اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا هر شارژری برای باتری خاص خودشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا هر شارژری برای باتری خاص خودشه؟

سلام.
    من یه شارژر اتوماتیک باتری های نیکل کادمیوم خریدم. حالا میتونم باتری های نیکل متال هیدرید رو هم باهاش شارژ کنم؟

پاسخ : آیا هر شارژری برای باتری خاص خودشه؟

نوشته اصلی توسط شازده
    سلام.
    من یه شارژر اتوماتیک باتری های نیکل کادمیوم خریدم. حالا میتونم باتری های نیکل متال هیدرید رو هم باهاش شارژ کنم؟
    بله نیکل متال و نیکل کادمیوم شارژ راشون یکیه.

چند خریدیش؟ چند ساعته شارژ میکنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
      بله نیکل متال و نیکل کادمیوم شارژ راشون یکیه.

چند خریدیش؟ چند ساعته شارژ میکنه؟
      مارک سونی بود. پشت ویترین مغازه خیلی پر زرق و برق بود. اما هنوز نخریدمش!!! :wow:
      اما فروشنده هه میگفت فقط برای نیکل متال هیدریده. روشم نوشته بود NI-MH . گفت مدلی هم دارم که هر 2 مدل رو شارژ کنه اما کیفیتش خوب نیست.
      گفت باتری 2300میلی آمپر ساعت رو تو 5ساعت شارژ میکنه. 4تا باتری میشه بهش زد که هر کدوم جدا جدا شارژ میشن و قطع میشن. قیمتشم 30 هزارتومنه. تو جعبه اش 4تا باتری 2300 میلی آمپر هم هست.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شازده
        مارک سونی بود. پشت ویترین مغازه خیلی پر زرق و برق بود. اما هنوز نخریدمش!!! :wow:
        اما فروشنده هه میگفت فقط برای نیکل متال هیدریده. روشم نوشته بود NI-MH . گفت مدلی هم دارم که هر 2 مدل رو شارژ کنه اما کیفیتش خوب نیست.
        گفت باتری 2300میلی آمپر ساعت رو تو 5ساعت شارژ میکنه. 4تا باتری میشه بهش زد که هر کدوم جدا جدا شارژ میشن و قطع میشن. قیمتشم 30 هزارتومنه. تو جعبه اش 4تا باتری 2300 میلی آمپر هم هست.
        مفته! فقط 16-19 تومن باطری داره!

دیدگاه

رفتم سونی شو قیمت کردم تهران 35 تومنه!!!! بودو بخر تا فروشنده نفهمیده گرونش کنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شازده
            سلام.
            بله میتونی
            امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
            از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X