اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد نحوه انتخاب قطعات ربات پرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد نحوه انتخاب قطعات ربات پرنده

سلام ببخشد من میخواستم یک ربات پرنده با چهار موتور درست کنم برای کنترل اون این رو انتخاب کردم WFLY 6 Channel 2.4Ghzاین کنترل برای اون خوبه یا نه در مورد باتری چه باتری باید برای اون بگیرم
    Vaghti arzesha avaz mishan avazi ha ba arzesh mishan

پاسخ : ربات پرنده

دوست عزیز به نظر یک کنترل 6 کاناله برای کار شما کافی هست (البته شما نفرمودید می خواهید روباتتون چه الگوریتمی را دنبال کنه )
    برای باتری هم همه جوره در بازار هست این به موتورهای شما و امپرکشی و مدت زمانی که شما قصد دارید روبات توی هوا بمونه بستگی داره به طور حداقلی باتری باید بیش از 4 امپر و 1600 امپرساعت به بالا باشه(برای 2 تا موتور) یادتون نره گفتم حداقل (12 ولت و 12 امپر هم خوبه)البته توی خود سایت سرچ بفرمایید اطلاعات کامل تری هست حتی یکی از دوستان یکیشو درست کرده بودند
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

پاسخ : ربات پرنده

سلام

خوب به نظر میرسه شما مبتدی هستید
      توی سایت خودم یه توضیحی دادم
      ولی اگر قصد ساخت کوادکوپتر رو دارید
      باید از موتور های براشلس استفاده کنید که باطری که برای کواد استفاده میشه باطری لیتیوم پلیمر هست
      باطری لیتیوم پلیمر در صورتی که سبک هست میتونه آمپر بالایی هم بهمون بده
      شاید باورتون نشه ولی هنگامی که کوادکوپتر از زمین بلند میشه حدود 100 آمپر مصرف داره که این آمپر رو فقط باطری لیتیوم پلیمر میتونه تامین بکنه
      شما باید باطری لیتیوم پلیمر 3 سل یعنی 11.1 ولت 2200mA و ضرفیت تخلیه 25c تهیه کنید
      از فروشگاه های هابی میتوانید تهیه کنید
      رادیوکنترلرتون هم خوبه ولی ابتدا مشخص کنید که از چه فلایت کنترلری میخواهید استفاده کنید
      چون فلایت کنترلر هایی مثل kk و wiimulti رو با همون رادیو 4 کاناله هم میتونید استفاده کنید
      اگر کمک خواستید من در خدمتم

باسپاس
      http://vz.iminent.com/vz/39a77668-19...h-fishing.giff

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X