم و سعي ميکنم ترکش کنم! هرچند که تا الان راه به جايي نبرده! آخه وقتي يه کامپايلر به دستت ميخوابه، عوض کردنش همچين يه خرده خيلي سخته...!! :mrgreen:

پيشنهاد1: تا به هيچکدوم از اون دوتا کامپايلر معتاد نشدي؛ مستقيما برو MPLABX رو ياد بگير و خيال خودت رو راحت کن. مخصوصا که نياز به کرک کردن نداره و اين خودش خيلي مهمه! چون چندبار کرک mikroc ايراد پيدا کرده بود؛ تو شبيه سازي قشنگ کار ميکرد؛ولي بعد پروگرم کردن ادا درمياورد....
    پيشنهاد2:اگه MPLABX واست سخت مياد؛ لااقل CCS رو يادبگير.
    پيشنهاد3: همون پيشنهاد 1!
    پيشنهاد4: بيخيال اون يکي کامپايلرها شو و بيا باهم از همين mikroc استعمال کنيم! :mrgreen:

2011/11/25
    دزفول
    162
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهرخ
    متأسفانه فايل PDF تقريبا ميتونم بگم که ندارم! (نه واسه mikroc و نه واسه CCS) بهترين گزينه همون help نرم افزارها هست.mikroc واقعا يه help خوشگلي داره که نگو!

در عوض تمام Library هايي که داره بسته هستن و معلوم نيست توي اون کتابخونه اومده چيکار کرده!

CCS : من که از Help ش اصلا خوشم نيومد! خوشدست نيست! عوضش تمامي کتابخونه هاش بازه و ميتونين راحت ببينين که کجا چيکار کرده!

نتيجه: من الان حدود 2 سال ميشه که به mikroc معتاد شدم و سعي ميکنم ترکش کنم! هرچند که تا الان راه به جايي نبرده! آخه وقتي يه کامپايلر به دستت ميخوابه، عوض کردنش همچين يه خرده خيلي سخته...!! :mrgreen:

پيشنهاد1: تا به هيچکدوم از اون دوتا کامپايلر معتاد نشدي؛ مستقيما برو MPLABX رو ياد بگير و خيال خودت رو راحت کن. مخصوصا که نياز به کرک کردن نداره و اين خودش خيلي مهمه! چون چندبار کرک mikroc ايراد پيدا کرده بود؛ تو شبيه سازي قشنگ کار ميکرد؛ولي بعد پروگرم کردن ادا درمياورد....
    پيشنهاد2:اگه MPLABX واست سخت مياد؛ لااقل CCS رو يادبگير.
    پيشنهاد3: همون پيشنهاد 1!
    پيشنهاد4: بيخيال اون يکي کامپايلرها شو و بيا باهم از همين mikroc استعمال کنيم! :mrgreen:
    خب استعمال کنیم ولی باید راهنماییم کنی تا منم یه کم راه بیا فتم از چشمک زنه ساده شروع میکنیم
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6