اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توضیح راجع به آی سی فلاش صوتی و ارتباط با میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توضیح راجع به آی سی فلاش صوتی و ارتباط با میکرو

درود بر دوستان.

من می خوام چند تا فایل کوتاه صوتی (فرمتش مهم نیست) رو روی یک فلاش آی سی صوتی ذخیره کنم و بعد با میکرو روی خط تلفن وابسته به شرایط مختلف که کدوم فایل پخش بشه پخش کنم.
    متاسفانه هیچ شناختی راجع به این ای سی ها ندارم.
    لطفا دوستان در مورد نوع ای سی و ارتباطش با میکرو و کد نویسیش در محیط بسکام راهنمایی کنند.
    ممنون

پاسخ : توضیح راجع به آی سی فلاش صوتی و ارتباط با میکرو

کسی واقعا با این مدارات کار نکرده؟

دیدگاه

عجیبه واقعا!
      یا سوال من خیلی عجیب و غریبه یا کلا کسی حال نداره جواب بده.
      انتظارم از این سایت تخصصی بالاتر از اینا بود.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahram_g
        درود بر دوستان.

من می خوام چند تا فایل کوتاه صوتی (فرمتش مهم نیست) رو روی یک فلاش آی سی صوتی ذخیره کنم و بعد با میکرو روی خط تلفن وابسته به شرایط مختلف که کدوم فایل پخش بشه پخش کنم.
        متاسفانه هیچ شناختی راجع به این ای سی ها ندارم.
        لطفا دوستان در مورد نوع ای سی و ارتباطش با میکرو و کد نویسیش در محیط بسکام راهنمایی کنند.
        ممنون
        سلام دوست عزیز!
        می تونید عملیات ضبط پخش رو با این IC انجام بدید:
        ISD4004
        ظرفیتش هم 8و16 دقیقه هست.
        یک کار دیگه هم میتونید بکنید، این که از کارتهای حافظه MMC SD برای این کار استفاده کنید.

لطفا داخل انجمن سرچ کنید(البته بیشتر فکر میکنم برای C مطلب باشه)
        اونچيزي که در دانشگاه ياد ميگيريد، "الفبايي" هست براي نوشتن يک "رمان" !!

دیدگاه

سلام دوست من
          برای این منظور می تونین کتاب یازده یا ده پروژه با AVR رو بخونین تا توضیحات کامل به همراه مثال ها هم بهتره و مفهومی تر یاد بگیرین ، (در ذهن ندارم در کدوم کتاب بود یازده پروژه یا ده پروژه )
          اگر هم می خواین همون آی سی که دوسمتون بابابرقی اشاره کردن دیتاشیتش رو بگیرین و مطالعه کنین
          هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

ممنون از پاسخ شما.
            آیا با استفاده از این آی سی میشه فیالهای آماده صوتی رو توش از طریق کامپیوتر قرار داد.
            من یه مدار ازش پیدا کردم ولی صدا ها از طریق میکروفون توش ذخیره میشن.

دیدگاه

سلام
              ورودی این تراشه آنالوگ هست یعنی از میکروفن یا قطعه ای که صدا رو به صورت غیر دیجیتال ارسال می کنه دریافت کند.برای کامپیوتر هم باید خروجی صدای پشت کامپیوتر رو بدین به ورودی آنالوگ صدا این تراشه.

هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

خوب این یه خورده کار رو سخت می کنه.
                اگر بخوای تو یه دستگاه که تولید انبوه داشته باشه از این آی سی استفاده کنی کلی وقت میگیره تا هر آی سی صدا ها توش ذخیره بشن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X