اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل واحد در کشیدن PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل واحد در کشیدن PCB

سلام دوتا سوال ابتدایی دارم،
    1-چحوری میشه پیش فرض آلتیوم دیزاینر رو از mil به mm تغیر داد؟ من برای یک سری قطعه باید لایبرری بسازم، کشیدن فوت پرینت با واحد mil سخته برام
    2-غیر از مختصات x وy که موقع طراحی footprint در صفحه نشون داده میشه، راه دیگری برای بدست آوردن فاصله بین دو تا پین(مثلا) هست؟ اینجوری که خیلی رو اعصابه آدم مختصات دو تا نقطه رو کم کنه هی :sad:

پاسخ : تبدیل واحد در کشیدن PCB

پیش فرض نداره که! یا داره؟ خب دکمه ی Q رو بزنین عوض بشه!

دیدگاه

wow! تا حالا نمیدونستم :rolleyes:
      سوال دوم چی؟ راه دیگری نیست؟

دیدگاه

منوی Place قسمت Dimension انواع روش اندازه گیری فاصله ها هست که ساده ترینش Dimension هست کلید میانبر P-D-D

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نجفیان
          منوی Place قسمت Dimension انواع روش اندازه گیری فاصله ها هست که ساده ترینش Dimension هست کلید میانبر P-D-D
          چرا منوی place من dimension نداره

P-D-D هم زدم کار نکرد :sad:

دیدگاه

خوب شما تو محیط ساخت کتابخانه هستین . متاسفانه سوال شما را خوب نخونده بودم و فکر کردم تو محیط رسم pcb منظورتون هست.
            موقع ساخت کتابخانه توی پنجره مشخصات نقطه(یا هر چیز دیگری) می تونید مکان و اندازه اونو دقیقا مشخص کنید.

دیدگاه

Ctrl+M برای اندازه گیری فاصله هست.

اگه میخواین فاصله به شکل مکتوب! دیده بشه به ترتیب کلید های p - d - d که دوستمون اشاره کردن رو بزنین.

( :applause: :wow: الان شناختمتون! هی با خودم میگم این دست خط واسم آشناست!! :nerd: )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ
                Ctrl+M برای اندازه گیری فاصله هست.

اگه میخواین فاصله به شکل مکتوب! دیده بشه به ترتیب کلید های p - d - d که دوستمون اشاره کردن رو بزنین.

( :applause: :wow: الان شناختمتون! هی با خودم میگم این دست خط واسم آشناست!! :nerd: )
                آهان این Ctrl+M دقیقا همون بود که میخاستم، ممنون. دیگه از این سوالای تابلوم معلومه دیگه :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط faraday
                  آهان این Ctrl+M دقیقا همون بود که میخاستم، ممنون. دیگه از این سوالای تابلوم معلومه دیگه :nerd:
                  خب خداروشکر که حل شد.

نه بابا! سوالهاتون تابلو نبود؛اسم کاربری رو داشتم میخوندم میگم خدا این دیگه چه اسمیه؟! بعد چند بار خوندم دیدم نه مثل اینکه یه معنی هایی میده! بعد تو پروفایلتون آدرس ایمیلتون(یاهو) رو دیدم که ای بابا.. به شدت آشناست...ایمیلی رو که فرستاده بودم پاک نکرده بودم؛ نگاه کردم دیدم که بعللللله! :nerd: خوشحال شدم از حضور مجددتون تو انجمن؛ بعد اون تاپیک بی معنی.... )

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X