اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طراحی شماتیک آشکارساز تن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طراحی شماتیک آشکارساز تن

دورود
    من این موضوع رو یک بار دیگه هم فرستادم ولی جوابی دریافت نکردم.لطفا راهنماییم کنید
    حتما میدونید آشکارساز تن چی هست؟کنترل وسایل برقی با استفاده از خط تلفن.این مدار برای طراحی در پروتئوس نیاز به جایگزینی با منبع 48v dc خط تلفن داره.باید چیکار کنم؟ :sad:

پاسخ : طراحی شماتیک آشکارساز تن

سلام دوست من
    شما برای شبیه سازی این مدار نیاز به شبیه سازی خط تلفن دارید که کار تقریبا وقت گیری هست.شما به غیر از ولتاژ DC باید سیگنال زنگ را با مشخصالت خاصی تولد کنید همچنین جریان کشیده شد تلفن تا سیگنال زنگ را قطع کنید و ولتاژ DC را کاهش بدهید و در نهایت ارسال کد های DTMF را شبیه سازی کنید.

دیدگاه

خب اینو در پروتئوس چطور باید شبیه سازی کنم؟
      زمانی که ولتاژ از 48v به 8v کاهش پیدا میکنه جریانی حدود 20ma از خط عبور میکنه
      منظور شما اینه که از اول این مقدار رو در ورودی قرار بدم؟!

دیدگاه

فکر کنم من منظور شما را نفهمیدم شما می خوهید این مدار را بسازید یا شبیه سازی کنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali-j
          فکر کنم من منظور شما را نفهمیدم شما می خوهید این مدار را بسازید یا شبیه سازی کنید؟

ساخت هستش اما قسمت دوم مدار که وارد کردن کد و روشن یا خاموش کردن led هست کار نمیکنه.
          این مدار رو در پروتئوس رسم کردم(که هنوز ناقصه) تا ایراد کارو پیدا کنم،اما نمیشه خط تلفن رو قرار بدم.به عنوان جایگزین چی بگذارم؟آیا راهکاری که پرسیدم جواب میده؟

دیدگاه

برای جایگزاینی خط تلفن شما باید همنطور که گفتم خط تلفن را شبیه سازی کنید با استفاده از قطعات مدارات و یا ماژول ها

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X