اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرا کاغذ گلاسه به برد نمی چسبه؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرا کاغذ گلاسه به برد نمی چسبه؟؟؟

سلام
    من می خواستم ببینم که چرا و چطور ممکنه که یک کاغذ گلاسه اصلا به برد نچسبه؟؟؟؟؟
    آخه من قبلا با همین کاغذ گلاسه و برد و اتو و پرینتر و.... تونسته بودم بار ها و بار ها نتیجه بگیرم
    اما الان که کاغذ رو روی برد داغ می زارم و با اتو و یا دستگاه پرس روی اون فشار می یارم اصلا نمی چسبه؟؟؟؟
    علت چی هست؟؟؟
    به نظرتون ممکنه که بخاطر تعویض جوهر کارتریجم باشه؟؟؟
    آخه از وقتی که جوهرش رو عوض کردم اینطور شد
    البته جوهری که این دفعه برام ریخت با دفعات قبلی فرقی نداشت!!!!
    پرینترم هم لیزری هست
    به نظر شما علت چیه

پاسخ : چرا کاغذ گلاسه به برد نمی چسبه؟؟؟

شما فیبر مسی را قبل از اتو کاری با سمباده ی نرم تمیز میکنید ؟ ضمنا ً قبل از اتو کاری برد را تمیز بشورید . یک تایپیک خیلی خیلی کامل در ارتباط با چاپ فیبر با اتو داخل سایت هست . اگر پیدا نکردید بگید تا لینکش را براتون اینجا قرار بدم .
    خدایا هر چقدر دوست داری از عمر من کم کن و به طول عمر پدر و مادرم اضافه کن...

دیدگاه

دمای اتو رو زیاد کنید ببینید که چطور میچسبه :mrgreen:جواب میده سریع ولی مراقب باشید که برگه ذوب نشه.یک چیزی کاغذ گلاسه چیه؟همون ترنس پرنته؟
      چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

روی یه کاغذ معمولی پرینت کن بعد رنگ نوشته رو با کاغذ هایی که قبلا پرینت کردی مقایسه کن !!!!
        جوهری که رنگش بدرخشه و مات نباشه برای مدار چاپی خوبه که معولا این جوهر کمه و فقط کارتریج های نو این جوهر رو دارند !!!!!
        البته گیر میاد اما خیلی کمیابه !
        ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید علی شاهرخی
          شما فیبر مسی را قبل از اتو کاری با سمباده ی نرم تمیز میکنید ؟ ضمنا ً قبل از اتو کاری برد را تمیز بشورید . یک تایپیک خیلی خیلی کامل در ارتباط با چاپ فیبر با اتو داخل سایت هست . اگر پیدا نکردید بگید تا لینکش را براتون اینجا قرار بدم .
          اره داداش روش کار رو به طور کلی بلدم حتی برد با ترک های خیلی نازک هم زدم اما الان نمی دونم چرا تلسم شده
          نوشته اصلی توسط صادق ابراهیمی
          دمای اتو رو زیاد کنید ببینید که چطور میچسبه :mrgreen:جواب میده سریع ولی مراقب باشید که برگه ذوب نشه.یک چیزی کاغذ گلاسه چیه؟همون ترنس پرنته؟
          بخدا اگر دما بیشتر از این می شد می کردم دیگه بیشتر نمی شه تازه قبلا با همین خوب می چسبید
          نوشته اصلی توسط ANGRY BIRDS
          روی یه کاغذ معمولی پرینت کن بعد رنگ نوشته رو با کاغذ هایی که قبلا پرینت کردی مقایسه کن !!!!
          جوهری که رنگش بدرخشه و مات نباشه برای مدار چاپی خوبه که معولا این جوهر کمه و فقط کارتریج های نو این جوهر رو دارند !!!!!
          البته گیر میاد اما خیلی کمیابه !
          منم یه احساسی در مورد جوهرم داره!!!
          خیلی کم رنگه هر چی هم dpi رو زیاد می کنم جواب نمی ده اصلا نمی چسبه
          حالا باید با پرینترم چی کار کنم؟؟؟

دیدگاه

یا باید بگردی دنبال جوهر اصل (فکر کنم مهران چمنی جایی توی مشهد میشناسه ) و این جوهر رو خالی کنی و جوهر اصلی رو بریزی چون معمولا این ها کا کارتریج شارژ می کنن خوششون میاد جوهر آشغال بریزن اونم نصف مخزن رو پر می کنن و یخورده هم جوهر سوخته قاطیش می کنن !!
            یا اینکه هر دفعه که شارژ کارتریجت تموم میشه بری اونو بفروشی و یه دونه نو بگیری !!!!!
            موفق باشی

دیدگاه

سلام
              منتقل شدن جوهر همونطور که دوستان گفتن خیلی به کیفیت جوهر بستگی داره من پیشنهاد میکنم یه کارتریج نو بگیر وقتی میخوای PCB چاپ کنی اونو بزار تو پرینتر وقتی هم میخوای رو کاغذ پرینت کنی اینو بزار تو پرینترت :biggrin:

دیدگاه

انوقت باید یه چندتا در اضافی هم برای پرینتر بگیری !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                  سلام
                  منتقل شدن جوهر همونطور که دوستان گفتن خیلی به کیفیت جوهر بستگی داره من پیشنهاد میکنم یه کارتریج نو بگیر وقتی میخوای PCB چاپ کنی اونو بزار تو پرینتر وقتی هم میخوای رو کاغذ پرینت کنی اینو بزار تو پرینترت :biggrin:
                  فکر خوبی نیست

دیدگاه

مشاهده این تایپیک هم شاید بتونه کمکتون کنه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=59044.msg361037#msg361037

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                      سلام
                      من شدیدا با این مورد موافقم باید یکی تهیه کنم
                      نوشته اصلی توسط سید علی شاهرخی
                      مشاهده این تایپیک هم شاید بتونه کمکتون کنه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=59044.msg361037#msg361037
                      جناب آقای شاهرخی
                      آدرس اون تاپیکی که داده بودید رو من قبلا خوده بودم (برا خودم نوشته بودید ) و حتما می دونید که نوشته هاتون خیلی به روند کار من کمک کردند و حتی من تونستم تعداد زیادی برد رو با رعایت اصولی که گفته بودید چاپ کنم اما الان با همون روش ها کار می کنم هیچی تغییر نکرده و فقط جوهرم عوض شده و....

دیدگاه

[quote author=mmh1 ]
                        من شدیدا با این مورد موافقم باید یکی تهیه کنم جناب آقای شاهرخی
                        آدرس اون تاپیکی که داده بودید رو من قبلا خوده بودم (برا خودم نوشته بودید ) و حتما می دونید که نوشته هاتون خیلی به روند کار من کمک کردند و حتی من تونستم تعداد زیادی برد رو با رعایت اصولی که گفته بودید چاپ کنم اما الان با همون روش ها کار می کنم هیچی تغییر نکرده و فقط جوهرم عوض شده و....
                        [/quote]
                        واا ! راست میگی برای خودت نوشنم . عجب سوتی دادم . :-/
                        پس نتیجه میگیرم اون دفه شانسی زدی
                        شوخی کردم . پس همانطور که خودت گفتی ایراد از تونر چاپگرت هست . کاغذ را که عوض نکردی ؟ ولی اگر یک خورده تلاش کنی و حرفه ای باشی با هر تونری میتونی چاپ کنی .

دیدگاه

فکر خوبی نیست
                          چرا؟؟ خب شما یه پیشنهاد ساده بدین!!
                          اینو برای این گفتم که هیچ جا وقتی کارتریج خالی میشه اون جوهری که توش میزیزن کیفیت فابریک جوهر اولی رو نداره از طرفی هم همین کارتریج پر شده برای چاپ رو کاغذ خوبه پس هم اینو داشته باشیم هم اونو!!
                          البته اصولا با کارتریج شارژ شده هم میشه PCB زد ولی ظاهرا این جوهره زیادی بی کیفیته!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mahdi.7
                            چرا؟؟ خب شما یه پیشنهاد ساده بدین!!
                            اینو برای این گفتم که هیچ جا وقتی کارتریج خالی میشه اون جوهری که توش میزیزن کیفیت فابریک جوهر اولی رو نداره از طرفی هم همین کارتریج پر شده برای چاپ رو کاغذ خوبه پس هم اینو داشته باشیم هم اونو!!
                            البته اصولا با کارتریج شارژ شده هم میشه PCB زد ولی ظاهرا این جوهره زیادی بی کیفیته!!
                            اگر با این قیمت های دلار برید قیمت یک کاتریج نو را بپرسید دلیل مخالفت من را با خرید کاتریج جدید متوجه می شوید ! :-S
                            پیشنهاد من خیلی سادست . بهتره بره سراغ یک تونر با کیفیت . هر چند من خودم تا حالا 13-14 بار کاتریجم را شارژ کردم و بدون هیچ مشکلی باهاش pcb زدم . ضمنا ً زیاد روی کیفیت تونر مورد استفادم هم حساسیتی ندارم و از ارزون ترین تونر داخل بازار استفاده میکنم .
                            در شکل زیر هم میتونید تصویر آخرین pcb را که اتفاقا ً با کاتریج 14 بار شارژ شده ام دیروز چاپ کردم را مشاهده کنید که البته هنوز فرصت نکردم سوراخ کاریش کنم . :NO:
                            البته مدل چاپگر کلا ً خیلی مهم هست . چاپگر من مد hp1020 هست که فکر کنم شرکت hp این مدل را اختصاصی برای چاپ pcb طراحی کرده

دیدگاه

خب من هم برای این گفتم یه پیشنهاده چون یه کارتریج نو سال پیش 50 تومن بود حالا که دیگه :cry:
                              البته من هم با کارتریج شارژ شده امتحان کردم اما نمیدونم چرا ایشون این مشکلو دارن؟!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X