اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چجوری اندازه های فوت پرینت آماده رو ادیت کنم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چجوری اندازه های فوت پرینت آماده رو ادیت کنم؟

سلام
    چجوری میشه اندازه های ی فوت پرینت ی خازن رو در کتابخانه Miscellaneous Devices ببینم و اِدیت کنم؟ کلِ Miscellaneous Devices یک کتابخانه مجتمع هست و مثلا خازن Cap Pol1 جدا کتابخونه نداره که بازش کنم :question:

پاسخ : چجوری اندازه های فوت پرینت آماده رو ادیت کنم؟

وقتی شماتیک را کشیدین و به pcb انتقال دادین داخل pcb روی فوت پرینت مورد نظر دبل کلیک کنید و سایزش را تغییر بدین ، مقدار x,y را تغییر بدین عوض میشه
    برای همه چیز میشه همین کار و کرد
    همه دوست دارند به بهشت بروند اما جالب اینجاست کسی دوست ندارد بمیرد
    کانت

دیدگاه

پاسخ : چجوری اندازه های فوت پرینت آماده رو ادیت کنم؟

وقتی شماتیک را کشیدین و به pcb انتقال دادین داخل pcb روی فوت پرینت مورد نظر دبل کلیک کنید و سایزش را تغییر بدین ، مقدار x,y را تغییر بدین عوض میشه
      برای همه چیز میشه همین کار و کرد
      تا اونجایی من میدونم این X , Y موقعیت قطعه هست و فقط با تغییر آنها جای قطعه عوض میشه

چجوری میشه اندازه های ی فوت پرینت ی خازن رو در کتابخانه Miscellaneous Devices ببینم و اِدیت کنم؟ کلِ Miscellaneous Devices یک کتابخانه مجتمع هست و مثلا خازن Cap Pol1 جدا کتابخونه نداره که بازش کنم :question:
      بهتره شما برای المان هایی که دارید و بر اساس اندازه و فاصله پایه ها فوت پریت جدا بسازید و بعد از کشیدن شماتیک فوت پرینت خودتونو از با فشاز دادن T و بعد G به المان مورد نظر اضافه کنید
      من راهی برای ادیت کردن فوت پرینت ها ندیدم

موفل باشید
      درایور شبکه و nRF24L01
      کاتالوگ محصولات
      کنترلر CNC شش محوره براي پرينتر 3D و Pick n Place
      شبيه ساز تک تيرانداز و سيبل ديجيتال با پردازش تصوير
      فروش اسيلوسکوپ GWinstek GOS-630FC

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X