اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال راجع به ادامه یادگیری متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال راجع به ادامه یادگیری متلب

سلام . بنده نرم افزار متلب رو به طور ابتدایی ( مثل فرمولها و رسم نمودارها) را از چنتا pdf خوندم و یاد گرفتم . ولی الان نمی دونم چه طوری اون رو ادامه بدم و روی چه قسمتی از اون کار کنم . شما برای ادامه یادگیری متلب چه پیشنهادی دارین .

در ضمن بنده ترم پنج برق-قدرت هستم و هنوز اول راهم . اگه یه مباحثی بفرمایین که به درسهای تخصصی رشتم هم مربوط بشه خیلی ممنون میشم .ترم بعد قراره انشالله درسهای الکترونیک 2 - سیستم کنترل خطی -ماشین 2 - بررسی سیستم قدرت -مخابرات 1 بگیرم .اگر مبحثی در متلب هست که توی این درسها به درد می خوره پیشنهاد بدین تا روی اون بیشتر کار کنم .

البته می تونین قسمتهایی از متلب که برای خودتون یادگرفتنش جذاب بوده هم نام ببرین .

متشکرم
    معلمي را دوست می دارم كه انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را ...

پاسخ : سوال راجع به ادامه یادگیری متلب

فکر می کنم تو ادامه یادگیری باید زمینه کاری که می خای از متلب توش استفاده کنی مشخص کنی چون متلب خیلی وسیعه باید ببینی چیش بدردت می خوره. مثلا توی همین درسایی که گفتی خیلی بدرد می خوره.توی بررسی سیستم قدرت هم از طریق سیمولینک و ام فایل نوشتن می تونی با ترکیب این دوتا سیستم ها رو شبه سازی و تحلیل کنی
    یا تو درس کنترل می تونی خیلی ازش استفاده کنی تو تحلیل پایداری ،رسم دیاگرام و... .یا الکترونیک صنعتی و ......
    خدایا نمی گویم دستم را بگیر .... عمریست گرفته ای ..... مبادا رها کنی

دیدگاه

پاسخ : سوال راجع به ادامه یادگیری متلب

هر چند در بازار کار شاید کار واسه متلب کم باشه ولی پیشنهاد من اینه که سیمولینک رو هم کامل کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X