اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

lcd رنگی 3.2 اینچی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

lcd رنگی 3.2 اینچی

با سلام به دوستان
    من می خواستم lcd رنگی 3.2 اینچی که تو فروشگاه است را راه اندازی کنم البته با xmega و بیسیک اگه کسی میتونه لطفا کمک کنه :biggrin:
    باتشکر فراوان

پاسخ : lcd رنگی 3.2 اینچی

چیپ این LCD مطابق توضیحات فروشگاه سایت ssd1289 است که با توجه به اطلاعات سایت http://avrhelp.mcselec.com/ ظاهرا در انواع LCD های مورد پشتیبانی این کامپایلر وجود ندارد. اما با توجه به وجود سورس هایی به زبان C برای پشتیبانی از این کنترلر، امکان برگردان عملکرد برنامه به کامپایلر بسکام با استفاده از نحوه عملکرد برنامه C و یا نوشتن مستقیم برنامه از روی اطلاعات موجود در Datasheet وجود دارد که مستلزم صرف وقت کافی است.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

مشکل در LCD 3.2" رنگی

سلام.
      چند روز پیش من یک LCD 3.2" از فروشگاه سایت خریدم. بعد از اینکه اتصالات رو به برد ATXMEGA128A1 که باهاش کار میکنم وصل کردم ، میبینم که Device Code رو 0 میده. اتصالات رو بارها چک کردم. حتی روی تک تک پینها پالس دادم و با اسکوپ دیدم و همه چیز OK هیت. اما...
      من از توابعی که توی مثال برد هدر LPC2368 بود استفاده کردم و فقط IO هاش رو تبدیل به Xmega کردم.
      خواهش میکنم کمکم کنید.
      LSB --> PORTC
      MSB -> PORTA
      ControlPins -> PORTQ

روی تمام پینها با ارسال پالس اتصال مربوطه چک شده.

پیشاپیش ممنونم.

دیدگاه

راه افتاد و تصویر هم نشون داد.

دیدگاه

سلام ممکنه برنامت رو واسه ما تو سایت اپلود کنی ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X