اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هویه خوب سراغ داری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هویه خوب سراغ داری

سلام
    من می خوام هویه و قلع کش بخرم البته از نمونه قلع کش هایی که خودش پمپ برای مکش داره با قابلیت کنترل مقدار مکش یک نمونه لوپ هم می خوام اگر نمونه خوبی سراغ دارید بگید

پاسخ : هویه خوب سراغ داری

http://eshop.eca.ir/advanced_search_...mp;x=8&y=9

هر هویه بستگی به کارت داره همین هویه های معمولی کار ادم رو راه می اندازند
    Sometimes to get more best things
    Have lost the good things

http://up.vatandownload.com/images/4...yoiozp4ro7.gif
    3A(HD) PS

دیدگاه

سلام

به نظر من بهترین مارک Proskit هست
      http://vz.iminent.com/vz/39a77668-19...h-fishing.giff

دیدگاه

قلع کش پمپ دار گرونه / فکر کنم 350000 تومان باشه

دیدگاه

مشکل هزینه نیستش
          فقط جنس پدر داری باشه

دیدگاه

لوپ که من شنیدم بهترین نوعش صا ایران اصلیه که ساخت صنایع اپتیک اصفهان باشه .نه این مدلهای جدیدش که اکثرا چینیه.

هویه هم دقیق مشخص کنید برای چه کاری نیاز دارید :

مثلا هویه با سشوار و قلع کش .که تو سایتهای خارجی بهش می گویند ری ورک استیشن یا ریپیر استیشن قیمت مارکهای معروفش چند میلیونه .

اما اگر هویه معمولی نیاز دارید من goot tq-95را پیشنهاد می کنم .المنت سرامیکی ودر دو وات 20و200 قیمتش الان بالای 50 باید باشه و سر هویش گرونه اما فوق العاده کار درسته
            کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
            ولتر

دیدگاه

الان از هر چیزی که بخوای بخری بهترین مارکش proskit که کف چینش12000تومنه و هویه هاش هم 40واتش حدود 7-8تومنه ولی برای کاربردهای عادی gootبدک نیست و کارو راه میندازه
              { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r-el
                الان از هر چیزی که بخوای بخری بهترین مارکش proskit که کف چینش12000تومنه و هویه هاش هم 40واتش حدود 7-8تومنه ولی برای کاربردهای عادی gootبدک نیست و کارو راه میندازه
                من اصلا پافشاری روی برند خاصی ندارم اما تا وقتی برندهایی مثل goot,weller,xytronics,.........هستند .proskitاصلا حرفی برای گفتن نداره
                ولتر

دیدگاه

البته برا من نه من gootرو4تا دارم و لی یه پروسکست دارم که 4ساله داره برام کار میکنه خدا پدرشو بیامرزه اگه بدم هست از خوباش خیری ندیدم یه goot در عرض8روز سوخت و از 3ای دیگه 1سالم هست و دوتاش تازه دچار مشکل شده بعد2ماه ولی پروسمیت از سال 87یاورم بوده دمش گرم
                  { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

والا من یه گوت 40 وات خریدم 15 تومن واقعا واقعا عالیه !
                    دوستان ببخشید این هویه و ... مارک آلمانی چی هستش ؟؟؟
                    ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r-el
                      البته برا من نه من gootرو4تا دارم و لی یه پرو******ت دارم که 4ساله داره برام کار میکنه خدا پدرشو بیامرزه اگه بدم هست از خوباش خیری ندیدم یه goot در عرض8روز سوخت و از 3ای دیگه 1سالم هست و دوتاش تازه دچار مشکل شده بعد2ماه ولی پروسمیت از سال 87یاورم بوده دمش گرم
                      دقیقا منم گوت 60 واتی خریدم یک هفته بعد سوخت گرفتم دستم رفتم بازار به یک فروشنده نشون دادم گفت این اورجینال نیست به قیمت اورجینال بهت انداختند .گفتم اصلی داره گفت :smile:منم یدونه با تضمین ازش خریدم و بالای2 ساله آخ نگفته .اون المنت سرامیکی tq-95هم که اصلا غیر اورجینال نداشت و واقعا فوق العاده است در کمتر از 1 دقیقه کاملا داغ میشه و آماده کار
                      ولتر

دیدگاه

والا رو هیچ جنسی تضمین نیست همشون شانسی خوبو بد دارن باید شانس بیاری
                        ال ای دی اچ جی گرفتم 2ساله باش کار میکنم راضیم ولی یه بسته سبز گرفتم باز کردم کار کردم اخر سر روشن کردم میبینم ابیه اشتباهی تو پاکت سبز ریختن سبزاشم باش تابلو زدم هر15دقیقه یکیش میسوخت 2.7ولت دوسرش بود بابا se که اشغالتر تو بازار نیست با اون این مشکلارو نداشتم البته همیشه هم خوب بودن این سری اخری نمیدونم چی شد اینجوری از اب دراومد
                        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

هویه مثل لامپ100 میمونه
                          یکی 40 ساعت عمر میکنه یکی 400 ساعت
                          اگه این زندگی باشه , اگه این سهمم از دنیاست ; من از مردن هراسم نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط r-el
                            والا رو هیچ جنسی تضمین نیست همشون شانسی خوبو بد دارن باید شانس بیاری
                            ال ای دی اچ جی گرفتم 2ساله باش کار میکنم راضیم ولی یه بسته سبز گرفتم باز کردم کار کردم اخر سر روشن کردم میبینم ابیه اشتباهی تو پاکت سبز ریختن سبزاشم باش تابلو زدم هر15دقیقه یکیش میسوخت 2.7ولت دوسرش بود بابا se که اشغالتر تو بازار نیست با اون این مشکلارو نداشتم البته همیشه هم خوب بودن این سری اخری نمیدونم چی شد اینجوری از اب دراومد
                            هر دوتا این مارکهای ال ای دی اشغاله .این مارک hgیک بنجل به تمام معنا است که یک سری وارد کننده اصلی تو بازار ایران جا انداختند.جنسی که اصلا کنترل کیفیت حتی در حد ابتدایی نداره .مفتش هم گرونه .آدم کلی زحمت میکشه در نهایت هم هر روز یکیش می سوزه اگر هم مثل شما صاحب شغل باشه هر روز باید فوش مشتری را بشنوه .خدا صبرتون بده و خودتون یک مارک خوب پیدا کنید و وارد کنید .این بنجل ها ی بازار اصفهان و تهران هم نخرید
                            ولتر

دیدگاه

کم لطفی میفرمایین بابا به این زارم نیست این یکی دو بستش اینجوری یود من خودم بشخصه ایم مارکو تضمین میکنم ولی خوبو بد داره مثلا همه چیشون شبیه به همه ولی یه ارم داره که بالاش هک شدهbyیا rm یا byz که همه اینا باهم فرق میکنن حتی بصورت شدیدی تو نورشون فرق میکنه که بهترینشو که من کار کردم by az بوده از نظر نور مثلا قرمزش فوق العاده خوشگله قرمز روشن و پر نور و جنس عالی حتی تو 10000تا یه دونه خراب نداشت بی مروت oo:ولی rm جنسا خوب بود ولی نور قرمز تیره و کدر و زشتی داره اصلا خوشم نیومد از نورش
                              { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X