اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

رشته رادیو الکترونیک مال اشتر ؟؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

رشته رادیو الکترونیک مال اشتر ؟؟

سلام من برای مصاحبه گرایش رادیو الکترونیک روزانه مالک اشتر انتخاب شدم
    کسی می دونه این گرایش چجوریاست ؟ بدرد می خوره یا نه ؟
    ^^^^^^^^^^^^^
    خواستن توانستن است

^^^^^^^^^^^^^

پاسخ : رشته رادیو الکترونیک مال اشتر ؟؟

من اطلاع دقیقی از رشته شما ندارم .اما یک زمانی در مورد این دانشگاه تحقیق کردم .به این نتیجه رسیدم که اگر تمایل به جذب در نیروهای مسلح ندارید .بهتره به این دانشگاه نروید .شرایطشون هم اگر مذهبی نیستید بهتون سخت می گذره .اون زمان یادمه که به طور صریح عنوان کرده بودند که دروسی تدریس میشه که مناسب نیاز نیروهای مسلح باشه.همین طور هم که مشاهده می کنید گرایشهای متفاوت و خاصی در این دانشگاه تدریس میشه .البته اگر با محیط های نظامی مشکلی ندارید با این وضع بیکاری تحصیل تو چنین دانشگاهی و درس خوندن و شاگرد اول شدن و جذب نیروهای مسلح شدن بسیار مناسبه و آینده نسبتا خوبی داره .یادمه اون زمان برای شاگرد اولهاشون شرایط بسیار عالی در استخدام داشتند
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط farshad_ravaee
      سلام من برای مصاحبه گرایش رادیو الکترونیک روزانه مالک اشتر انتخاب شدم
      کسی می دونه این گرایش چجوریاست ؟ بدرد می خوره یا نه ؟

hamon meydan hast
      ميتوني واسه تشکر اون دکمه جيزه رو فشار بدي!
      D:

دیدگاه

سلام
        این رشته همون مخابرات میدان هست
        البته با این تفاوت که دروس اجباری بیشتری داره مثل رادار 1 و رادار2 ، جنگ الکترونیک 1و2
        و فقط دو درس سه واحدی اختیاری داره که معمولا دانشجوها از سه درس آنتن 2 ، مایکروویو 2 و مدارهای فعال مایکروویو ، دو تا رو انتخاب می کنند
        در واقع این رشته با زیر گرایش جنگال (رادار و جنگ الکترونیک) ارائه میشه
        من از این دانشگاه شناخت کاملی دارم .
        مصاحبه ورودی عقیدتی سیاسی داره ولی به این معنا نیست که همه دانشجوها یا اساتید یا ... مذهبی هستند!!!
        دانشگاه خوب و با امکاناتی هست (کتابخانه بسیار قوی و آزمایشگاههای خوب و اساتیدی که عملی هم کار کردند ، البته طبیعیه که اکثر پروژه هاش نظامی باشه ؛ چون دانشگاهش زیر مجموعه ی وزارت دفاع هست . اصلا مخابرات میدان یعنی همین ؛ حالا چه این دانشگاه و چه دانشگاههای دیگه)
        http://www.kamangari.blogfa.com
        ارسال برترین جزوات کنکور ارشد برق

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X