ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: دانلود ISE

2007/12/09
    تهران
    1,626
    18

دانلود ISE

سلام دوستان.
    کسی لینک دانلود آخرین نسخه ی ISE رو داره؟
    فقط لینک درست حسابی باشه. از سایت ایران روبات گرفتم. 1 پارت رو که دانلود کردم همه لینک های سایت expire شدن و نتونستم بقیه قسمت هاش رو بگیرم.کلا سایت جالبی نیست.1.5 گیگ الکی ازش دانلود کردم
    ممنون.
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]
    2011/06/19
    تهران
    1,706
    7

پاسخ : دانلود ISE

سلام

سایت برنامه

http://www.xilinx.com/support/download/index.htm
    2007/12/09
    تهران
    1,626
    18

این ارور رو میده:
    We cannot fullfill your request due to technical difficulties. Please try again later.
    بعد این برنامه مگه مجانی هست که خود سایتش گزاشته برای دانلود؟ احیانا تریال که نیست؟
    2011/06/19
    تهران
    1,706
    7

مگه پولی بود ؟ :mrgreen:

این یه برنامه هست اون دانلود میکنه

http://www.dl4all.com/software/1352015-xilinx-ise-design-suite-141-all-platforms-32bit-64bit.html
    2011/03/13
    84
    0

سلام به همگی
    قبلا در مورد دانلود ISE از خود سایت Xilinx توضیح داده بودم، یکمی جستجو می کردید پیدا می کردید.
    به هر حال

برای دانلود ISE از سایت Xilinx ابتدا ip خود را تغییر دهید با ف ی ل ت ر ش ک ن. سپس وارد سایت شده

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سپس نسخه مورد نظرتون رو انتخاب کنید. بعدش ازتون میخواد user و password را وارد کنید. اگر ندارید میتونید به صورت رایگان عضو سایت بشید و یک user و pass بسازید.
    بعد از اینکه user و pass رو وارد کردید در مرحله آخر یه سری اطلاعات تکمیلی مثل zip code که 5 رقمی (مهم نیست چی باشه) و شماره تلفن و ... میخواد که وقتی اونا رو پر کردید، اونوقت لینک دانلود رو براتون میاره.
    اگر idm به طور کامل فعال باشه(گزینه Use advanced browser integration در option فعال باشه) خود idm شروع به دانلود میکنه.
    در کل نیازی نیست که در تنظیمات idm پ ر و ک س ی وارد کنید.(idm با همون ip ایرانی باشه)
    پس از اینکه لینک رو دریافت کردید برای ادامه دانلود نیازی به تغییر ip نیست و با ip ایرانی هم میشه کار کرد. قابلیت resume هم داره و سرعت بالاست

اگه مشکلی داشتین بگین
    من پارسال ise 13.1 رو دانلود کردم و همین یکی دو روز پیش ise 13.4 که 5.7GB بود.
    2007/12/09
    تهران
    1,626
    18

ممنون از شما دوست عزیز.
    ip خودم رو روی امریکا گزاشتم و تمام مراحل رو انجام دادم ولی باز هم بعد از پر کردن لیست اون ارور رو میده! نمیدونم ربطی داره یا نه اما من قبلا بدون پروکسی عضو شده بودم....
    میشه لینک دانلود مستقیم ( همون ادرسی که idm ازش شروع به دانلود رو میکنه) رو بزارید؟
    2011/08/30
    1
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ehbas
    سلام به همگي
    قبلا در مورد دانلود ISE از خود سايت Xilinx توضيح داده بودم، يکمي جستجو مي کرديد پيدا مي کرديد.
    به هر حال

براي دانلود ISE از سايت Xilinx ابتدا ip خود را تغيير دهيد با ف ي ل ت ر ش ک ن. سپس وارد سايت شده

سپس نسخه مورد نظرتون رو انتخاب کنيد. بعدش ازتون ميخواد user و password را وارد کنيد. اگر نداريد ميتونيد به صورت رايگان عضو سايت بشيد و يک user و pass بسازيد.
    بعد از اينکه user و pass رو وارد کرديد در مرحله آخر يه سري اطلاعات تکميلي مثل zip code که 5 رقمي (مهم نيست چي باشه) و شماره تلفن و ... ميخواد که وقتي اونا رو پر کرديد، اونوقت لينک دانلود رو براتون مياره.
    اگر idm به طور کامل فعال باشه(گزينه Use advanced browser integration در option فعال باشه) خود idm شروع به دانلود ميکنه.
    در کل نيازي نيست که در تنظيمات idm پ ر و ک س ي وارد کنيد.(idm با همون ip ايراني باشه)
    پس از اينکه لينک رو دريافت کرديد براي ادامه دانلود نيازي به تغيير ip نيست و با ip ايراني هم ميشه کار کرد. قابليت resume هم داره و سرعت بالاست

اگه مشکلي داشتين بگين
    من پارسال ise 13.1 رو دانلود کردم و همين يکي دو روز پيش ise 13.4 که 5.7GB بود.
    سلام
    من فايل را دانلود کردم قبلا. الان دنبال لايسنس ميگردم که پيدا نمي کنم. ممکنه شما فايل لايسنست را بذاري اينجا؟ يا اگر لينک کرک داري؟
    خيلي ممنون.
    2011/03/13
    84
    0

shahinbahari عزیز، دقیقا برای منم همچین اتفاقی قبلا افتاده. موقعی هم که داری عضو میشی باید ip رو عوض کنی.
    میتونی دوباره عضو بشی با یه ایمیل دیگه

اینم لینک من البته احتمال 99 درصد برای شما کار نمیکنه:

rafigh82 عزیز من از این license برای ورژن های 13.1 و 13.4 استفاده کردم. جواب میده

کافیه برنامه Xilinx License Configuration Manager رو باز کنی و با استفاده از گزینه set در قسمت XILINXD_LICENSE_FILE فایل بالا رو وارد کنی
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8