اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال یک شماره 8 رقمی بین دو میکرو کنترلر و نمایش آن روی LCD (حداقل امکان بی سیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال یک شماره 8 رقمی بین دو میکرو کنترلر و نمایش آن روی LCD (حداقل امکان بی سیم

من دنبال مداری هستم که یک شماره 8 رقمی یا یک نوشه را با دو میکرو کنترلر به صورت بی سیم به یک دیگر ارسال کرد.

پاسخ : ارسال یک شماره 8 رقمی بین دو میکرو کنترلر و نمایش آن روی LCD (حداقل امکان بی سیم

نوشته اصلی توسط aesgorgan
    من دنبال مداری هستم که یک شماره 8 رقمی یا یک نوشه را با دو میکرو کنترلر به صورت بی سیم به یک دیگر ارسال کرد.
    با سلام

مسافت بین دو میکرو ؟
    نوع ارسال ؟ IR ? RF ?

دیدگاه

پاسخ : ارسال یک شماره 8 رقمی بین دو میکرو کنترلر و نمایش آن روی LCD (حداقل امکان بی سیم

فرقی نمی کند فقط بی سیم باشه و حداقل 200 متر برد داشته باشه :rolleyes:.

دیدگاه

سلام.
        اگه از ماژول های آماده RF استفاده کنی خوبه.تا 1 کیلو متر هم برد داره.
        قیمتش هم حدودا 10000 تومن هستش. تو جمهوری ریخته
        www.icesi.ir

دیدگاه

فکر نکنم که 1 کیلومتر باشه oo: مگر اینکه از تقویت کننده های rf استفاده بشه
          به دیگران بیاموز تا بتو بیاموزند
          bioosun@gmail.com

دیدگاه

سلام بر همگی.
            من هم با bioosun جان موافقم.
            فکر کنم به تنهایی ماژولی نباشد که تا یک کیلومتر برد داشته باشه...
            من ماکزیمم بردی که دیدم حدودا تا 200 متر در فضای بسته بود و 400 متر در فضای باز , البته با تقریب.
            و معمولا برای اینکه افزایش برد بدهند از همون تقویت کننده های RF استفاده می کنند.
            در ضمن , از دوستان کسی قیمت این تقویت کننده ها را می داند؟
            موفق و موید باشید. :nice:
            زهر است عطاي خلق هر چند كه دوا باشد***حاجت ز كه مي خواهي جايي كه خدا باشد

دیدگاه

پاسخ : ارسال یک شماره 8 رقمی بین دو میکرو کنترلر و نمایش آن روی LCD (حداقل امکان

میشه راجب این ماژول RF بیشتر توضیح بدید ؟
              از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
              گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X