اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ای سی برای تبدیل IDE به USB داریم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ای سی برای تبدیل IDE به USB داریم؟

اینو ببینید:

اینا رو به چه ای سی میسازن؟

پاسخ : ای سی برای تبدیل IDE به USB داریم؟

این ها رو با آی سی های عمومی نمیسازن آی سی اینها در حقیقت rom هستند . READ only Memory

والا با توجه به قیمت این بردها اصلا نمی صرفه از آی سی استفاده کنن . قیمت تک فروشیش 14 هزار تومنه . رو عمده میشه و دم کارخونه میشه 7 هزار تومن .
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

سلام
      آقا من یدونه از اینا خریده بودم که هارد ساتای خودمو بزنم به لپتاپ رفیقم و از روش 300 گیگ فیلم بریزم رو هاردم!!
      چشمتون روز بد نبینه وسط کار ییهو مدار قاطی کرد و هارد نازنینم + کلی اطلاعات نازنینم به فنا رفت. بخاطر این مدار 10 تومنی!
      آیسی توش اینه: http://www.jmicron.com/JM20337.html

هم آیسیش بنجله هم اون دستگاهه! منبع تغذیشم بعداً خواستم استفاده کنم که منفجر شد! کلاً حالم به هم خورد! :NO:

دیدگاه

منم اتفاقا" همین مشکل برام پیش اومد یکی خریدم و باهاش یه مدتی کار میکردم ولی بعد آدابتورش منفجر شد! که خودم بعدن یه سویچینگ ساختم براش و دوباره راش انداختم . ولی بعد 1ماه کار مداوم بردشم سوخت! واقعا" بدرد نمیخورد همون باید میرفتم یه هارد اکسترنال میخریدم!

داداش aliila دیکد میکدی نمیشه مگه؟ این rom که میگی رو چطوری توی این پروژه میچپونن؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
          منم اتفاقا" همین مشکل برام پیش اومد یکی خریدم و باهاش یه مدتی کار میکردم ولی بعد آدابتورش منفجر شد! که خودم بعدن یه سویچینگ ساختم براش و دوباره راش انداختم . ولی بعد 1ماه کار مداوم بردشم سوخت! واقعا" بدرد نمیخورد همون باید میرفتم یه هارد اکسترنال میخریدم!
          خدا رو شکر کن هاردت طوریش نشده!

دیدگاه

جنس خوبش هم هست !
            من رفتم بخرم از 13 تومن داشت تا 25 تومن همون 25 تومن رو خریدم اما هر ماه یدونه مقاومت 1 مگا که با برق ورودی سری شده میسوزه من هم تقریبا هر ماه اونو عوض می کنم !
            راستی من برای رسیور استفاده می کنم خوب جواب میده ! یه هارد 120 گیگ رو بهش وصل کردم و به رسیور وصله و ضبظ می کنه !
            فقط یه مشکل هستش اینکه این آداپتورش همیشه روشنه باید برای نغذیه هارد از 12 ولت و 5 ولت رسیور 2 تا سیم بگیرم وصل کنم به هارد !
            تا هر موقع رسیور روشن میشه هارد هم روشن بشه !
            راستی این مدل که من دارم هم کابل ide رو تبدیل به usb و هم تبدیل به sata می کنه !
            فکر کنم از شما هم اینجور باشه !
            موفق باشی
            ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط کیان
              جنس خوبش هم هست !
              من رفتم بخرم از 13 تومن داشت تا 25 تومن همون 25 تومن رو خریدم اما هر ماه یدونه مقاومت 1 مگا که با برق ورودی سری شده میسوزه من هم تقریبا هر ماه اونو عوض می کنم !
              راستی من برای رسیور استفاده می کنم خوب جواب میده ! یه هارد 120 گیگ رو بهش وصل کردم و به رسیور وصله و ضبظ می کنه !
              فقط یه مشکل هستش اینکه این آداپتورش همیشه روشنه باید برای نغذیه هارد از 12 ولت و 5 ولت رسیور 2 تا سیم بگیرم وصل کنم به هارد !
              تا هر موقع رسیور روشن میشه هارد هم روشن بشه !
              راستی این مدل که من دارم هم کابل ide رو تبدیل به usb و هم تبدیل به sata می کنه !
              فکر کنم از شما هم اینجور باشه !
              موفق باشی
              منم دقیقا" همیکترو کرده بودم از +5 ولت USB بگیر یه رله رو با آدابتورت کنترول کن

دیدگاه

فکر خوبیه !
                ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط freedom_truth
                  سلام
                  آقا من یدونه از اینا خریده بودم که هارد ساتای خودمو بزنم به لپتاپ رفیقم و از روش 300 گیگ فیلم بریزم رو هاردم!!
                  چشمتون روز بد نبینه وسط کار ییهو مدار قاطی کرد و هارد نازنینم + کلی اطلاعات نازنینم به فنا رفت. بخاطر این مدار 10 تومنی!
                  آیسی توش اینه: http://www.jmicron.com/JM20337.html

هم آیسیش بنجله هم اون دستگاهه! منبع تغذیشم بعداً خواستم استفاده کنم که منفجر شد! کلاً حالم به هم خورد! :NO:
                  سلام شرمنده ولی پکیدم از خنده آخه این بلا هم سر من اومد آداپتورش منفجر شد وقتی بازش کردم دیدم جای یه ترانزیستور خالیه :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :angry:
                  خیلی خندیدم مخصوصا وقتی دیم سر همه این بلا اومده ولی خوشبختانه هاردم خراب نشد ان جمله منو پکوند از خنده
                  نوشته اصلی توسط freedom_truth

کلاً حالم به هم خورد! :NO:
                  «هيچ وقت با يه آدم احمق دهن به دهن نشو. چون كساني كه از بيرون نظارهآ‌گر اين دعوا هستند، احمقآ‌تر از اوني هستند كه بتونن تشخيص بدن حق با توئه يا اون.»

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X