اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدارفرستنده و گیرنده امواج فروصوت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدارفرستنده و گیرنده امواج فروصوت

:job:با سلام به همه ی دوستان و تشکر از زحمات فراوتان شما
    دوستان من درگیر یک مسئله هستم که نیاز فوری به یک مدار گیرنده ی امواج فرو صوت دارم .
    از دوستان تقضا دارم که این مدار را برای من بگذارند . :cry2:
    همچنین از دوستان خواهش می کنم که هر اطلاعاتی در باره ی این امواج دارند برای من بگذارند .
    این امواج توسط حیواناتی مانند فیل ،کرگدنن ،دلفین و......تولید میشود که من می خواستم این امواج را دریافت کنم .همچنین اگر مداری برای تولید امواج فروصوت نیز بود برای من قرار دهید.

با نهایت نهایت تشکر :redface:
    هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

پاسخ : مدارفرستنده و گیرنده امواج فروصوت

می خواهید دقیقا چی مدار بهتون خروجی بده؟
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

با تشکر از شما که مرا در بخش کنترل تلویزیون نیز یاری کردید.
      من می خواستم در خروجی، ولتاژ یا اگر نشد جریان بدهد.
      با تشکر فراوان لطفا شماتیک مدار را برای من بگذارید تا با درست کردن آن صدا های فرو صوت را متوجه شوم.
      من نمی خواستم که در خروجی فرکانس یا با بلنگو ایجاد صدا کند.

با نهایت تشکر من به این مدار احتیاج زیادی دارم.

هيچ چيز خراب نيست...حتي ساعت از کار افتاده ي روي ديوار نيز در روز 2بار ساعت را درست نشان ميدهد. توماس اديسون

دیدگاه

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم دریافت امواج یا صداها توسط یه دونه میکروفون انجام میشه (نوعش زیاد مهم نیست ولی حساس باید باشه)مهم تقویت کننده است من الان مدار اماده این کار را ندارم اما به نظرم شما یه دونه فیلتر پایین گذر(بسته به فرکانس مورد نظرتون)را در ورودی یه دونه تقویت کننده چند طبقه (که توی سایت زیاد پیدا میشه)قرار بدید فکر کنم حله!! :redface:
        گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
        همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X