اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه و مبدل 12 به 24 ولت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه و مبدل 12 به 24 ولت

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز.....
    من یک آمپلی فایر STK دارم که منبع تغذیش یک ترانس 24 ولت دوبل هست....
    حالا می خوام مداری برای تغذیه بسازم که 12 ولت برق DC باطری ماشین رو به 24 Ac دوبل تبدیل کنه ....
    تا اونجا که بدونم با یک تقویت کنننده ترانزیستوری امیتر مشترک میشه این کار رو کرد ...
    از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنند .. :wow: :nice:
    طراحی برد و شماتیک و برنامه نویسی پروژه شما با هزینه اندک پذیرفته میشود ...برای سفارش پیغام خصوصی بدید ...

پاسخ : منبع تغذیه و مبدل 12 به 24 ولت

سلام دوستان یعنی کسی راه حلی نداره ؟؟؟؟
    طراحی برد و شماتیک و برنامه نویسی پروژه شما با هزینه اندک پذیرفته میشود ...برای سفارش پیغام خصوصی بدید ...

دیدگاه

دوستان باید از یک منبع تغذیه سوییچینگ استفاده کنم اگر کسی مداری داره لطفا کمک کنه ....

دیدگاه

یه بحث هایی قبلاً اینجا شده ؛ ببین به دردت میخوره ؟!!!........

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=53982.0

دیدگاه

ببخشید PCB این مداری که در پستی که معرفی کردید وجود داره ؟؟؟PCB که در تایپک گذاشته بودن رو نتونستم باز کنم ....
          ممنون میشم کمک کنید ....

دیدگاه

http://uplod.ir/files/8/d6ko04gdr63knr/POWER_SOURCE.rar

خب همونجا مطرح میکردی و یه نکته ؛ شما که میخوای یه مدار پیچیده رو درست کنی ؛ بهتر بود PCB زدنش رو خودت میدونستی ! به هر حال کار خود آدم باشه بهترتره! لینک بالایی PCB هستش ولی نمیدونم همونه که مد نظرتونه یا نه!

اینم شماتیک نهایی که توی همون تاپیک جناب Ghasede del عزیز ، زحمت کشیدن و برای 24 ولت ویرایشش کردن!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X