اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کتاب های مرجع arm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کتاب های مرجع arm

سلام به دوستان
    می خواستم از دوستانی که در زمینه arm فعالیت می کنن خواهش کنم که چند کتاب مرجع خوب برای یادگیری معرفی بفرماییییننننننننند...

در ضمن به نظر شما کار با keil بهتره یا AIR ؟؟؟ برا راحتیش نمیگم برا تسلط بیشتر به میکروش میگم. مثلا توی میکرو AVR نرم افزار Codevision خیلی بهتر از Bascam بود چون به تک تک بیت های رجیستراش تسلط داشتیم.

ممنون از همتون :rolleyes:

پاسخ : معرفی کتاب های مرجع arm

سلام، من ARM کار نکردم ولی یکبار همین سوال رو در یک فارم انگلیسی پرسیدم اینها رو معرفی کردند :NO:
    http://www.electro-tech-online.com/a...reference.html

دیدگاه

سلام
      ممنون خوندمش ولی نکته مهم اینجاست که کتاب های ما همون دیتاشیت اوناست. وقتی برای یک میکروکنترلر دیتاشیت 650 صفحه ای میزنن دیگه نیازی به به کتاب ندارن. ماییم که مشکل زبان انگلیسی داریم!!! :sad:

دیدگاه

این سایت هم است
        http://armcenter.org/?page_id=2
        البته باید بگویم در بیابان لنگه کفش هم نعمت است
        ولی خداییش این جور خطاب من نامردیه . سایت فوق خیلی بیشتر از لنگه کفش است . ولی صرفا هدفش انتشار اطلاعات نیست و هدفش 90 درصد مادی بعد 10 درصد معنوی است
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
          این سایت هم است
          http://armcenter.org/?page_id=2
          البته باید بگویم در بیابان لنگه کفش هم نعمت است
          ولی خداییش این جور خطاب من نامردیه . سایت فوق خیلی بیشتر از لنگه کفش است . ولی صرفا هدفش انتشار اطلاعات نیست و هدفش 90 درصد مادی بعد 10 درصد معنوی است
          سلا م

سایت مشکل داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moradi.ali70
            سلام به دوستان
            می خواستم از دوستانی که در زمینه arm فعالیت می کنن خواهش کنم که چند کتاب مرجع خوب برای یادگیری معرفی بفرماییییننننننننند...
            سلام
            به کتاب های فارسی به عنوان مرجع نگاه نکن صرفا برای شروع مناسب هستن !
            کتاب میکرو کنترلر های 32 بیتی ARM نویسنده رضا سپاس یار
            این کتاب هم نثرش روونه هم برای شروع کافیه

بعد از اون دیگه باید انتخاب کنی که چه میکرویی با چه کامپایلری و می خوای انتخاب کنی!

در ضمن به نظر شما کار با keil بهتره یا AIR ؟؟؟
            البته keil ! چون keil دیگه مال خود شرکت ARM شده و این دلیل کافیی برای کار با اونه, البته IAR هم کامپایلر خیلی خوبیه ولی پشتیبانی Keil رو نداره!

برا راحتیش نمیگم برا تسلط بیشتر به میکروش میگم. مثلا توی میکرو AVR نرم افزار Codevision خیلی بهتر از Bascam بود چون به تک تک بیت های رجیستراش تسلط داشتیم.
            این قضیه رو دیگه تو ARM فراموش کن ! کاره جالیه هم نبوده ! سرعت رو میاره پائین! کاره آماتوراس :icon_razz:

دیدگاه

آقای مهدی خوانساری، تشکر ویژه از طرف بنده

دیدگاه

سلام من هم سایت www.armcenter.org رو پیشنهاد میکنم و از طرفدارهاشم
                هیچ آموزشی تو منابع فارسی و غیر فارسی کاملتر و پایه ای تر از آموزش های تو این سایت نیست.
                البته تو خود سایت بورد برای فروش هست ولی تو آموزش ها و خود سایت نوشته که با هر بردی میتونید کار کنید شماتیک بوردهاشم رو گذاشته. پس خدایی پیش از 10 درصد معنوی هست.
                www. a r m c e n t e r. o r g

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X