اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

محاسبه ی زمان اجرای یک الگوریتم ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

محاسبه ی زمان اجرای یک الگوریتم ؟؟؟

سلام به همگی ...

من یه سری الگوریتم دارم شامل ضرب و تقسیم و همین چیزاست دیگه ... می خوام بدونم این الگوریتم توی متلب ( البته برای زبان سی هم مدنظر دارم ) چه قدر زمان می بره ..

زمانش شاید چند میکرو ثانیه و چند میلی ثانیه باشه .... آیا امکانش هست توی متلب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : محاسبه ی زمان اجرای یک الگوریتم ؟؟؟

نوشته اصلی توسط ma-bah
    سلام به همگی ...

من یه سری الگوریتم دارم شامل ضرب و تقسیم و همین چیزاست دیگه ... می خوام بدونم این الگوریتم توی متلب ( البته برای زبان سی هم مدنظر دارم ) چه قدر زمان می بره ..

زمانش شاید چند میکرو ثانیه و چند میلی ثانیه باشه .... آیا امکانش هست توی متلب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خودم فهمیدم گفتم بزارم اینجا شاید کار بعضی از دوستان حل بشه ... چاره ی کار استفاده از عبارت tic قبل الگوریتم و عبارت toc بعد الگوریتم هستش . فقط یه چیزی باید کل الگوریتم رو که شامل دو عبارت بالا هم میشه یعنی همون تیک و تاک باید یه باره در متلب کپی بشه (مخصوصا عبارت toc)

دیدگاه

اون زمانیکه بدست میارید زمان واقعی نیست مثلا شما با تبدیل اون کد به کد سی با متلب یا کامپایلر دیگه سرعت به مراتب بهتری پیدا میکنید. (اما با استفاده از این روش تقریبا میشه ترند تغییر زمان اجرای الگوریتم رو نسبت به تغییر پارامترهای اون بدست آورد)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
        اون زمانیکه بدست میارید زمان واقعی نیست مثلا شما با تبدیل اون کد به کد سی با متلب یا کامپایلر دیگه سرعت به مراتب بهتری پیدا میکنید. (اما با استفاده از این روش تقریبا میشه ترند تغییر زمان اجرای الگوریتم رو نسبت به تغییر پارامترهای اون بدست آورد)
        درسته حق با شماست . هر دفعه که امتحان می کنم یه چیزی خروجی نشون میده اما بازم بد نبود . احیانا کسی نمی دونه با c# چهطور می شه اینکار رو کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

سلام.اونوقت توی ++cهدر فایل timeرو باید بذاریم ؟ :read:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X