اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره در انتخاب و خرید پیکور ، دریل و سنگ فرزخوب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره در انتخاب و خرید پیکور ، دریل و سنگ فرزخوب

با سلام به همه اساتید
    من میخام یه سری وسایل مثل پیکور و دریل و سنگ فرز بخرم که واسه کار برق ساختمان استفاده کنم
    حالا اگه دوستان از تجاربشون تو خرید اینا به ما یه مشاوره ای در انتخاب و نوع شون بدن ممنون میشم
    راستی این وب سایتا که ابزار آنلاین میفروشن چطورن مثلا http://www.iranbosch.com که ادعا میکنه نماینده بوش آلمان هست
    اصلا اینا واقعا نماینده هستن و میشه بهشون اعتماد کرد؟ دوستان اگه تجربه ای دارن بگن مرسی
    همه انسان ها هدفند پس هیچ گاه آنها را وسیله رسیدن به اهدافت قرار مده

پاسخ : مشاوره در انتخاب و خرید پیکور ، دریل و سنگ فرزخوب

توصیه می کنم اگر پول کافی و شخص مورد اعتماد دارید Hilti بخرید!
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
      توصیه می کنم اگر پول کافی و شخص مورد اعتماد دارید Hilti بخرید!
      آره . منم موافقم .
      جاالب اینه که این قدر این مارک در این زمینه جا افتاده که دیگه همه به پیکور میگن هیلتی
      بوش هم اگه چینی نباشه بد نیست . اونم بیشتر پولش به خاطر اسمش هست .
      تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
      دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
      مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
      حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط esafb52
        با سلام به همه اساتید
        من میخام یه سری وسایل مثل پیکور و دریل و سنگ فرز بخرم که واسه کار برق ساختمان استفاده کنم
        حالا اگه دوستان از تجاربشون تو خرید اینا به ما یه مشاوره ای در انتخاب و نوع شون بدن ممنون میشم
        راستی این وب سایتا که ابزار آنلاین میفروشن چطورن مثلا http://www.iranbosch.com که ادعا میکنه نماینده بوش آلمان هست
        اصلا اینا واقعا نماینده هستن و میشه بهشون اعتماد کرد؟ دوستان اگه تجربه ای دارن بگن مرسی
        من در اندازه راهنمایی نیستم داداش فقط در حده یه صحبت عادی میگم به نظره من بوش نخر چون 100% چینی و گرون قیمت هست
        در صورتی که اجناس دیگه ای تو بازار هستن که با قیمت کمتر کاراییه بیشتر از بوش دارن مثله ماکیتا و ....
        حتی همین tosan که چینی حساب میشه خیلی نسبت به قیمتش خیلی عالیه
        ولی شما اگه کاره سنگین داری توسن نگیر جنس بهتر بگیر
        در مورده نوع وسایل هم که به نوع کارت نگاه میکنه که چی باشه ، معولا بهتره یک دریل معمولی داشته باشی ،یه دونه هیلتی یا پیکور ، یک فرز شیار زن هم لازمه واسه برق ساختمان
        اگه از نظره مالی اوضاعت روبراهه میتونی یه دریل شارژی هم واسه پیچ بستن بگیری که خودش 150 تومنی در میاد
        بازم به نوع کارت نگاه میکنه من نمدونم چه کارایی انجام میدی شما

دیدگاه

ممنونم بابت جوابتون
          ولی فقط یه مارک و اونم واسه پیکور معرفی کردین البته بجز جناب بهزاد که ماکیتا و توسن رو هم معرفی کردن البته بدون بیان رنج وقیمت تقریبی !1دریل و سنگ فرز هم بود !!!!!!!!!!
          راستی این مارک هیلتی چند کیلوی داره و رنج قیمتاش؟و محلی خوب برای خریدش؟
          درمورد بقیه موارد هم یه مارکی معرفی کننین ممنون میشم
          مرسی
          ضمنا من کارای که میخام انجام بدم برق ساختمان هست اونم حداکثر ساختمان چند طبقه
          یه سوال هم رد آخر: شما خودتون شخصا از چه مارکی و جند کیلویی استفاده میکنین و آیا ازش راضی هستین؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط esafb52
            ممنونم بابت جوابتون
            ولی فقط یه مارک و اونم واسه پیکور معرفی کردین البته بجز جناب بهزاد که ماکیتا و توسن رو هم معرفی کردن البته بدون بیان رنج وقیمت تقریبی !1دریل و سنگ فرز هم بود !!!!!!!!!!
            راستی این مارک هیلتی چند کیلوی داره و رنج قیمتاش؟و محلی خوب برای خریدش؟
            درمورد بقیه موارد هم یه مارکی معرفی کننین ممنون میشم
            مرسی
            ضمنا من کارای که میخام انجام بدم برق ساختمان هست اونم حداکثر ساختمان چند طبقه
            یه سوال هم رد آخر: شما خودتون شخصا از چه مارکی و جند کیلویی استفاده میکنین و آیا ازش راضی هستین؟
            تقریبا هر چیزی میتونید بگیرید که مارک هیلتی باشه از مته تا شیارزن و میخ پرچ کن و... و اگر جنس درستش رو بگیرید تا مدتها ازش استفاده می کنید. فقط ایرادی که داره کار کردن باهاش میتونه خطرناک باشه اونهم به علت قدرت بیش از حدش! مثلا موقع سوراخکاری اگر مته گیر کنه میتونه مچ شما رو بشکنه!
            اینکه از کجا خرید میکنید رو من نمیتونم کمکی کنم.ولی میتونید از سایت زیر محصولات مختلفش رو ببینید:
            http://www.hilti.com/holcom/page/module/product/prca_catnavigation.jsf?lang=en&nodeId=-8092

یک جنس دیگه هم بود برای پیکور دقیق اسمش یادم نمیاد اولش w داشت و حدود 800 تومن پارسال قیمت داشت. اسمش یادم اومد میگم.
            It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

منم پیشنهاد میکنم یه نگاهی به محصولات Metabo بندازی
              همه چی داره نمایندگیشم ایران هست
              درایور شبکه و nRF24L01
              کاتالوگ محصولات
              کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
              شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
              فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                . فقط ایرادی که داره کار کردن باهاش میتونه خطرناک باشه اونهم به علت قدرت بیش از حدش! مثلا موقع سوراخکاری اگر مته گیر کنه میتونه مچ شما رو بشکنه!
                خیلی واسم جالب بود ممنون از راهنمایی همه دوستان و اساتید عزیز
                اگه بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن ممنون میشم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                  فقط ایرادی که داره کار کردن باهاش میتونه خطرناک باشه اونهم به علت قدرت بیش از حدش! مثلا موقع سوراخکاری اگر مته گیر کنه میتونه مچ شما رو بشکنه!
                  البته من یک نمونه هایی رو دیدم ولی دقیقا نمی دونم چه مدلی بود که میزان نیرو قابل تنظیم بود و اگه بیشتر از اون فشار به مته میومد در جا می زد و هرزگرد میشد و فشاری به دست نمی اومد . مثل چارهای بوکس .
                  تاپیک جامع سیستم مدیریت ساختمان BMS و خانه هوشمند Smart Home
                  دانلود مجموعه آموزشی شرکت Altium ا (Altium Training)
                  مقالات و فایل های آموزشی نرم افزار Labview
                  حل مشکل درایور و راه اندازی FT232 های غیراورجینال

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد م
                    البته من یک نمونه هایی رو دیدم ولی دقیقا نمی دونم چه مدلی بود که میزان نیرو قابل تنظیم بود و اگه بیشتر از اون فشار به مته میومد در جا می زد و هرزگرد میشد و فشاری به دست نمی اومد . مثل چارهای بوکس .
                    اقا اگه اسمش یادت اومد از ما دریغ نکن
                    آخه منو یکی از دوستام داشتیم با یکی از همین دریلهای هیلتی کار میکزدیم که بنده خدا دستش پیچ خورد یه ماهی تو گچ بود
                    (در حال زدن سوراخ روی کف طبقه ی دوم برای روشنایی سقفی طبقه ی اول بودیم)
                    خدایا چگونه زیستن را به من بیاموز ، چگونه مردن را خود خواهم آموخت
                    "دکتر علی شریعتی"

دیدگاه

سلام
                      بنده اطلاعاتی در مورد مارک مناسب برای فرز و پیکور و .. ندارم ولی دریل-پیچگوشتی ماکیتا رو از هر نظر تایید میکنم .هم کارکن هست, هم قطعاتش گیر میاد و هم تعمیرکارش همه جا هست .حسن دیگه ای که ابزارآلات شارژی ماکیتا دارند اینه که باتریهاشون به هم میخوره و اگه شما چند نوع ابزار شارژی ماکیتا بخری نیازی نیست برای هرکدوم باتری جداگانه بخرید.اون موردی که آقای محمد م گفتن اسمش ترک متر (torque meter ) هست و اگه مثلا مته گیر کنه دستگاه ارتباط سه نظام با گیربکس رو قطع میکنه و صد البته حساسیتش قابل تنظیمه.برای دیدن قیمت های روز هم سایت زیر رو پیشنهاد میکنم:
                      www.abzar-yaragh.com
                      امروز نه آغاز و نه انجام جهان است اي بس غم و شادي که پس پرده نهان است
                      گر مرد رهي غم مخور از دوري و ديري داني که رسيدن هنر گام زمان است

دیدگاه

همین که دوستان گفتن را خریداری کنید
                        مکیتا فوق العاده خوب و با دوام هست .
                        همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
                        کانت

دیدگاه

سلام دوست عزیزمحصولات بوش نمایندگی اصلی شرکت ابزار سرا هست
                          من خودم هم از بوش استففاده می کنم هم از ماکیتا به نظرم هر دو خوب هستن
                          پیکور ماکیتا HR4001cدارم خیلی خوب هست هم میتونی به عنوان چکش تخریب استفاده کنی هم به عنوان دریل چکشی
                          راجب بقیه تجهیزات هم اگه خواستی بگو تا مشخصات را بزارم
                          هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

یه چیزی :
                            الان یک دریل بوش ساخت مالزی 700 وات تو شهره شما چه قیمته ؟؟؟ برین بانه 130 تومن و کمتر هم میدن !
                            یا مثلا یک دریل ماکیتا 600 وات چپ گرد راست گرد و چکشی -- میدن به 80 تومن و کمتر !
                            اگه قیمت روز رو ندارین هر شهری هستین قیمت همونجا رو بگیرین بعد بگین نظرتون چیه ؟ به نظره شما صرف به اینه که از اونجا بخریم یا خطره سوختن داره ؟؟

دیدگاه

سلام...
                              آقا من دیروز یه دریل خریدم.....
                              ماکیتا hp2050 گیربکسی
                              360 هزار هم قیمتش شد....
                              چند تا سوال داشتم...
                              1- نظرتون دربارش چیه؟؟؟ جنس خوبیه؟؟؟؟ معایبش چین؟؟؟؟ کسی این مدلی داشته؟؟؟؟ تجربتون چیه؟؟؟
                              2- راستش وقتی دریل رو توی سرعت دور کم روشن میکنم......صدا میده....یعنی یه صدایی ررررررررررررررررررررر مانند میده....و وقتی سرعت را زیاد میکنم ...صدا رفع میشه و صدای طبیعی دریل را میدهد....میخواستم بدونم مشکلی داره؟؟؟
                              3- موقع خرید در مغازه وقتی در جعبش را باز کردم...دیدم دریل روغنیه و کف جعبه هم روغنیه....بهش گفتم مشکلی داره؟؟؟؟ گفت نه ...این گریس داخل دریل هست که وقتی دریل یه مدت یک جا قرار بگیره ازش بیرون میاد....میخوام ببینم راست گفته یا نه مشکلی داشته؟؟؟؟
                              ممنونم....
                              منتظر کمکتون هستم.....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X