اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام pic 18f4550

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام pic 18f4550

با سلام .
    من قصد دارم میکروی 18f 4550 رو گروگرام کنم ولی کتابخانه Micro Code Studio این مدل میکرو را ندارد .ورژن های 2.41و 2.45 و 3.0.0.5 رو امتحان کردم ولی همه کتابخانه یک شکلی دارند.
    کسی راه حلی برای این داره؟ یعنی مشه به کتابخانه این مدل رو اضافه کرد؟
    البته من این مدل رو بخاطر نوئیز پذیری پایین انتخاب کردم چون سری 18f از سری های 16f نوئیز پذیری کمتری دارند اگه کسی نظری در مورد انتخاب نوع میکرو داره بگه ممنون میشم .

پاسخ : پروگرام pic 18f4550

سلام

من خیلی وقته با این کامپایلر کار نمیکنم , این کامپایلر محدودیت های زیادی داره .

اما اگر شما از USB استفاده نمیکنید و حافظه مورد استفادتون کم هست میتوانید از PIC18F452 استفاده کنید , من بعید میدونم این کامپایلر این مودل رو تو لیستش نداشته باشه .
    نا اميدي يه دروغ بزرگه که آدما به خودشون ميگن
    تلاش يه حقيقت بزرگه که با صبر به ثمر ميرسه

دیدگاه

از این میکرو میتونم استفاده کنم ولی میخوام از این میکرو که در دسترسم هست استفاده کنم اگه ممکنه راهنمایی کنید.

دیدگاه

ببخشید کلا 18f در این نرم افزار پشتیبانی نمیشه روی هر کدوم که میزارم (18f) خطا میده.

دیدگاه

سلام

در لینک زیر میکرو PIC18F452 رو میبینید که در حال دیباگ شدن در این نرم افزار هست

http://www.mecanique.co.uk/code-studio/icd/animation.html

من فکر میکنم مشکل از نرم افزار یا کرک هست

دیدگاه

فکر کنم باید بی خیال بیسیک بشم . مخوام سی رو از اول شروع کنم دنبال کتاب برای آموزش pic به زبان سی هستم منبع خوبی رو میشناسید؟

دیدگاه

سلام

نوشته اصلی توسط rezarezaast
              فکر کنم باید بی خیال بیسیک بشم . مخوام سی رو از اول شروع کنم دنبال کتاب برای آموزش pic به زبان سی هستم منبع خوبی رو میشناسید؟
              خب این تصمیمی که تقریبا همه کسایی که با میکرو کار میکنن , یه زمانی میگیرن

خب چه بهتر که زود تر برید سر اصل مطلب و وقتتون رو با این زبان تلف نکنید

قدرت زبان C غیر قابل مقایسه با زبان بیسیک هست , خصوصا اگر شما از کامپایلری استفاده کنید که از استاندارد زبان C تبعیت میکنه
              چون در این صورت شما منابع آموزشی زیادی برای یاد گیری کار با این کامپایلر دارید

من C رو با استفاده از کتاب " راهنمای جامع برنامه نویسی C " شروع کردم ( انتشارات کانون نشر علوم ) و بعد هم من به شما پیشنهاد میکنم با کامپایلرهای mplab ادامه بدین به همین شکل در مدت کمتر از یک هفته با کلیات آشنا میشین

در حال حاضر آموزش های خوبی برای شروع با MPLAB C18 در سایت وجود داره :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X