اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ال سی دی گرافیکی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ال سی دی گرافیکی

سلام...
    تو برنامه pic basic pro دستوراتی برا ارتباط با ال سی دی گرافیکی وجود داره؟اخه هرچی گشتم تو پی دی اف این برنامه چیزی پیدا نکردم؟اگه با بیسیک نمشه پس لطفا یه برنامه خوب معرفی کنیدواگه ممکنه یه پی دی اف هم برا یاد گیریش بزارین
    با تشکر...
    اگريك فلج مادر زاد در مسابقه دو ماراتون نفراول نشود مقصر فقط وفقط خودش است...

پاسخ : ال سی دی گرافیکی

سلام.بهتره از کامپایلرهای زبان C استفاده کنین. پیشنهادم MikroC هست که خودم باهاش کار میکنم و CCS که اساتید زیادی باهاش کار میکنن. اخیرا هم جناب آقای رمضانی دارن ماها رو تشویق میکنن تا بلکه رو بیاریم به استفاده از کامپایلر MPLABX !! و دست از این یکی کامپایلرها و Library های آماده ش برداریم! :nerd:

دیدگاه

سلام

نوشته اصلی توسط شاهرخ
      سلام.بهتره از کامپایلرهای زبان C استفاده کنین. پیشنهادم MikroC هست که خودم باهاش کار میکنم و CCS که اساتید زیادی باهاش کار میکنن. اخیرا هم جناب آقای رمضانی دارن ماها رو تشویق میکنن تا بلکه رو بیاریم به استفاده از کامپایلر MPLABX !! و دست از این یکی کامپایلرها و Library های آماده ش برداریم! :nerd:
      :nerd:

من هم با نظر جناب آقای شاهرخ موافقم , اگر کار با میکرو هارو تازه شروع کردین از کامپایلر MikroC استفاده کنید اما برای ادامه حتما با کامپایلر های میکروچیپ کار کنید

نا اميدي يه دروغ بزرگه که آدما به خودشون ميگن
      تلاش يه حقيقت بزرگه که با صبر به ثمر ميرسه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ramezani.t
        سلام

:nerd:

من هم با نظر جناب آقای شاهرخ موافقم , اگر کار با میکرو هارو تازه شروع کردین از کامپایلر MikroC استفاده کنید اما برای ادامه حتما با کامپایلر های میکروچیپ کار کنید
        نه من دو ساله با میکرو کار میکنم ولی فقط با پی ای سی بیسیک کار کردم ولی نقطه ظعف هایی داره مثلا مقدارمتغیر بیش از65536 نمیتونه باشه بعضی جاها به عدد بیشتر ازای نیاز داری ولی بیسیک نمیتونه بیش از 16 بیت برا یه متغیر اختصاص بده.ضمنا اگه منبعی سراغ دارین که بتونم اموزش این نرم افزارهایی که معرفی میکنین رو دانلود میکنم لینکش و بزارین مرسی...

دیدگاه

متأسفانه فایل PDF تقریبا میتونم بگم که ندارم! (نه واسه mikroc و نه واسه CCS) بهترین گزینه همون help نرم افزارها هست.mikroc واقعا یه help خوشگلی داره که نگو!

در عوض تمام Library هایی که داره بسته هستن و معلوم نیست توی اون کتابخونه اومده چیکار کرده!

CCS : من که از Help ش اصلا خوشم نیومد! خوشدست نیست! عوضش تمامی کتابخونه هاش بازه و میتونین راحت ببینین که کجا چیکار کرده!

نتیجه: من الان حدود 2 سال میشه که به mikroc معتاد شدم و سعی میکنم ترکش کنم! هرچند که تا الان راه به جایی نبرده! آخه وقتی یه کامپایلر به دستت میخوابه، عوض کردنش همچین یه خرده خیلی سخته...!! :mrgreen:

پیشنهاد1: تا به هیچکدوم از اون دوتا کامپایلر معتاد نشدی؛ مستقیما برو MPLABX رو یاد بگیر و خیال خودت رو راحت کن. مخصوصا که نیاز به کرک کردن نداره و این خودش خیلی مهمه! چون چندبار کرک mikroc ایراد پیدا کرده بود؛ تو شبیه سازی قشنگ کار میکرد؛ولی بعد پروگرم کردن ادا درمیاورد....
          پیشنهاد2:اگه MPLABX واست سخت میاد؛ لااقل CCS رو یادبگیر.
          پیشنهاد3: همون پیشنهاد 1!
          پیشنهاد4: بیخیال اون یکی کامپایلرها شو و بیا باهم از همین mikroc استعمال کنیم! :mrgreen:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
            متأسفانه فایل PDF تقریبا میتونم بگم که ندارم! (نه واسه mikroc و نه واسه CCS) بهترین گزینه همون help نرم افزارها هست.mikroc واقعا یه help خوشگلی داره که نگو!

در عوض تمام Library هایی که داره بسته هستن و معلوم نیست توی اون کتابخونه اومده چیکار کرده!

CCS : من که از Help ش اصلا خوشم نیومد! خوشدست نیست! عوضش تمامی کتابخونه هاش بازه و میتونین راحت ببینین که کجا چیکار کرده!

نتیجه: من الان حدود 2 سال میشه که به mikroc معتاد شدم و سعی میکنم ترکش کنم! هرچند که تا الان راه به جایی نبرده! آخه وقتی یه کامپایلر به دستت میخوابه، عوض کردنش همچین یه خرده خیلی سخته...!! :mrgreen:

پیشنهاد1: تا به هیچکدوم از اون دوتا کامپایلر معتاد نشدی؛ مستقیما برو MPLABX رو یاد بگیر و خیال خودت رو راحت کن. مخصوصا که نیاز به کرک کردن نداره و این خودش خیلی مهمه! چون چندبار کرک mikroc ایراد پیدا کرده بود؛ تو شبیه سازی قشنگ کار میکرد؛ولی بعد پروگرم کردن ادا درمیاورد....
            پیشنهاد2:اگه MPLABX واست سخت میاد؛ لااقل CCS رو یادبگیر.
            پیشنهاد3: همون پیشنهاد 1!
            پیشنهاد4: بیخیال اون یکی کامپایلرها شو و بیا باهم از همین mikroc استعمال کنیم! :mrgreen:
            خب استعمال کنیم ولی باید راهنماییم کنی تا منم یه کم راه بیا فتم از چشمک زنه ساده شروع میکنیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X